Jump to content

Matukas__Poseu

Narys
 • Pranešimai

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Matukas__Poseu

 • Rangas
  Posius <3
 • Gimtadienis 2012.10.06

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

813 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matukas_Poseu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkiux 3. Peikimo priežastis: Važiaviau nuo jail šokau nuo to kalno foto pamatysit žiuri vyksta šone stovėdas nk nepadrės norėjau važiuoti privarė sako trefkę eini arba ban sakau neaiškink stovėjau grynai šone nk nedariau skėle bana.4. Vaizdinė medžiaga:
 2. [Idėja Mechanikam]

  Š į idėja yra tikrai įdomi, bet aš PRIEŠ . Nes motociklai nelabai trukdo pravažiuoti nes jie nėra platus, beja kiekvienas žaidėjas gali ji nustūmpti kur nors kitur nuo kelio + yra adminų komandą įsodinimas į jailą už ne vietoj paliktą mašiną arba kitą transporto priemone . Airidai dažniausiai daug kaž užkliūna už to moco ir apsiverčia man tai būvo daug kartū.
 3. [Idėja Mechanikam]

  Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Matukas_Poseu Jūsų idėja: Sveiki mano idėja butu tokia kad mechanikam acirastu gal kokias 3-5 mašinos skirtom nutemti koki moca nes dažniausiai jisai yra numestas ant kelio ir daug maanau žaidėju tai nepatinka nes negali niekur nutemti pvz kaip šitas : Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Servui gal :/.
 4. Mes mylim Daliuuuu :****. O Jūs hateriai niekam neįdomus >.<

 5. [Idėja] Kliūtys

  Idėja puiki daug kas būna susipeša ir pradėda rėkt kas tas kliūtis nujiema per grobimą pilnai UŽ
 6. [Idėja] Swatams

  PRIEŠ . Gėriau įdėkit nusikalstamom nes kaip dylėriai gali tūrėt ak tai gal padarytūmėt ta pati kitom teisėsauga ir taip jau gauna ginklūs.
 7. [Idėja] Teisėsaugai

  UŽ. Nes būtu žimiai lengviau bendradarbiauti manau patiktu labiau ir kitom teisėsaugom srytim kad visį galėtu bendrauti ir labai gerai susipažinti
 8. [Ideja] Neprisijunge Cheateriai.

  Įdėja gan šaunį bet vistiek tie čheatai kiltū ir t.t keičia ipus ir vėl prisijungia i serva ta pati panašiai ka Deivis sakė užbaninam nekaltūs asmėnis! PRIEŠ
 9. [Idėja Serveriui]

  Sveikas man įdėja tikrai patiko nes man įrgi taip pat būna ir pabėga gėriau būtu jei pašauni su tazėriu ir jei jie acijungtū gautū jail tikrai padėtu aš UŽ.
×