Jump to content

Eimaa_Zombis

Narys
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Eimaa_Zombis

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu
 1. Greg_Slokittik parašyk i AŽ, galėtumei padarytimparaša?

  1. Greg_Slokittik

   Greg_Slokittik

   Tau reikia - tu ir rašyk.

 2. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Zombis 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jokubas_Kentex 3. Peikimo priežastis: blogas /v naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Kaip naujokams atpažinti serverio direktorių? Sveiki visi skaitantieji, esi naujokas, bet ne atpažini serverio direktorių? Tai labai paprasta, bet tik tau tereiks perskaityti šia temą. Taigi serverio direktorius, kas jis? Tai asmuo turintis direktoriaus komandos, jisai gali priimti žaidėjus į darbą ir gali išmesti iš darbo (už blogai atliktą darbą, arba neklausymą). Direktorius tai jisai gali ne tik priimti, bet ir išmesti darbuotojus, o gali skelbti visokias atrankas, informacija per /d komandą. Tai pat jis gali pereiti į kitą darbą, pvz: esu S.W.A.T direktorius ir sugalvoju pereiti į Baikerių darbą, na tai aš galiu eiti be direktoriaus pakvietimo, nes aš direktorius galiu duoti sau pakvietimą. Jisai gali sau prisiskirti pavaduotoją (kitaip žinoma kaip pagalbininką). Na, o forume jūs galite atpažinti serverio direktorių taip, jisai turi rangą, kurio spalva yra violetinė. Jis forume gali kurti temas savo skiltyje t.y. esi S.W.A.T direktorius tai ir kuri S.W.A.T skiltyje visas reikiamas temas, bet paprastas forumo narys to negali padaryti, paprastas forumo narys S.W.A.T skiltyje temų negali kurti, nebent jei esi S.W.A.T firmos pavaduotojas.Pagarbiai - Pamokos įkūrėjas Eima_Zombis!
 4. Giriant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Zombis 2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nikita_Kolesnicenko 3. Gyrimo priežastis: Aktyvus, padedantis, mandagus, bendraujantis, sąžiningas, darbštus, draugiškas,žodžiu mldc. 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Eima_Zombis 2. Kaltinamo direktoriaus slapyvardis: Emilija_Klumbyte 3. Jūsų kaltinimai: yra PD/FBI direktorė bet dirba fūristu darbe. 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga:
 6. Duff_Berr kiek lailo prabuvau g.mod?

  1. Nikita_Kolesnicenko

   Nikita_Kolesnicenko

   Informaciją apie palikusius/nušalintus komandos narius galite gauti šioje temoje : http://www.lmg.lt/forumas/topic/263586-buvę-komandos-nariai/

  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   metus ir tris mėnesius berods.

  3. Rycka_Neprasimusinek
 7. Kam negaila duokit man +2rep duosiu jum +5rep.

 8. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Zombis 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linuxs_Neswarbu 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Zombis 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fuck_Streets 3. Peikimo priežastis: Blogas /s naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
×