Jump to content

Kupati___Astron

Narys
 • Pranešimai

  320
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Kupati___Astron paskutinį kartą laimėjo Gegužė 15

Kupati___Astron turi geriausiai pripažintą turinį!

4 Sekėjai

Apie Kupati___Astron

 • Rangas
  Apsipratęs

Paskutiniai lankytojai

625 profilio peržiūros
 1. Firmų valdžios atstovų neaktyvumas

  NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis:Kupati_Astron 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?:Taxi Pavaduotojas 3. Neaktyvumo priežastis?:Išvykstu atostogaut savaitei į Kiprą ir paskui grįžęs savaitgali manau švęsiu per atostogas praėjusi savo gimtadieni. 4. Neaktyvumo laikotarpis?:2020-09-17 iki 2020-09-28 (biški ilgokas neaktyvumas bet taip jau gaunasi) 5. Įpareigoti asmenys?: @TTomas_Pospekas ir @Strong_Blue
 2. Tomo Taksi Firmos | Rangu ir Tašku Sistema

  Anketos ištikrintos @Antanas_Nolaiferis tu turi gauti 10t ir iš viso turi su šitais taškais 397,5t (šaunuolis jog pildai ir galėtum manau tikrai per dieną gaut daugiau taškų jeigu būtų noro) @Strong_Blue @TTomas_Pospekas pridėkit žmogeliui taškus. DIREKTORIAUS SPRENDIMU : @Antanas_Nolaiferis tau yra taškai visi pridėti . Iš viso turi +397,5 taškus esi 3 Range . Sėkmės pildant toliau taškus
 3. Tomo Taksi Firmos | Rangu ir Tašku Sistema

  Anketos ištikrintos @Antanas_Nolaiferis tu turi gauti 24t ir iš viso turi su šitais taškais 387,5t @TTomas_Pospekas tu turi gauti 38,5t ir iš viso turi su šitais taškais 58t Abudu šaunuoliai jog pildot taip ir toliau @Strong_Blue Pridėk žmogelems taškelius.
 4. Anketos patikrintos. Iš nuolatinės atrankos liko 13 vietų. Anketų Analizė : Pateko 0 / Nepateko 2 Nepatekęs @Migas_Mldc blogai atsakytas 10 klausimas išvis ne pagal klausima pamiršai paminėti dar viena pavaduotoja pamatęs šias dvi klaidas baigiau tikrint tavo anketa. Tad esi nepatekęs ir vis nepasimokai iš savo klaidu. Nepatekęs @Buratinas_Biribara ką galiu pasakyti apie tavo anketa jog yra pažeistos anketos pildymo taisyklės bei pastebėjau jog neparašei dar vieno pavaduotojo o toliau neperlabiausiai jau ieškojau klaidu. Esi nepatekęs.
 5. Anketos patikrintos. Iš nuolatinės atrankos liko 13 vietų. Anketų Analizė : Pateko 0 / Nepateko 1 Nepatekęs @Migas_Mldc anketa nukopijuota ir užpildyta ne pagal dabartini anketos šabloną. Tad esi nepatekęs.
 6. Anketos patikrintos. Iš nuolatinės atrankos liko 13 vietų. Anketų Analizė : Pateko 0 / Nepateko 1 Nepatekęs @Migas_Mldc taigi esi nepatekęs jeigu kyla klausimas kodėl? tai dalis atsakymu neturi spalvos neišvardinai visu pavaduotoju jau yra negerai nežinoti kas yra Taksi firmos valdžia ir kai kurios sąvokos yra blogai parašytos bei nepadarei rodyti kas redagavo anketa bet į šį dalyka nelabai kreipiau dėmesy tikrindamas tavo anketa. Gaila bet esi nepatekęs bandyk pildyt trečia karta jeigu nori SEKMĖS.
 7. Anketos patikrintos. Iš nuolatinės atrankos liko 13 vietų. Anketų Analizė : Pateko 1 / Nepateko 0 Patekęs @Chrus_Rokas Anketa užpildyta ganėtinai gerai ir esi dirbęs su manim kažkada tai tikiuosi problemų nebus. Esi PRIIMTAS susisiek žaidime su valdžia per 24h ir turėk 30k darbo sutarčiai.
 8. Anketos patikrintos. Iš nuolatinės atrankos liko 9 vietų. Patekęs @Mulis_Cameronn na ką galiu pasakyti yra padarytu klaideliu bet tebunie praleisim pro pirštus matosi kaikurie atsakymai tikrai visai nieko tad suteiksiu tau šansą dirbti taksi firmoje.Esi PRIIMTAS ir susisiek su valdžia per 24h ir turėk 30k darbo sutarčiai
 9. Tomo Taksi Firmos | Veiklų Ataskaitos

  Norėčiau jog šitas D.EVENTAS nesiskaitytu ir šitie taškai būtų neužskaityti nes mano atžvilgiui negeros foto bei čia davei free taškus (čia mano nuomonė ir tikiuosi jog Pospekas į tai dėmesį atkreips)
 10. Peikiu Ref_Lex

  Papeikimas atmestas. Nematau tokios taisyklės jog neutralios firmos darbuotojas negalėtu pusti žolės. (numesk man tokia taisykle uždėsiu įspėjimą)
 11. Konkursas laimėk 1500 taškų.

  ANKETA:Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime:Kupati_Astron Ką veiksite su gautais taškais?:Vipui bus ar algai Komentaras:Nu jo
 12. [KONKURSAS] LAIMĖK 1600 TAŠKŲ + 1 MILIJONĄ

  ANKETA:Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?:Kupati_AstronAr paspaudėte ''LIKE''?:TaipKą veiksite su laimėtais taškais?:Vipui bus ar algai
 13. Anketa ištikrinta . Liko 8 vietos . Patekęs @Neo_Neon anketa nėra ledine yra klaidu bei savokas nekaip atsakei bet praleisiu tai pro pirštus ir suteiksiu tau šansą dirbti Taxi firmoje. Susisiek su valdžia žaidime arba TS bei turėk 30k darbo sutarčiai.
 14. Tomo Taksi Firmos|Garbės Sąrašas

  Anketa: 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Kupati_Astron (Pildau už Ref_Lex) 2.Kiek žaidėjas paaukojo :1mln (1,000,000) 3.Vaizdinė medžiaga, įrodymai, kad paaukojote:https://imgur.com/a/1IYcLIl
 15. Anketa ištikrinta Nepatekęs @Ref_Lex Jeigu kyla klausimas kodėl esi nepatekęs tai Anketa yra silpnoka keletas klausimu iš savoku atsakytu negerai o pagrindinis dalykas dėl ko nepatenki tai būtų dėl to jog pažeidei anketos taisykle neparedagavai anketos ir nepadarei jog rodytu.
×