Jump to content

Redas_Meskinas

Narys
 • Pranešimai

  236
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Redas_Meskinas

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Nėra
 • Pinigai
  Nėra
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Dyleris.
 • Gyvenvietė
  Nėra
 • Tr. Priemonė
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Dylerių bazė.
 • Interesai
  Nėra

Paskutiniai lankytojai

2.217 profilio peržiūros
 1. [OFFICIAL] MIP - Modifikacijų ieškojimo punktas

  Anketos šablonas Jūsų slapyvardis žaidime: Redas_Meskinas. Jūsų norimo modo [video/ss, jeigu turite): Sanchez,Sentinel,Burrito masinos. Papildomas komentariukas [nebūtina]: Noreciau jog modifikacijos nesibugintu ir nebutu rusiskos. Video/ss negali būti kitų projektų reklamų. Ar tikrai įsitikinote, kad jų nėra?: -
 2. Peikiu Redas_Meskinas

  Šūdų nešnekėk ir patylėk,žvejybos aikštelėje buvo žmonių,tiek užtenka.
 3. Peikiu Redas_Meskinas

  Ačiū už papeikimą. Įrodymai:
 4. Peikiu Redas_Meskinas

  Sveikutis, trūksta įrodymų, jog buvai nužudytas. Ir šiaip turėtum būti su paprastu skin.
 5. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Redas_Meškinas. 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Dyleriai. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Sveiki taigi esu cia del palikimo savo posto buvo smagu buti firmos galva taip pat supratau kad tai didele atsakomybe laikant sia nuostabia Dyleriu firma bet tiesiog nusprendziau jog man laikas pasitraukti kadangi neturiu noro motyvacijos laiko tad uzleisiu kazkam sias pareigas kas yra labiau motyvuotas buti sios firmos galva negu as. Firmos galva buti tikrai buvo smagu patyriau ir sokiu tokiu pakilimu ir nusileidimu svarbu kad nepasidaviau Aciu visiem kurie palaike padejo situacijose daug tikrai nesiruosiu rasyt bet dar kart Aciu. Meiluciai: @Arnoldas_Supermenas @Deagle_Mini @Arnoldis_Arnoldis @Zaidejas_Rokas @Mat_Himplin @Inferno_Player @Edga_Hks @Edvis_Tanks @Darek_Ogo @Ignas_Reft @Wayne_Dwayne @Liepsna_Fire @Nojus__Ceejay @Mantas_Westbrook @Greg_Slokittik @Lukas_Nix_ @Koala_Stonkus @Hugy_PacanasTaip pat didelis Aciu @Tony_Greyn uz suteikta sansa aciu tau labai. Atsiprasau jeigu kazko nepamineaju labai tingejau Peace out. Noreciau jog mano pareigos atitektu @Arnoldas_Supermenas firma tikrai islaikys manau net geriau uz mane sekmes jam is anksto aktyvuma lai susitvarko ir bus fantastiskas direktorius. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 40 Dienų gal kažkur.
 6. (^▽^)

 7. /d Šiandien apie 19:00 vyks atranka į Dylerių firmą lauksime jūsų.

 8. Sveikinu šaunuolis.

 9. Valdžios neaktyvumai

  Neaktyvumo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Redas_Meskinas. 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas: Dyleriai - Direktorius. 3. Neaktyvumo priežastis: Yra bedeliu seimoje netiketai atsirado. 4. Neaktyvumo laikotarpis: 3-4dienos. (Anksciau galiu pareit). 5. Įpareigoti asmenys: Arnoldas_Supermenas,Deagle_Mini.
 10. [OFFICIAL] MIP - Modifikacijų ieškojimo punktas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje - Redas_Meškinas.2. Jūsų norimos modifikacijos vaizdinė medžiaga (Nebūtina) - Norėčiau žolės modo. 3. Atsiskaitysite už modifikacijas sąžiningai? - Žinoma.
 11. [SAMP] LMG.LT Serveris naujoko akimis

  Tikrai grazus video klipukas smagiai ziurejosi taip ir toliau Nojuk.
 12. Policijos direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinimai Edviui gavus PD/FBI Direktoriu sekmes tau.
 13. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu naują S.W.A.T firmos direktorių Wayne_Dwayne.
 14. Sveikutis taip pripažįstu jog skoloje galime būti bet šiuo metu pinigėlių nėra nepykit taip baisiai čia tik grajus. Jei ką atiduosim kaip nors bet šiuo metu vyrukai niekaip.
×