Jump to content

Benas_Dievas

Narys
 • Pranešimai

  1.330
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Benas_Dievas paskutinį kartą laimėjo Sausis 15

Benas_Dievas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Benas_Dievas

 • Rangas
  Ką žinau

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

14.048 profilio peržiūros
 1. sveikinu, Dievuliau.

 2. Sveikinimai, smagiai praleisk dieną :)

 3. [Apklausa]Ką palaikote FTB Pavaduotojaus rinkimuose?

  Balsuoju už Bmw_Andrius. Su šiuo žaidėju kalbuosi dažnai ir apie šį sieki yra daug kalbėjęs, girdėjau tą didelį norą, užsidegimą, motyvacija. Manau nenuvils nieko, pajudės. P.s Vertink ne pagal balsus. Dq.
 4. Sveikinu su gimtadieniu!!

 5. asdfafgdfhsfsgmhjljkkjgh]\

  1. Dede_Mafijozas

   Dede_Mafijozas

   viskas gerai? Neapsirūkęs?

 6. Parduodant tr. priemonę: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benas_Dievas 2. Jūsų turima tr. priemonė: Cheetah 3. Orientacinė turto suma: Pradeam nuo 330k 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): Apačioje 5. Komentaras (nebūtina): Tai va sveiki, noriu jums pasiūlyti žavu pasiūlymą - Cheetah mašinos pardavimas. Mašina pradėjo populerėti nuo FTB darbo, mašina kyla į populerumą, vis dažniau pamatau, kad ją turi vis daugiau žaidėjų. Mašina yra labai patogi ir labai gera. Mašina stabili , jei nukrenti nuo kalno ir jei gerai išvairuosi ji tikrai neapvirs. Greitis - greitai įsibegėja, greitai lekia, gali aplenkti kitas greitas mašinas. Patogu - mašina nedidelė, yra patog, gali pralysti ir greitai pralysti pro tankus kelius, nesvarbu kokie keliai. Žinoma nusipirkus mašiną nėra lengvą ją įvaldyti, ji lyg bulius ir ant jos reikia jodinėti. Pats patyriau tą jausmą, žinau, kad yra sunku, bet. Bet jei skirsite jei 1h laiko, tikrai prie jos priprastumete, įkirstumete jos posukius ir kitą. Aš ją įvaldžiau, galbūt jo man kartais nesiseka įsisukti į posūkius, bet tikrai nesigailiu, kad ją nusipirkau. Visada nenorėdavau važinėti su nuosava mašina per darbo pertraukas, bet su šia mašina pajutau tą jausmą, kad nori ne tik per darbo pertraukas, o visada nori su ja važiuoti. Ji turi tune, bet tas TUNE nėra didelis. Mašina nenorėjau išdažyti, prituninti belenkaip, norėjau lengvo, patogaus tune. Ji turi NITRO 10X, RATAI, SPOILERIS. Įjungus nitro mašina tampa dar kietesne ir lekia dar greičiau, tada išvis belenkoks geras dalykas, belenkoks greitis. Galbūt kažkas susimastė - aš ta mašiną tai gerai įvertinu, taip apie ją atsiliepiu kodėl aš ją parduodu? - Aš ją parduodu nes noriu, kad šis automobilis serveryje išpopulerėtų ir tamptu labiau žinoma. Mašinos rida - http://prntscr.com/j3e0ii Kad pristatyčiau mašiną sukūriau video kurį mielai editino @Vilius_Venturas https://www90.zippyshare.com/v/SFtw34Gp/file.html Paspaudę bus ten video, nereikės siūstis. P.S kas mano, kad kažką kopijuoju nuo Gedo tai tema jau senai sukūręs tik norėjau rida pakelti ir paskelbti. http://prntscr.com/j3ebws Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Benas_Dievas
  3. Hott_Knife
  4. Andrius_Maust

   Andrius_Maust

   Sėkmės, turi rimtų kandidatų, tegul išrenka tą, kuris yra to vertas ir palikęs žymę šioje skiltyje iš anksčiau, o ne užpildžius.

 7. Sveikinu su F.Mod. ir Grafikos d.!!

 8. [LMG.lt] Medikų darbo pristatymas (Eris_Cliath era)

  Ką vakar įvertinau, kokius minusus pasakiau šiandien jų nebėra. Labai šaunus pristatymas medikų firmos. Parodėte tikrajį medikų darbą, suvaidinta labai gerai, sueditinta tai pat. Sugalvota labai gerai, dar nemačiau tokių minčių su pristatymais, o šiuo metu medikų. Parodėte ir "oro medikus" jei galėčiau taip pasakyti, parodėte, kad ir sraigtasparnis būtinas. Dar patiko ta idėja gale su pašnekovais. Net nenutokiau, kad Paulius moka kurti VFX, tai norėčiau palinkėti jam ir visam šio klipo kurėjam, komandai. Norėčiau išvysti dar iš tavęs Pauliau video, galbūt dar kažką gero sugalvotum. Sėkmės!
×