Jump to content

Vilius_Rcon

Narys
 • Pranešimai

  833
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vilius_Rcon

 • Rangas
  Išmanantis savo darbą 100%

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.317 profilio peržiūros
 1. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas, @AurimasValatka . Tavo paties įrodymuose matosi pažeidimas. P.S. sakai katik užlipai ant moco ok, kur įrodymai ? NĖRA.... P.S. žinai, kad kol neužsisegi diržo ar šiuo atveju neužsidedi šalmo negali įjunkti variklio, tai tas pats ir su šviesom yra . Įsėdai - įsijungei šviesas ir tada go . Gero vakaro įrodymai iš mano pusės: galinės šviesos nedega:
 2. Policija | Nuolatinė atranka

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon Paraiška: Esu amžinas teisėsaugininkas migruojantis tarp Policijos, S.W.A.T. ir FTB. Pasirinkau Policiją, nes S.W.A.T. jau truputį atsibodo, o FTB dabar nėra direktoriaus. Teisėsaugoje turiu daug patirties: PD - 4200xp, S.W.A.T. - 4200xp, FTB - 3900xp. Taip, kad išmanau savo darbą 100%. Mano pliusai šiam darbui tai esu motyvuotas, atsakingas, turintis patirties, padarantis darbą iki galo. Tai pat esu buvęs FTB prižiūrėtoju iki tol kol atsistatydino direktorė. Su valdžia esu turėjęs gan daug reikalų nors direktoriaus ir nepažystu, bet su pavaduotojais yra tekę susidurti: @Lukas_Hydras esu buvęs jo vadovaujamos medikų firmos prižiūrėtoju, o su @Vycka_Rycka esam sudaužę ne vieną grobimą su -KAVORIAIS- . Taigi manau supratot jog į firmą ateinu ne š* malti, o padirbėti.
 3. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas, @MountSinai. Na paties įrodymuose matosi pažeidimas, bet įkelsiu savo dėl visa ko... P.S. Tu buvai visais keturiais ratais ant žolės , dar suprasčiau jog tik dviejais ratais. Ta prasme pusę car žolėj pusę kelį. PATS KALTAS, KITĄ KART VAŽIUOK Į AIKŠTELĘ ATSISTOT.
 4. Peikiu Vilius_Rcon

  Nu jezau verksnį tu jau parašei unjal temoj dar parašyk pagr. adminui :DD Štai įrodymai nebeverk: https://imgur.com/a/G4OuJrm
 5. Unjail Just_Mikis

  Taigi saukiau, kad tau bus p* :DD Štai įrodymai, neverk tai nebuvo free star: https://imgur.com/a/G4OuJrm
 6. Peikiu Vilius_Rcon

  Oho wow. Turbūt tavo rašinėllei mokykloj yra superiniai kiek moki visokiu prieveiksmiu . Tai va baudos negavai to dėl, nes prieš tai mane keletą kartų bandei nustumti su mašina (Mes neprivalom suteikti baudos jei turim tam argumenta) tad mano argumentas, nes prieš tai pats provokavai + važiuoji apgirtes, kas yra baisu, o jeigu nutrenksi kokį vaiką ar senuolį, nepagalvoji?! Štai foto verksniuk, P.S. jail'o laikas greitai praeina: https://imgur.com/a/rJ6i2SK AŠ ELGIUOSI ŠLYKŠČIAI IR EROGANTIŠKAI YEEEEEE
 7. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : V_R. 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Draugiįkas, bendraujantis, nepaliekantis bėdoje. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : serveryje apie 4 val., TS3 apie 5-6 val., forume karts nuo karto visą dieną. 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Kol pajusiu, kad nebėra motyvacijos ir kai įžvelgsiu jog direktoriui pačiam nebėra noro direktoriauti. 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : Esu buvęs FTB tvarkos pržiūrėtojas. 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Dyleriai, Furistai, Baikeriai, Transporteriai ir Tuninginiai. P.S. gaujos ne firmos 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne tai yra draudžiama. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : Galioja 30 min. 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Per vieną parą t.y. 24 val. nuo paskelbimo pradžios. 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Visuose miesteliuose. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, "ARAS" valdžioje esančius vadovus ) : Nesu smarkiai susidūręs, bet su omiu ir meška esam dirbe kartu vienoje firmoje kaip tik S.W.A.T. tai geri žmonės atsidavę darbui. Grobimas - Kai nusikalstamos grupuotės užgrobia objektą, o teisėsauga turi atrgrobti antraip turės mokėti išpirką.K Krata - Kai ieškoma nelegalių prekių. Šturmas - Kai nusikalstamų bazėse yra daugiau gaudomų ir teisėsaugą juos apvalo susodindami i jail. Pasienis - Riba tarp miestelio ir užmiesčio. Tazer - Pgr, darbo yrankis, šaunamasis ginklas kuris sušaldo nusikaltėlį 20sec.
 8. Unjail Senis_Bratva

  Komentuoju, nes esu čia paminėtas. Tai, kad atsakiau į ppk ir tavo paties foto matosi pažeidimas ir neatmazink, kad ieškojai ramios vietos :D. Non-rp BUVO.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Exitukas_Tukas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas 4. Įrodymai:
 10. PIRMAS DARBAS HUDAS

  Mano nuomone šiek tiek per daug neišnaudotos vietos ir jei jau mapinai gaujos hudą tai reikètų daugiau tokio balagano. Ten kur tūlikas kaip gaujai manau per daug tvarkingas ir ta vonia ten nei šis nei tas. Siūlyčiau vietoj mento lavono įdėt gal kokių panų ar kažko ir aplamai daugiau dalyku tinkančių gaujai ginklai ir t.t. ir tu pačių paketų visur primėt, bet šiaip smagu jog kažką virini. Nenustok stengtis ir tobulėti. 67EYRQEM9G
 11. [APKLAUSA] PD & FTB SUJUNGIMAS

  Apsilankyk serveryje kartais @DomissLiime normaliai atrobia ir šiaip 1. Sujungimo nebus, nes atskyrimą darė 3 metus. 2. Manau jei jis ir bus tai mūsų vaikų vaikai manau išvys ta sujungimą... Prieš
 12. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Surakino neleistinoje vietoje ir pasodino3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Paliubomu_Mantve4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/RfzCweJ5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 13. @Aurimas_Mvpss Zdarov ,seniukai, ką paskenduolis, ar nežinai, kad ant ledo lipti be smaigų negalima ?

  2019 metų skenduolio archyvai: 

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Aurimas_Mvpss
  3. Deivisss_Zamasu

   Deivisss_Zamasu

   Kas tau fake, dar pats siuntei suutui į fb ir gyreisi. Dabar bando nuslėpti:)) 

  4. Mafia_Martis

   Mafia_Martis

   Ojopapa su visom penktos klases knygom

 14. Unjail Mario_Extasy

  Tai dėl to ir gavai 2x nes pirmai uždėjau ir tau davė korumpuotas policininkas baudą, tai gavai 2 kart. tadą ir atsisėdai:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Free banas už Čytus kaip ir kitus 10 4. Įrodymai:
×