Jump to content

__Rudy_Option

Narys
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie __Rudy_Option

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2005.05.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.319 profilio peržiūros
 1. Pagalbos dėl AŽ

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Su mano AŽ 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Man neatsidaro AŽ taip krauna krauna ir nieko ne atidaro, ka daryt??? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 2. Max_Tosha tikrink susigrąžinimo anketas.

 3. Giriant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rudy_Option 2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel 3. Gyrimo priežastis: Sąžiningas (nemeluoja), padedantis, darbštus ir linksmas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. [Apklausa] Koks Jūsų zodiako ženklas?

  Sveiki, mano zodiako ženklas yra jautis.
 5. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Sveiki, koks serverio su direktoriaus pakvietimu darbas geriausias? 2. Apklausos terminas: 5 dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti koks darbas yra geriausias P.S. Laimėtoji firmą gaus piniginį prizą, bei mano nuomone, geriausias darbas yra DJ.
 6. Serverio Rekordas - 800

  Puikus serverio rekordas! Bandysim siekti didesniojo
 7. Pagalbos dėl TS atsisiuntimo (Telefono)

  Sveikas Tosha, dėkui už pagalba, bet man reikia ne per kompuuteri TeamSpeak'o, o per telefoną.
 8. Pagalbos dėl TS atsisiuntimo (Telefono)

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Ts 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Is kur reikia atsisiūsti TeamSpeak 3 programa per tlf? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 9. Eimantas_Jokubaitis blogas

  Sveikas Eimantai, senai pažystamas man, bet ir blogas vienas iš gerųjų, sėkmės tau projekte
 10. [Event] Kahoot eventas

  Registracijos Anketa: 1.Jūsų V_P Žaidime: Zaidejas_Eimantas 2.Ar paspaudėte PATINKA?: Taip 3.Jūsų slapyvardis ''Kahoot''evente?: "THE BEST PLAYER"
 11. GFX | Kalėdinis grafikos darbas

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Ar nuotrauka, paveiksliukas Jūsų?: Taip 2. Nuotrauka, paveiksliukas: 3. Komentarai (nebūtina):
 12. {IDĖJA} Serveriu direktoriams bei pavaduotojams

  Sveiki, dabar kai jus sakėte jog nereikia, bet jei bus tokiu jog jie net nepildys tu anketu neaktyvumo ir tada neprisijunks visa dieną i srw ir bus tokiu dalyku jog DPKT nepamatys.
 13. Žaidėjas_Eimantas blogas

  Sveiki visi projekto žaidėjai. Nusprendžiau jog kodėl man nesukūrus kokio nors bloga? Tai ir atėjo šis metas kai turiu sukurti savo blogą ir norėčiau labai jog jūs žaidėjai įvertintumėte tą mano pirmąjį blogą, bet iš pradžių noriu įspėti jog jei bus klaidų, atsiuskite man laišką į AŽ ir dar norėčiau visiems priminti jog man nelabai gerai sekasi kurti blogą, bet kaip pavyks taip ir bus. LMG Projekto suradimas ir truputis laiko serveryje Sveiki, kaip ir visi mes radome LMG projektą kuris tik gal pradėjo savo ERA samp karjeroje, tai ir aš atradau gruodžio devintąją dieną 2016 metais (tiksliau 2016.12.09). Tai ir LMG projektą atradau su draugo pagalba, kai mes visada susitikdavome mokykloje arba kalbėdavomės per programą „SKYPE“ tai ir aš jo paklausiau gal žinai kokį nors gerą žaidimą? Jisai atsako rinkis LMG.LT projektą ten jisai geresnis ir tikrai yra daug veiksmo kiekvieną dieną, įdomus darbai, na tai jisai kai pasakė tai tada aš užsiregistravau į serverį na ir pradėjau žaisti, įsilaikiau teises. Paskui po tų visų darbų kur reikėjo teises išlaikyti, nebuvo veiksmo, nes esi naujokas ir nieko gero. Tai tada nuėjau aš į google ir parašiau LMG.LT aš nežinojau jog yra forumo svetainė ir tada aš tenai užsiregistravau ir bandžiau emigruoti su brolio nick‘u per kitą projektą, emigravęs gavau tikrai pagal mane mažokai t.y. 10.000 XP ir viskas. Tai mane tikrai nuliūdino, bet aš tikėjausi daugiau iš Dwayne_Fellon gauti, o tikėjausi gal kažkiek tais pinigų ir patirties taškų (XP). Na paskui labai pritrūko pinigų ir tada nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie projektą ir tikėjausi gauti tikrai daug, bet tada Dwayne_Fellon nusprendė jog turėčiau gauti 150.000 Eurų. Na ir šis dalykas mane nuliūdino, nes tikrai jau stengiausi per LMG projektą. Kodėl pasirinkau Žaidėjas_Eimantas nick? Kaip ir visi norėjome gerų nick‘ų, bet gal kitiems jau tie nick‘ai nebepatinka, bet man tas Žaidėjas_Eimantas tikrai geras nick‘as pagal mane. Tai pradėsiu, Žaidėjas atradau nuo LMG serverio žaidėjų Žaidėjas_Aivaras ir Žaidėjas_Rokas, o Eimantas tai pasirinkau, nes tai mano vardas ir nebuvo daugiau, o kiti vardai man nepatinka, ir tikrai galiu pasakyti jog didžiuojuosi savimi, kad užsidėjau tokį gerą nick‘ą. Pagarbiai Žaidėjas_Eimantas Statistika: 349 žodžiai.
×