Jump to content

Benas_Dievas

Narys
 • Pranešimai

  1.404
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Benas_Dievas paskutinį kartą laimėjo Sausis 15

Benas_Dievas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Benas_Dievas

 • Rangas
  Ką žinau

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

14.862 profilio peržiūros
 1. Medikai | Laipsnių ,taškų sistema.

  Anketos šablonas, norint įsirašyti į rangus. Jūsų Vardas_Pavardė - Benas_Dievas VVP Profilis : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Benas_Dievas Anketos šablonas norint gauti taškus. Jūsų Vardas_Pavardė -Benas_Dievas Už ką norite gauti taškus - Už atliktas užduotis. Kiek turite gauti taškų - 29.5 Įrodymai - Praleistas laikas TS3 - http://prntscr.com/lv3joi(16) Pražaistas laikas serveryje - https://imgur.com/a/DMKBTbt (8) Dalyvavimas grobime - https://imgur.com/a/QfOuXDh (4) /pagydyti 5 žaidėjai(nekaip nuo vakaro radau klientų) - https://imgur.com/a/1QYG8N9 (1.5)
 2. Atranka į Medikų firmos valdžia.

  Atranka kandidatuojant į Instruktorius. 1.Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, skype kontaktai. Benas_Dievas, 13 metų, setonas41 2. Jūsų VVP profilis : Reikia laukti kol VVP persikraus, nes nerodo, kad dirbu, tad foto įmesiu - https://www.part.lt/perziura/0bff58f4f93fe6151a22395121902e3f872.png 3. Kokį instruktorių pasirinkote ? LandStalker ar Raindance? Kodėl? : Raidance. Pildau į Raindance instruktorių, nes šis transportas yra man labiausiai patinkantis iš kitų esančių, pats gerai moku pilotuoti sraigtasparnius ir patinka skraidyti. Manau, kad būnant šiuo transporto instruktoriumi galėsiu gerai išmokyti darbuotojus juo skraidyti ir parinksiu tinkamas trasas. 4. Ar numanote ką turėsite daryti užėmęs šias pareigas? Jei Taip, papasakokite : Tikriausiai užėmęs šias pareigas pradėsiu prižiūrėtojaus paskirtą darbą, tai žiūrėsiu ar kam nereikia skraidymo licenzijos. Paskui jei galėsiu pravesiu veiklą(as), D.EVENT, stengsiuosi kažką naujo pasiūlyti valdžiai , pildyti rangų sistemą ir kt. 5.Kokiais būdais suteiksite darbuotojams vairavimo ar skraidymo licenzijas? Darbo transportas svarbiausias manau yra RainDance, tad skraidymo teises bus nelengva gauti. Viskas bus keliais etapais tai: 1. Klausimai susieję su sraigtasparniu, skraidymu. 2. Papildomi klausimai(kodėl norite šių teisių ir pnš.). 3. Skraidymas, bus parodyta trasa ir žaidėjas turės nuskristi į vietą ir nutūpti, ten kur reikės. 4. Skraidymas triukais, tiesiog, kad viską mokėtų gerai turės perskristi per vietas kur bus liepta. Skraidymo egzaminas tikrai bus manau nelengvas ir pakankamai ilgas, nes kaip ir minėjau transportas svarbus ir skraidyti ne kiekvienas galės, tad galės tie kurie bus kieti ir pereis egzaminą.
 3. Krenta snaigės pamažu, brenda Senis su maišu. Nepamirškit sudalyvauti konkurse "Eilėraštis apie LMG.LT Kalėdas". 

   

   

 4. Sveikinu naująjį Policijos Direktorių! Sėkmės tau pareigose! Tikiuosi kažką gero padarysi
 5. Norite gauti finansavimą konkursui? Užpildykite anketą!

  Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Benas_Dievas Konkurso temos nuoroda: http://www.lmg.lt/forumas/topic/612983-kalėdinis-konkursas-eilėraštis-apie-lmglt-kalėdas/ Prašomo finansavimo suma: Ar prisiimate atsakomybę bei sankcijas taikomas neįvykdžius konkurso?:
 6. Kalėdinis konkursas - "Eilėraštis apie LMG.LT Kalėdas" Sveiki visi. Štai kalėdinis konkursas, kuris, tikriausiai, vyksta kiekvienais metais. Norėčiau iškart pasakyti ačiū visiems, kurie dalyvauja! Norėdami dalyvauti būtinai persiskaitykit taisykles ir informacija. Konkursas Eilėraštis turi būti susiejęs su LMG.LT projekto Kalėdų švente, jūsų nuomone kas bus per Kalėdas, ką patys veiksite per Kalėdas ir pnš. Konkurso data Konkurso pradžia - 2018/12/14, pabaiga - 2018/12/20. Taisyklės Nekopijuoti eilėraščius iš interneto ir jį kažkaip pakeisti. Nevogti eilėraščių iš kitų žaidėjų ar iš seniau darytų eilėraščių konkursų. Eilėraštis turi būti jūsų kurtas , negalima pildyti už kitą žaidėją. Laikytis "Konkursai" skilties taisyklių ir bendrųjų forumo taisyklių. Eilėraštyje draudžiama naudoti reklamą ar keiksmus/įžeidimus. Eilėraštį paplatinti šioje temoje. Draudžiama prašyti kitų žaidėjų "patinka" mygtukų(pastebėję, kad prašo - praneškite man) Konkurso prizai 1 vieta: 15 milijonų serverio valiutos. 2 vieta: 10 milijonų serverio valiutos. 3 vieta: 5 milijonai serverio valiutos. Konkurso rėmėjai Norint prisidėti prie konkurso prizų, turite susisiekti su manimi žaidime ir paduoti pinigų sum,ą kurią norite paaukoti. Vardas_Pavardė | Suma Konkurso anketa: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ar sunku buvo kurti eilėraštį ir kiek laiko užtrukote: Ar perskaitėte taisykles ir prisižadate jų laikytis: Jūsų eilėraštis (mažiausiai 2-3 eilutės): Nugalėtojų rinkimai Nugalėtoją rinks Benas_Dievas. Į ką bus labiausiai žiūrima renkant konkurso nugalėtojus ir kaip jie bus išrinkti: Į patį eilėraštį. Į "patinka" mygtukų paspaudimus. Konkurso organizatoriaus nuomonė. Ar nepažeidė taisyklių. Jei matote kažkokias klaidas ar pažeidimus, praneškite man. Jei turite klausimų, rašykite man į AŽ forume. Apie pasikeitimus bus pranešta.
 7. Medikai | Nuolatinė atranka.

  Anketos klausimai . Jūsų Vardas_Pavardė ,amžius ,VVP profilis - Benas_Dievas, 13 metų, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Benas_Dievas Jūsų aktyvumas serveryje - Nuo 1 iki 3 valandų. Kodėl būtent Medikai ? - Darbas neutralus, geras kolektyvas, gera valdžia, smagi darbo veikla serveryje. Kiek reikia išdirbti Medikų firmoje, kad negautumėte JPL? - 7 dienas. Kiek laiko galima būti AFK bazėje ? - Belenkiek. Kokios yra Medikų darbo komandos ? - /pagydyti, /psarvus /r /bend, NUM 6. Kas šiuo metu yra Medikų valdžia ? - Monte_Gangga direktorius ir Matas_Pccc direktoriaus pav. Trys dalykai ko negalima daryti grobimu metu - Pūsti žolės, šaudyti kitus medikus, pačiam šaudyti.
 8. Nepamirškite sudalyvauti keliuose apklausose!

  Apklausos:

   

   

   

 9. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Ar šiuo metu siekite kokių pareigų projekte? 2. Apklausos terminas: 5 dienas 3. Apklausos tikslai: Įdomu sužinoti ar daug serverio žaidėjų siekia kažką ir įdomu ką. Prašau aprašyti kokių pareigų siekiate normaliai, ne 5 žodžių. Balsavimai vieši ir pasirinkti galite daugiau nei vieną pasirinkimą
 10. [APKLAUSA] Kaip vertinate IV administratorių darbą?

  Nerašysiu atskirai apie kiekvieną administratorių IV. Visas kolektyvas dirba gerai. Žinoma IV administratorius yra ne 3lvl administratorius tai iš jų darbas turėtų matytis labesnis. Žinoma nesakau, kad jie nedirba ir t.t, bet galbūt būtent iš jų galėtų matytis didesnis aktyvumas per /padeti ar blokavimai ir EVENT rengimas(ne visiems). Bet šiuo metu viską gerai dirba, bet kaip ir sakau, kad truputį daugiau darbo neprošal būtų. Dar norėčiau pasakyti apie Adidas, šis IV administratorius yra naujas, o jo darbas nuo pirmos dienos matosi ir matosi, kad stengiasi. Šaunuoliai visi ir sėkmės darbuose.
 11. O kas gi gaus DP pareigas :D 

 12. Sveikinu su rimtomis pareigomis! Tikiuosi nuveiksi kažką gero su konkursų skiltimi! :) 

 13. Tema galima rakinti kadangi forumo moderatorius išrinktas! @Gustis_Gustisss
×