Jump to content

Vilius_Rcon

Narys
 • Pranešimai

  814
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vilius_Rcon

 • Rangas
  Išmanantis savo darbą 100%

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.154 profilio peržiūros
 1. PIRMAS DARBAS HUDAS

  Mano nuomone šiek tiek per daug neišnaudotos vietos ir jei jau mapinai gaujos hudą tai reikètų daugiau tokio balagano. Ten kur tūlikas kaip gaujai manau per daug tvarkingas ir ta vonia ten nei šis nei tas. Siūlyčiau vietoj mento lavono įdėt gal kokių panų ar kažko ir aplamai daugiau dalyku tinkančių gaujai ginklai ir t.t. ir tu pačių paketų visur primėt, bet šiaip smagu jog kažką virini. Nenustok stengtis ir tobulėti.
 2. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas. Nu aš tai ne vaikas, bet iš tavo balso tai viskas aišku. Tai pirma aš tave surakinau ir vežiojau dėl to, nes man maišė ir norėjau uždėt /ita už tavo padarytą pažeidimą, bet prie to dar prieisim, video matosi tavo draugelis policininkas kuris bandė mane surakinti ir tave išlaisvinti. O tai štai įrodymai kaip viską gražiai išsprendžiau su star, paskui pažiūrėjau, kad nepasidariau įrodymų. Foto prisegu kaip daviau baudą ir atidaviau pinigus: https://imgur.com/a/tNijQ4c Geros dienos @Arnoldis_Arnoldis grc rakink tema laukem tavo verdikto .
 3. Peikiu Vilius_Rcon

  Įrodymus turiu tik šiomis dienom esu mažiau aktyvus. žaidime ir forume.
 4. [APKLAUSA] PD & FTB SUJUNGIMAS

  Apsilankyk serveryje kartais @DomissLiime normaliai atrobia ir šiaip 1. Sujungimo nebus, nes atskyrimą darė 3 metus. 2. Manau jei jis ir bus tai mūsų vaikų vaikai manau išvys ta sujungimą... Prieš
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Surakino neleistinoje vietoje ir pasodino3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Paliubomu_Mantve4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/RfzCweJ5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. @Aurimas_Mvpss Zdarov ,seniukai, ką paskenduolis, ar nežinai, kad ant ledo lipti be smaigų negalima ?

  2019 metų skenduolio archyvai: 

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Aurimas_Mvpss
  3. Deivisss_Zamasu

   Deivisss_Zamasu

   Kas tau fake, dar pats siuntei suutui į fb ir gyreisi. Dabar bando nuslėpti:)) 

  4. Mafia_Martis

   Mafia_Martis

   Ojopapa su visom penktos klases knygom

 7. Unjail Mario_Extasy

  Tai dėl to ir gavai 2x nes pirmai uždėjau ir tau davė korumpuotas policininkas baudą, tai gavai 2 kart. tadą ir atsisėdai:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Free banas už Čytus kaip ir kitus 10 4. Įrodymai:
 9. a n k e t a 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vilius_Rcon 2. Jūsų klausimas ar pasiūlymas: Pasiūlymas: siūlau pakeisti darbą kai žaidèjas NDS iš apsaugos į radistus. Kodèl? Nes radistų darbe galima kažką veikti pvz. Skelbti, o dabartinėja apsaugoje visi daro nesamones, ateina iš gaujų. Užtenka korumpuotų policininkų kurie baudas dalina nusikalstamoms, o dabar išvis neįmanoma atvažiuoja apsauga tave surakina (pvz. SWAT) ir paleidžia dylą, arba tarkim šaudaisi su dylais prie jų bazės atvaro apsauga ir visus surakina dar užvakar berods mačiau kaip pievoje 5 teisėsaugininkai surakinti stovėjo, o aplink apsauga važinėjo ale (prikolino). Tas pats ir su gaudimu fūristų pvz. Prie balto tilto. Taigi manau išdėsčiau savo 3 argumentus kodèl turėtų būti pakeistas darbas ir manau jog DP padarys išvadą .
 10. Unjail Klecka_Yolo

  @Arnold_ZuIikas Įtai įrodymai į ppk atsakyta tai nebuvo free star
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gytis_Dosh3. Peikimo priežastis: nepagrįstas blokavimas. Dėjo ban už kenkimą, nes uždėjau teisingą /ita ir jis jo nepripažino4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): P.S. Nepateikė užblokavimo anketos tai visapusiškai įrodo jog free ban'as ir va gavau unban: Prašau užblokuokit jį už kenkimą .
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Dosh3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui4. Įrodymai:
 13. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Nojus_Fly3. Peikimo priežastis: Free mute4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 14. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Grincs_sto3. Peikimo priežastis: Būdamas admin pats keikiasi ir deda kitiems mute kai pats keikiasi. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 15. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vilius_Uranas 3. Peikimo priežastis: Blogas VIP komandos naudojimas + įžeidinėjimai 4. Vaizdinė medžiaga:
×