Jump to content

Edmundas_Driftelis

Narys
 • Pranešimai

  123
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Edmundas_Driftelis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

683 profilio peržiūros
 1. Dar atsigaus LMG verta grįžti? Ar jau nelabai?

 2. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Powerful_Pain3. Pagyrimo aplinkybės: Puikus pavaduotojas, vienas iš geriausių. 4. Vaizdinė medžiaga: Šis pavaduotojas akyvus, greitai reguojantis, todėl tikrai manau, kad jis nusipelnė būti giriamas.
 3. Atėjo metas trauktis!

  Į privalomąją tarnybą(KARIUOMENE) Tosha pakvietė?!
 4. Ban Party....

  Nice.. Galėtum modifikaciją numesti?
 5. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Edmundas_Driftelis 2. Jūsų sukurtas filmukas (300 sekundžių): 3. Jūsų komentaras (nebūtina): Kažką pabandžiau padaryti, bet nežinau ar išėjo tikiuosi patiks
 6. Unban Edmundas_Driftelis (admin: Renatas_Bmw)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Renatas_Bmw3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Įrodymai:
 7. „Eilėraščio“ konkursas - 7 LMG Gimtadienis

  Konkurso anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edmundas_Driftelis Kiek laiko kūrėte eilėraštį: ~45min Papildomas komentaras (nebūtina atsakyti): Turbūt ne kaip gavosi, tačiau pabandžiau. Jūsų eilėraštis (mažiausiai 4 eilutės): Septintas gimtadienis atėjo. Štai ir viskas prasidėjo: Man atrodo bus grobimas, Ruoškis, ruoškis tu greičiau, Dylai bėja jau su nark'ais. Medikai jau pasiruošia. Ima šarvus ir ginklus Bet nežino, kas dabar bus. Bėga, bėga kuo greičiau. Swat'ai perka šarvus jau. Laukia, laukia nesulaukia susišaudymo jie tuojau. Vaikus banina visi dideli ir net maži. Fūros veža ginklų siunta. Taxi vyksta pas naujoką. Čia yra gerą nes čia yra L M G, L M G , L M G
 8. (ServerioKlaidos) /pzu komanda.

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Padariau /pzu komandą ir atsirandu prie ligoninės.3. Klaidos aprašymas: Aš padarau /pzu komandą ir atsirandu prie ligoninės lyg katik prisijunges.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: 2017-11-205. Vaizdinė medžiaga:
 9. (ServerioKlaidos) Kaleimo laikas.

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Gavau 4 kartus +5min iš viso 20min iš oro!3. Klaidos aprašymas: Mane nužudė S.W.A.T narys ir aš miriau paspaudžiau, kad nuleisti Sa-Mp'ą ir rašė 4 kartus bendėte pabėgti iš kaleimo +5 minutės.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: 2017-11-185. Vaizdinė medžiaga:
 10. Unban Edmundas_Driftelis

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Serveris 3. Užblokavimo priežastis: Gyvybių hack naudojimas 4. Įrodymai:
 11. (ServerioKlaidos) Čytų turėjimas.

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Edmundas_Driftelis2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Rašo, kad aš turiu neleistinas programas ir neleidžia prisijungti į serverį.3. Klaidos aprašymas: Aš su savo nuosava mašina privaževiau prie pareigūno paprašiau baudos ir mane surakino ir išspirė iš mašinos. Ir po to serveris išmetė mane už car swing, o kai dabar bandau jungtis į serverį rašo, kad turiu čytus.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: 2017-11-115. Vaizdinė medžiaga:
×