Jump to content

Kuolas_Tube

Narys
 • Pranešimai

  1.873
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kuolas_Tube

 • Rangas
  ♠Teisėsauga♠
 • Gimtadienis 1997.04.29

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  ♠SWATU Garažas♠
 • Interesai
  Discordas
  Kuolas#6022

Paskutiniai lankytojai

13.371 profilio peržiūros
 1. Ačiū visiems žaidėjams už palaikyma, ypač darbuotojams už atlikta darba.
  Visiems sėkmės žaisti serverį, bei siekti pareigų, dėl susiimatymo nepažadu jog greit pasirodysiu accountas atiduotas Ivanui Paka. <>

 2. Kiek ateinu pažiūrėti kas naujo lmg, tiek tu su tom pareigom. Vistiek mano akim tu eilinis seni :D

 3. Peikiu PD direktorių Kuolas_Tube

  Nes neaktyvus darbuotojas, specialiai užvakar atsijungi ai, kai norėjau išmesti, neklausai valdžios pirmiausiai, tau sakiau po apklausos pasveikink su visais, tačiau tu pasakei NE ir atsijungi, galvojau jog antras vartotojas, dėkui taip ir taip man tokiu firmoje nereikia.
 4. Norintis pildom į nuolatine, klausimai lengvi.

   

 5. Klausimų nuolatinėje daugiau negu 8-os klasės standartizuotose testuose

 6. Dėkui už palaikymus, bei dp už suteikta šansą.
 7. Naujos swat firmos atgrobimo taktikos

  Ir kokie čia juokai? Tiesiog strategijas savo pasišalinkit iš GTA folderio, tada mes pasijuoksim iš jūsų klyšumo :/ Be to ačiū jog įrašei, kuris žmogus tau reportina viska.
 8. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): K_T2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auksinis_Protas3. Užblokavimo priežastis: čytinimas / pzu darymas be administracijos statuso.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kuolas_Tube [Gangsta_Ksd] 2. Užblokavimo priežastis: Car Shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Tiesiog naujoke buvo, važinėjom išėjo į afk režima mane išrachino prisijungiu ji afk buvus gavo bana, pildau vien dėl to jog naujokas, bei gali nemoketi užpildyti unban už save. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): Įrodymai čia
 10. Kuolas_Tube Užblokavo Tadas_Silver

  Ačiū seni už nuotrauką dėl pingo, 63 neaukštas sakyčiau. Mažiau boomink mašinas, reikėjo nors pinigus gražinti už padaryta žala tada, nieko nesakyčiau. , bei jeigu lagintų man rodos važiuotum su trukdžiais o pats gražiausiai įsėdai ir nuvažiavai.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kuolas_Tube2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tadas_Silver3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas įsedo į mano transporto priemone, kuri buvo užrakintą,4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kuolas_Tube [Arunas_Ciukas]2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Garlic3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas Emke be, admino + aimas ir damageris + šaudymas kalėime 4. Vaizdinė medžiaga:
×