Jump to content

Odiniai_Batai

Narys
 • Pranešimai

  172
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Odiniai_Batai

 • Rangas
  Forumietis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.070 profilio peržiūros
 1. [Idėja] Iškvietimai

  Aš už, bet tu taisykles skaitei?
 2. 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Odiniai_Batai2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Darbo iškvietimus.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Kai žaidėjai kviečia pvz. TAXI chate rodo raudoną spalvą: https://imgur.com/a/T7aO0 (šitoj ft matosi normaliai, nes daug žmonių jungias, bet kai būna /padmins ar kitoks chatas, sunkiai pamatai ir prasideda /padmins get į vt 1 taxi nereaguoja)4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Nebus jokių /padmins get į vt 1 ir panašiai.
 3. Unban Odiniai_Batai [Admin: John_Crew]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Odiniai_Batai2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Crew3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/cWsHM
 4. vt4.png

 5. vt3.png

 6. vt2.png

 7. vt1.png

 8. Modifikacijų krautuvėlė MIP dirba, laukiame užsakymų!

  http://www.lmg.lt/forumas/topic/543104-official-mip-modifikacijų-ieškojimo-punktas/

 9. Modifikacijų krautuvėlė MIP dirba, laukiame užsakymų!

   

 10. [Idėja] Teisėsaugai!

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Odiniai_Batai2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Teisėsaugos darbą, nusikaltėlius.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Kai pašauni nusikaltėlį su tazeriu kartais jis atsijungia, būtų gerai jeigu atsijungęs jis sėstu į kalėjimą, taip pat kaip ir surakintas. Kita idėja yra komanda. Baisiai gerai būtų komanda kuri parodo žaidėjo darbą, gaują, klubą ir visą kitą informacija, žinau sakysit, kad yra VVP TAB, bet pagalvokyt patys, pagauni nusikaltėlį ir turi jungt VVP, kad pažiūrėt žaidėjo informaciją, laiko gaišimas manau.4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Žaidėjas atsijungęs sės į kalėjimą ir teisėsaugai nereikės daugiau jo gaudyti. Nebus sugaišto laiko.
 11. Idėja serverio kalėjimui.

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Odiniai_Batai2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Ši idėja yra skirta serverio kalėjimui, kad jame būtų ką veikt.3. Jūsų idėjos aprašymas: Manau jog kalėjime trūksta veiklos. Būtų galima padaryti kokį darbą(us) kurį tu dirbi būdamas kalėjime, o kai dirbi tau mažėja laikas, kurį tu turi sėdėti.4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Manau jog tuom, kad kalėjime nebus daug žmonių vien tik afk, bus ką veikti kalėjime, ir bus ką veikt, kad mažėtu kalėjimo laikas.
×