Jump to content

Ecka_Doislendas

Narys
 • Pranešimai

  176
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Ecka_Doislendas

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 2002.11.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  bomzynas

Paskutiniai lankytojai

668 profilio peržiūros
 1. Vel grižau į Lmg projekta. Sveiki.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Gold_Frostas

   Gold_Frostas

   Opa, tikriausiai ilgai buvai leavines, max pusmeti sakau. 

  3. Jack_Evans

   Jack_Evans

   Kas tu tox?

    

  4. Blondie_Girl

   Blondie_Girl

   Pirma kart matau xD

 2. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ecka_Doislendas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrius_Coldandfire 3. Užblokavimo priežastis: serverio klaidų naudojimas savo labui. 4. Įrodymai:
 3. Unban Ecka_Doislendas [ADMIN Nedas_Faq]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ecka_Dosilendas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Faq3. Užblokavimo priežastis: Reklavimas4. Įrodymai:
 4. sa-mp-014.png

  Čia unikalus LMG lietus.
 5. Pyzda pramušė :DDDD

 6. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ecka_Doislendas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Non-RP 3 kartus iš eiles.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Marcius_Highr. 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 7. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ecka_Doislendas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): White_Boy3. Pagyrimo aplinkybės: Yra labai linksmas ir paslaugus asmuo, gebantis atlikti savo pareigą. kaip iškyla man problemą jis geranoriškai visalaik padeda. Aktyvus pavaduotojas sumąstantis įdomias veiklas ir labai sąžiningas.4. Vaizdinė medžiaga: -
 8. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ecka_Doislendas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Storas_Katinas3. Pagyrimo aplinkybės: Geras pavaduotojas, labai aktivus, veda įdomias veiklas ir šeip linksmas žmogus.4. Vaizdinė medžiaga: -
 9. Sukčius Ecka_Doislendas

  Tigi sakau decibile tu, kad mes esame dabar prešai ir jis man kenke, kad bana gauciau ir cytus naudoja tik negaliu įrodyti to.
 10. Sukčius Ecka_Doislendas

  PS turi įrodymus, kad ten tas acc yra mano? ir mane gali tas Dede_Nikotinas picealiai pakišti mane po banų, nes jis to ir siekia. ir tikrai aš nenorejau sukčiaut.
 11. Sukčius Ecka_Doislendas

  Tu manęs net nepazysti ir nežinai mano situacijos LMG žaidime, ką tu gali mane teisti xD. PS aš neturiu 2 acc vienodų.
 12. Sukčius Ecka_Doislendas

  Dede_Nikotinas man keršija ir jis susikuria daug acc su mano nick kaip Ecka_Doslendas, Ecka_Duslenas , Ecka_Dooslendas ar Ecka_Dosllendas ir gadina man žaidimą. Aš kickinu ji iš servo del blogo nick .bet jis vis susiskuria vis nauja acc ir jis man trugdo žaisti. PS nuotraukoje matosi kaip sakau ok? as tavęs klausiau ar tiks 6,5mil ir dar net nesiuliau o tas kitas zaidejas su mano acc iskart pasiule. ir as nebesusigaudziau. Tikrai labai atsiprašau.
 13. Mute Hen_Note

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ecka_Doislendas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Užtildinau, nes man grasino ir keike. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Hen_Note 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 14. [Idėja] Iškvietimams

  aš esu uz, ir dar norečiau pasiūlyti, kad kaip iškvieti taxi, pd, medikus ir pan ir rodytu kur randasi tas zmogus kuris iškviete ta tarnybą, kad nereiketu rašyti kur jie randasi
×