Jump to content

Kupati___Astron

Narys
 • Pranešimai

  306
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Kupati___Astron paskutinį kartą laimėjo Gegužė 15

Kupati___Astron turi geriausiai pripažintą turinį!

4 Sekėjai

Apie Kupati___Astron

 • Rangas
  Apsipratęs

Paskutiniai lankytojai

593 profilio peržiūros
 1. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketa ištikrinta Nepatekęs @Ref_Lex Jeigu kyla klausimas kodėl esi nepatekęs tai Anketa yra silpnoka keletas klausimu iš savoku atsakytu negerai o pagrindinis dalykas dėl ko nepatenki tai būtų dėl to jog pažeidei anketos taisykle neparedagavai anketos ir nepadarei jog rodytu.
 2. Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašas

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Kupati_Astron, TAXI Pavaduotojas Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS:Kostas_Opelis Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Neišdirbimas firmoje 5 dienų Įrodymai [būtina]:https://imgur.com/a/PhpP98L https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kostas_Opelis
 3. Giriu Marius_Bankas

  Pagyrimas priimtas. Malonu jog giriate mūsų firmos darbuotoja.
 4. Taxi Firmos | Neaktyvumo ir Palikimo Anketa

  Neaktyvumas patvirtintas ir TAXI valdžia linki jums gerai praleisti laiką
 5. [Konkursas] Laimėk 1200 taškų serveryje. #5

  ANKETA:Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?:Kupati_AstronAr paspaudėte ''LIKE''?:TaipKą veiksite su laimėtais taškais?:Bus algai arba vipui
 6. [KONKURSAS] LAIMĖK 1600 TAŠKŲ !!!!

  ANKETA:Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?:Kupati_AstronAr paspaudėte ''LIKE''?:TaipKą veiksite su laimėtais taškais?:Bus algai ir vipui
 7. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketos ištikrintos Patekęs @Likas_Samp O sveikutis likai senas geras draugeli anketa tikrai labai gera nėra net prie ko prisikabinti gražu žiūrėti galiu tik tiek pasakyti esi PRIIMTAS. Susisiek su valdžia per 24h ir turėk 30k darbo sutarčiai. Patekęs @Kostas_Opelis Na dar tikrai yra prie ko prisikabinti bet nebe daug tad suteiksiu šansą tau dirbti TAXI firmoje. Susisiek su vadžia per 24h ir turėk 30k darbo sutarčiai.
 8. Perkant tr. priemonę: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kupati_Astron 2. Jūsų norima tr. priemonė: Belekoks trnasportas su rida 3. Orientacinė turto suma: iki 5mln 4. Vaizdinė medžiaga (patvirtinanti galimybę įsigyti): https://imgur.com/a/7XCGBcQ 5. Komentaras (nebūtina): Perku betkokia transporto priemone nuo 10k ridos Kaina iki 5mln Pardavėjams (temos autoriui privaloma įkelti su viršuje esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų turima tr. priemonė: 3. Orientacinė turto suma: 4. Komentaras (nebūtina):
 9. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketa ištikrinta Patekęs @Velnio_Isperaa Matosi jog anketa yra pusiau kopijuota bet tebunie jau ką su tavi darysi atrodai normalus žmogelis anketa pusiau velnio tik irgi kai kurie atsakymai kliuva bet kaip ir sakiau tebunie. Susiseik su valdžia žaidime arba TS bei turėk 30k darbo sutarčiai.
 10. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketa ištikrinta Nepatekęs @Kostas_Opelis Anketa užpildyta 50/50 man asmeniškai ji nelabai patinka ir kai kurie atsakymai tikrai buvo nekokie o manau jog pasistengęs galėtum tikrai geriau užpildyti anketa tad tenka tave atmesti.
 11. Giriu Blagadariu_Matis

  Pagyrimas priimtas. Malonu jog giriate mūsų firmos darbuotoja.
 12. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketa ištikrinta Patekęs @Grincs_Stos Anketa užpildyta visai gerai tvarkingai daugiau kaip ir nieko neturiu ką pasakyti. Susisiek su valdžia žaidime arba TS bei turėk 30k darbo sutarčiai.
 13. Taxi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taxi Firma

  Anketa ištikrinta Nepatekęs @Chrus_Napster Na ką Napsteriuk sklinda gandai jog čia tavo antras acc kiek žinom tavo kito acc nickas Andrius_Kileris todėl esi nepriimtas.
 14. Giriu Kupati_Astron

  Dėkui tau Antanai už šį pagyrimą tikrai skatina toliau tobulėti. Tikrai stengiuosi gerai žiūrėti į savo darbą.
 15. Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašas

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Kupati_Astron, Taxi Pavaduotojas Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS:Andrius_Kileris Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Neišdirbimas firmoje 5 dienų Įrodymai [būtina]:https://imgur.com/a/vVXwiAa https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Andrius_Kileris
×