Mikimauzas_Lolas

Narys
 • Pranešimai

  163
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Mikimauzas_Lolas

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Auga
 • Pinigai
  Auga
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

418 profilio peržiūros
 1. Sveikas papeikimas jau buvo parašytas.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Mrkas_Mantas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tavo_Velnias3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Įrodymai:
 3. Nu čia tai gers nėjo išvažiuot įsijungiau /nocols trumpam ,net niekam nekenkdamas kad išvažiuočiau ir išvažiavau ir greit išjungiau.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Mrkas_Mantas 2. Per klaidą užblokuotojo žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arunas_Taurage 3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas 4. Užblokavimo aplinkybės:Tikrinau priš valanda ar žadėjas jau užblokuotas jis nebuvo užblokuotas taigi aš laukiau kol jis prisijungs taigi prisijungė ir užblokavau ,bet Žaidėjas jau buvo užblokuotas už buginima. 5. Įrodymai:
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lukas_Mafijoozas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Įkalinimo-RELOG kaip esi sugautas teisėsaugos 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Deividuxz_Yolo 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Meskis_Pro 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Įkalinimo mašinos palikimas (trugdo kitiems) 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Deividuxz_Yolo 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mrkas_Mantas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Sweet_Pashol 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Kas tau mažai fps tiesiog juokini gi matyt kaip kulkos eina viena po kitos ir dar sako strginėji pačiam mažu kompas nepaveža žmogau.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mrkas_Mantas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Happy_Boy 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mrkas_Mantas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Ltu_Asvaltas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mrkas_Mantas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Vies_Enre 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mrkas_Mantas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Tes_Tess 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Kiek pastebėjau kad Ignas Erlandui įvarė gera gola ,nes tikrai nemutintų žmonių tu tik įrodai kad tik su taip sakant A raide kytrauji!!!!!!
 14. Sveikas gavosi teip kad sėdžiu prie kito pc ir buvau nufotkines 3 kart kaip iskickino žaidėja už cj drabužis taigi neužteko vietos ,net jau buvau surinkes pakankama skaičių nuotraukų.