Vilius_Rcon

Narys
 • Pranešimai

  217
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vilius_Rcon

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis Vasaris 28

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  APSAUGA

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

1.143 profilio peržiūros
 1. Anketa norint patekti į Dylerių. Darbą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon 2. Jūsų Info lentelė (/info) http://www.part.lt/perziura/55b1dbe4096fb215b42ead32eb5f46d4216.png http://www.part.lt/perziura/f8c762a6c250e68c457d8af62123eb34973.png 3. Jūsų Darbo Patirties lentelė (Y > Darbas > Darbo Patirtis): http://www.part.lt/perziura/2b3d4926342ac8f0bbac2e4b2454ac64484.png 4. Kodėl norite į Dylerių Darbą? (3 priežastys): Na dyleriuose dirbau ne taip senei, bet labai patiko, kad yra daug veiksmo. Kolektyvas kiek pastebėjau labai geras, nes pas Arnoldas_Supermenas tai pat buvo dabartinis pavaduotas ir kai kurie darbuotojai kurie labai draugiški. Patinka pardavinėti nelegales prekes. 5. Jūsų charakterio bruožai? (Pliusai ir minusai): na pliusai tai, kad esu draugiškas padedantis bėdoje, bendraujantis, o minusai, kad dažnai viską priimu už tikrą ir greit supykstu. 6. Kiek laiko maždaug praleidžiate serveryje?: 5-7 val. savaitgaliais po 12 val. 7. Kas yra Dylerių Darbo valdžia?: Direktorius Arnoldis_Arnoldis, Pavaduotojas Tadys_Kent 8. Kokį vaidmenį atlieka Dylerių darbas serveryje?: Na tai yra tarsi nusikalstamų frakcijų branduolys. Dyleriai teikia ginklus, narkotikus, žolę. 9. Ko negalima daryti grobimo metu: Naudoti /admin /vip komandų. 10.Kodėl manote, kad turėtume pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?: Nes kaip ir minėjau esu aktyvus ir nesu iš tų kurie atėję po 2 ar 3 dienų palieka firmą, visada stengiuosi išbūti iki eros galo. Sąvokos /dylz - Pasiūlo klientui žolės. /dyln - Pasiūlo klientui narkotinių medžiagų. /dylg - Pasiūlo klientui ginklų paketų. /r - Darbo racija. num 4 - Atidaro ir uždaro bazės vartus. /pusti - Parašius šią komandą galima pūsti žolės suktinuką. /vartoti - Tokios komandos nėra.
 2. Labai ačiū už pagyrimą, tiesiog stengiuosi padėti kolegoms ir užtikrinti saugumą miesteliuose
 3. Anketa norint užduoti klausimą: Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius_Rcon Kuriam valdžios atstovui užduodat klausimą: Ignas_Frot Jūsų norimas klausimas: Ar nemanote jog firma žlugs dėl darbuotojų nedraugiškumo ? Jei padedi o tau parašo palik asile mano ?
 4. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Auris_Gasol3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: free star4. Įrodymai:
 5. koks skirtumas, pateik įrodymus, kad bėgau, nes sušaudei mašiną.
 6. Pateik įrodymus, kad nuo tavęs bėgau
 7. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Samp_Mode 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Dirbdamas paprastu pd darbuotoju tikrina dylerius 4. Įrodymai:
 8. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Auris_Gasol3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Kišasi į nusikalstamų frakcijų bazes ir jose šaudo į mašinas, paėmė ir sušaudė mašiną.4. Įrodymai:
 9. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Tupac_Kasekas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: free star + izeidimai 4. Įrodymai:
 10. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Pilypas_Lmg 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: free star 4. Įrodymai:
 11. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Gustas_Soprano3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: lenda į dyelrių bazės ribas.4. Įrodymai:
 12. Na matai, na ir kas, kad pateikei įrodymus už skirtą įtarimą, bet suvoki, kad esi nusikalstamų grupuočių bazės ribose šiuo atveju baikerių ir tu už tai būsi nubaustas.
 13. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Spiritas_Sultan3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free star + kišimasis į nusikalstamų grupuočių bazes.4. Įrodymai:
 14. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Knight_Ltu3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free star4. Įrodymai:
 15. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Rcon2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Erilas_Lescinskas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: free star4. Įrodymai: