Jump to content

Rokas_Swaggg

Narys
 • Pranešimai

  650
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Rokas_Swaggg

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

5.031 profilio peržiūros
 1. Rokas_Swaggg užblokavo Grincs_Sto

  Kokis dar free banas, tu gal nebegerk su savo tais pingais ;Dddd
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Grincs_Sto3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Ne nu tu vėl traktorių vairuoji? 

 4. ne nu tu vėl gert pradėjai?

  1. Omis_Zekas

   Omis_Zekas

   Daug dirbu, dėl to jaučiu(jaudinuosi)

 5. [VFX] 230 SPAZ GROUP - COMPLETE DOMINATION

  Nu gražu, tobulėji, nenustok kurti, gal šiek tiek ir per ilgas vidosas, bet viskas kita kaip pradžiai gerai. Sekantis vidosas iš manęs
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Reniuzz_Profazz3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/5adj03 Įrodymai, kad atsijungė:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kentuks_Kent3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 8. Rokas_Swaggg užblokavo Archeris_Skalpu

  Kai užblokuosi už spreadą, paskambink, o kada aš nuo tavęs malkų gavęs? Man atrodo reikės padaryt vidosą, bet grn kaip tu tik krenti
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Archeris_Skalpu3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (AD) (nuo 0:12)4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Swaggg2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Surakino ir kickino niekšai3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: @Liutka_Easy4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 11. @Ske_Cas Sakai Kaiseris out, nedaug truko ir tu out ;) 

 12. Rokas_Swaggg užblokavo Sob_Eit

  Gal tu vamzdį užlenkei ir 180 laipsnių ir atgal šaudai? Nebegeriam
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Paroda

  če įdomiau buvo
×