__Rudy_Option

Narys
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie __Rudy_Option

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2005.05.05

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

948 profilio peržiūros
 1. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Su mano AŽ 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Man neatsidaro AŽ taip krauna krauna ir nieko ne atidaro, ka daryt??? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 2. Giriant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rudy_Option 2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel 3. Gyrimo priežastis: Sąžiningas (nemeluoja), padedantis, darbštus ir linksmas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Sveiki, mano zodiako ženklas yra jautis.
 4. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Sveiki, koks serverio su direktoriaus pakvietimu darbas geriausias? 2. Apklausos terminas: 5 dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti koks darbas yra geriausias P.S. Laimėtoji firmą gaus piniginį prizą, bei mano nuomone, geriausias darbas yra DJ.
 5. Puikus serverio rekordas! Bandysim siekti didesniojo
 6. Sveikas Tosha, dėkui už pagalba, bet man reikia ne per kompuuteri TeamSpeak'o, o per telefoną.
 7. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Ts 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Is kur reikia atsisiūsti TeamSpeak 3 programa per tlf? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 8. Sveikas Eimantai, senai pažystamas man, bet ir blogas vienas iš gerųjų, sėkmės tau projekte
 9. Sveikinu naujajį Baikerių firmos direktorių! Sėkmės tau darbuose
 10. Registracijos Anketa: 1.Jūsų V_P Žaidime: Zaidejas_Eimantas 2.Ar paspaudėte PATINKA?: Taip 3.Jūsų slapyvardis ''Kahoot''evente?: "THE BEST PLAYER"
 11. Anketa norint gauti modifikacija-as Jūsų Vardas_Pavardė: Z_E Kokios Modifikacijos norite: skin Modifikacijos Nuotrauka [nebūtina] Ar paspaudėtė Patinka Mygtuka ant pgr temos: Taip Ar jums reikia paiškinimo kaip isirašyti modifikacija(jei taip padėkite "+") -
 12. Sveikinu Gusti! Sėkmės tau darbuose! Nenuvilk mūsų!
 13. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Ar nuotrauka, paveiksliukas Jūsų?: Taip 2. Nuotrauka, paveiksliukas: 3. Komentarai (nebūtina):
 14. Sveiki, dabar kai jus sakėte jog nereikia, bet jei bus tokiu jog jie net nepildys tu anketu neaktyvumo ir tada neprisijunks visa dieną i srw ir bus tokiu dalyku jog DPKT nepamatys.