Jump to content

Vilius_Rcon

Narys
 • Pranešimai

  1.118
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vilius_Rcon

 • Rangas
  Teisėsaugos žmogus

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.852 profilio peržiūros
 1. Peikiu Kakarieku_Blyat

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kakarieku__Blyat 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Sėdi NDS 4. Įrodymai:]
 2. Peikiu Kakarieku_Blyat

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kakarieku__Blyat 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Sėdi čyterių sraše 4. Įrodymai:
 3. Peikiu Vilius_Rcon

  Kur parašyta? Man užteko to jog tu parašei po pirmojo prašymo nulipti "ne". Aš nežaidžiu :*. Čia tau ne lopšelio grupė
 4. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas štai tavo nusižengimo įrodymai: https://imgur.com/a/HSozuup P.S. Sprendžiant iš mūsų abiejų nick tu labiau snarglius (šiaip pamąstymui)
 5. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas, kur įrodymai jog pasodinau aš? P.S. jūsų bėdos, kad už event gaunat astar . Trūksta įrodymų
 6. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas, štai tavo įrodymai su tavo nusižengimu: https://imgur.com/a/UZo2TSW
 7. Peikiu Grincs_Sto

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Grincas_kto 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Gavo ban 4. Įrodymai:
 8. Peikiu Reniuzz_Profazz

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Reniuzz_Profazz 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: gavo ban 4. Įrodymai:
 9. Unjail Prince_Kent

  Sveiki, štai įrodymai už padarytus nusižengimus: Teisėsaugos pareigūno įsalymo nepaisymas: https://imgur.com/a/xvVSBza Įžeidinėjimai/keiksmai viešoje vietoje : https://imgur.com/a/NCLTZgf "*Myliu LMG.lt*"
 10. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Rcon 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Gareth_Mendez 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Veiklos trudymas (pažiūrėkit į sekundes sekundžių tikslumu. 4. Įrodymai: Banned anekta atkreipkit dėmesį paskelbimas tas pats kaip pas mane t.y. tai pirmasis skelbims. Esmė kai aš dėjau star jie skelbė pirmąjį skelbimą Banned anketa:
 11. S.W.A.T. Komandos būriai !

  Anketa norint pereiti į sekantį būri: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon Esamas būrys: Alfa į Beta Nuotrauka su įrodymais, jog esate perkeltas:
 12. S.W.A.T. Komandos būriai !

  Naujokų įsirašymas į būrius: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon Nuoroda į jūsų VVP vartotoją: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Vilius_Rcon
 13. S.W.A.T. | Nuolatinė atranka

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vilius_Rcon Kiek jums metų: 17 metų. Jūsų VVP žaidėjo profilio nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Vilius_Rcon Ar susipažinote su atrankos taisyklėmis ir reikalavimais?: Taip. Apibūdinkite save išoriškai „charakterio savybės“: Draugiškas, mėgstantis padėti, mėgstantis bendradarbiauti. O vieną iš blogų savybių mėgstanti laužyti taisykles. Jūsų patirtis teisėsaugos srityje: 17,577 xp ir Apsaugos dar 1,094 xp. Kodėl renkatės S.W.A.T. firmą, o ne Policijos Departamentą?: Nes katik išmetė iš PD už tai, kad nedaviau dylų pavui baudos Ir šiaip S.W.A.T. turi daugiau privilegijų gali tikrinti fūristus su priekaba ir dylerius. Kodėl renkatės S.W.A.T. firmą, o ne į nusikalstamas grupuotes?: Nes esu teisėsaugos žmogus, pats esi pastebėjęs jog migruoju tik tarp PD, S.W.A.T., FBI Jūsų aktyvumas, serveryje, TeamSpeak 3, bei forume: Serveryje 4-5 val. TS3 tiek pat, forume karts nuo karto visą parą. Kiek laiko žadate išdirbti S.W.A.T. firmoje: 1 mėn. o toliau žiūrėsim. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikitės iš mūsų valdžios: Atnešiu atsakingą ir sąžiningą darbą. Tikiuosi komandiškumo ir supratingumo. Koks turi būti tikras S.W.A.T. komandos narys? Keliais sakiniais apibūdinkite jų darbą bei elgseną: Mokėjimas greitai priimti sprendimus kurie yra etiškis ir teisingi, mokėti bendradarbiauti, bei mokėti nesileisti į diskusijas ir provokacijas. Sąvokos: Direktorius - Firmos vadovas Mantas_Cancel /pt - patikra žaidėja. Krata - Kai kratuojamos nusikalstamų grupuočių bazės.x Patikra (kaip veikla) - Kai bazėje vyksta patikrinimas. Grobimas - Kai pvz. dyleriai grobia Hoteli ir prašau išpirkos, o teisėsauga turi iki tam tikro laiko atgrobti tą objektą. Šturmas - Kai nusikalstamų firmų bazėje yra tam tikras skaičius gaudomų tada vyksta tos bazės išvalymas. Nightstick - Bananas Silienced 9mm - Tazeris sustingdo žadėją vietoje 20 s. Darbo komandos: Kokia komanda žaidėjui nuima įtarimo lygi? : /ist id Kokia komanda žaidėjui uždeda įtarimą?: /ita id Su kokia komanda žaidėjui uždedate antrankius?: /ant id arba NUM 6 Su kokia komanda padedate/nuimate kliūtis?: /kliutison /kliutisoff /kliutysoff Su kokia komanda įsodinate/išspiriate žaidėja į/iš mašinos?: /isodinti id /isspirti id Situaciniai klausimai: Norėčiau pabrėžti, kad į kai kuriuos situacinius klausimus neužteks parašyti "po porą žodžių". Kur galite tikrinti fūristus su priekabomis?: Miestelių ribose. Kur negalite rakinti bei įtarti žmonių?: Už miestelių ribų. Kokiu metu jums leidžiama šaudyti į medikų darbuotojus?: Grobimų metu kai jie yra karo medikai arba kai daro medikamentų vagystęs ir t.t. Už miestelių ribų galima dėti įtarimą, išskyrus kai kuriuos atvejus. Išvardinkite juos: viešą gun demonstraciją, Non - rp, įžeidinėjimai/keiksmai viešoje vietoje. Kiek laiko po medikų/mechanikų nelegalių veiklų negalite jiems suteikti baudos: 1 val.
 14. Peikiu Vilius_Rcon

  Sveikas. Pats kaltas matei, kad gaudau pats pasiūlei teleporta archeriui (ar jis tau pasiūlė) esmė, kad foto matosi kaip tave surakinau ir tu išsitelinai tai traktavau kaip bėgimą . Įrodymai:
 15. Peikiu Vilius_Rcon

  Įrodymai už pažeidimą: "Ko šaudai čigonas?" @Lioo__Soo Done
×