Jump to content

Mantelis_Praxur

Narys
 • Pranešimai

  281
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Mantelis_Praxur

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

2.352 profilio peržiūros
 1. Dead serveris - http://prntscr.com/mz1ehm

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. Lukas_Yawazaki

   Lukas_Yawazaki

   Nu kitas projektas stabilų online išlaiko, tai nežinau ar galima sakyti kad sampas miršta. 

   http://www.mauzen.org/samp/ - Dar vienas argumentas kodėl samp'as gyvas, bet lmg tiesiog ateina galas, nes serveris neturi pgr administracijos :). Taip, galima matyti kad krenta populiarumas, bet manau jeigu egzistuotu demografiniai duomenys samp dar laikytu savo populiarumą lietuvoje lyginant su 2013-15 metais.

  3. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Vistiek po biski krenta

  4. Lukas_Yawazaki

   Lukas_Yawazaki

   faktas, kad krenta, bet kaip ir minėjau, kitam projekte stabiliai laikos, o lmg per puse nuo prime laikų krites tas online, ir visiem aišku kas kaltas.

 2. Kovo 11 - osios QUIZIZZ renginys! (REGISTRACIJA)

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Manletiz_Spxapur Ar tikrai būsite 2019.03.11 19:00 TeamSpeak programoje, Quizizz kanale?: Gal. Koks Jūsų slapyvardis bus Quizizz renginyje (susigalvokite kokį norite): HarrellisOž.
 3. Serverio Atnaujinimai 1.8.13

  5 minučių darbo atnaujinimai, plokit visi katutėm kešai, kad atnaujinimus daro...
 4. Dar sako, kad furistai neuždirba

  Nieks nesako kad fūristai neuždirba, vienas iš pelningiausių darbų serveryje.
 5. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

  Viską ką aprašiai šiame bloge manau vos ne visi žino, tačiau ne visi tą nori pripažinti. Komandoje daugiau negu puse lodorių susirinkę kurie nieko beveik nedaro, tik sėdi, kad galėtų pasipuikuot savo pareigomis ir pasirodyti kokią galią turi (vierchus primeta kaip Danillo). Keša atnaujinimų vpš nedaro, nes serveris tokioj didelėj šūdo duobėj kad žemės branduolį liečia. Visi pastoviai verkia ir sako kaip Keša atnaujinimų nedaro ir kaip Ryanas sakė vistiek tikisi stebuklo, kad padarys vieną dieną atnaujinimą kuris ištrauks serverį iš tos šūdo duobės ir kai padaro maximum 1-3 valandų darbo atnaujinimą ploja katutėm kešai "ooo lmg išgelbėtojas atnaujinima padarė vyskas serveris nebemiręs". Nu ir ką jūs svaigstat tie atnaujinimai atneša daugiau būgų negu atnaujinimų. Po 2sav - 2mėn serveris ir vėl į šūdo duobę sugrimzta kur ir ankščiau buvo. Giliai širdį aš taip noriu, kad šitas serveris užsidarytų/žlugtų ir visa chebra pereitų žaisti į kitus projektus kuriuose savininkai daro atnaujinimus kur nėra čytų ir yra normalios darbų ir pačio serverio sistemos, kur galėčiau normaliai su savo pažįstamais iš lmg pažaisti.
 6. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantelis_Praxur 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Salotikas_Joes 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas servui 4. Įrodymai: http://prntscr.com/molk7i
 7. LMG.lt miestelių apdovanojimai!

  AnketaJūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Mantelis_Praxur Geriausias serverio žaidėjas: Deividas_Bunex Geriausias komandos narys: @Edward_Harrell Geriausias serverio prižiūrėtojas: Augis_Dash Geriausias forumo moderatorius: Edward_Harrell Geriausias TeamSpeak moderatorius: Edward_Harrell Geriausias buvęs komandos narys: Coach_Carter Geriausias gaujos lyderis: Sinaloa_Cartel Geriausias direktorius: Mat_Kimplin Geriausias pavaduotojas: Aivaras_Gun Geriausias serverio administratorius: Kenny_Silver Geriausias tarpininkas: Mat_Himplin
 8. Geriausias randomas - Sinaloa_Cartel

 9. @Danillo_Quentuella Ką tu gryba pjauni. Normalią fotke viso conversation į banneda nesugebi įkelti kaip pradedi provokuoti ir įžeidinėti (vaiku vadinti) nežinodamas kiek man metų, kad subine išnešti, nes esi žinai kad pirmas pradėjai bazarint. Sėkmės kalbant su franklinu.

  1. Danillo_Quentuella

   Danillo_Quentuella

   Žinai pats tiksliai kodėl buvai užblokuotas. Jeigu reikia, galiu parūpinti ir forumo ispejimus už įžeidinejimus: 

   http://prntscr.com/mmanwc

   O prieinant prie to jog sakai sekmės su Franklinu šnekant, tai nemanau ar reikia daug sekmės jog paaiškinti tiesa tokia kokia ji yra, ir jog tokie kaip tu neapsimestu nekaltais kuomet yra nubausti tinkamai. Ačiū už tiek daug skirto demesio man. (: 

  2. Mantelis_Praxur

   Mantelis_Praxur

   Dabar pagalvok, prie ko čia forumas ir teamspeakas? Jeigu forume tai forume, kodėl visus šitus dalykus nutempiai į teamspeak kur gali pasirodyti su savo TS rangu? Teamspeakas ir forumas 2 skirtingi dalykai. Aš teamspeak'e tau net žodžio pirmas nepasakiau, o tu mane pradėjai provokuoti. Suprasčiau jog būčiau nubaustas forume, bet prie ko čia teamspeakas?

  3. Laurriis_Samper

   Laurriis_Samper

   praxurai nebeverk oz*.

 10. @Danillo_Quentuella Tai tu pildyk banneda teamspeako didvyri tu. Ar neturi ką pildyti? Pirmas provokuoti pradėjai per TS ir po to bana šauni? Nebegydyk. Jeigu forume tai forume, o prie ko čia TS? Rangą turi komandos nario tai išnaudoji kiek galima.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Net apklausos negalima padaryt, nes ja istrina per 2 dienas

  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Tai tokia ir apklausa. Niekas nieko be reikalo nedaro. trust me.

  4. Mantelis_Praxur

   Mantelis_Praxur

   Eikit į PM bazarint, o ne po būsenom.

 11. Čia mždg forume BM biški įšauni ir iškart tokie kaip Danilo apsiverkia? Free bana ts šovė už vienintelį jo laikoma "įžeidima" klounai kai pirmas pradėjo provokuoti ir vadinti kad ateičiau pabazarint. http://prntscr.com/mm9x9v

 12. @Daugwe_Tequila Nice konkursas. Visiškai neapgalvotas svarbu, kad kažką padaryti. Čia tokius konkursus laimės žmonės kurie prisirinke pasiekimų serveryje arba turi aukšta rangą serveryje/forume. Sakykim edga_kesa pabučiuos max_tosha tai čia jau aiškus winneris.

  1. Pofka___King

   Pofka___King

   nu sugalvot kazka galejo ir geriau , bet ka toliau parasei tai gal siek tiek i pievas :D

 13. Jau blogas - greitai !

  Man nereikia daugiau gaidinimo iš kitų, nes ir dabar sulaukiu pakankamai. Ir če žiūriu gangsteris belekoks būsi kad gauja iš didžiosios raidės rašai xD. Vpš nėra didžios tos gaujos.
×