Jump to content

Sawner_Good

Narys
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Sawner_Good

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

472 profilio peržiūros
 1. Matau nepagaunat bairio, atidžiau pasiskaitykit tema, nes kadangi jau rip lmg yra viskas sye :/
 2. *Myliu LMG.lt* kad toks apvalus ir gražus skaičius butu - https://gyazo.com/b749cc7e7ce6d060d41daa7cf67a10e4

 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sawner_Good 2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Prisijungiant 3. Jūsų idėjos aprašymas: Prisijungiant į serveri dainuoja dainele. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Paskraidyns nuotaika, tik prašyčiau nes kadangi jau rip lmg šitos dainos - https://www.youtube.com/watch?v=RkZkekS8NQU
 4. vaikystes albums

 5. 1. Jūsų slapyvardis: Sawner_Good 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Janny_Pink 3. Pagyrimo aplinkybės: Š aunuolė yra, matosi yra išauklyti yra visada padėdavo PD/FB pagelbėt nusikaltėlius o juo aš paskiau pasodinu į kalėjima. Taip toliau!
 6. [Įdėja] Telefono bateriją

  Paaiškinsiu aš jums viena dalyka. 1. Čia nėra realybės 2. Jei norit kad būtų realybe, turi bent Rolė kad tikroviškas žaidimas SAMP'O, kur reikė žinoti OCC/IC taisyklės, o čia yra Masofkė kur gali daryti BunnyHop'us o jei žaisi Role už tai draudžiama yra kaip už Powergame skaitosi. 3. Aš nematau jokios realybės nes per Rolė reik naudoti komanda /me (O jūs tikriausiai nežinot..
 7. [Įdėja] Telefono bateriją

  Na gerai tarkim 110 min (Apie 1,50 h) išlaiko baterija bet vistiek tas greit laikas prabėga.. Nes kiek aš pastebėjau keliuose projektuose kurios tikrai nereklamuosiu būsiu stipriai baudžiama kaip už Reklamavima (Įspėjimais). Va todėl sumaniau parašysiu į pasiūlymus gal sudominsiu ar kažkas panašiai. PS; Jei taip norėjei Dominykai tai ištriniau ta Apklausų lentelė.
 8. [Įdėja] Telefono bateriją

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sawner_Good 2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Su telefonu bateriju. 3. Jūsų idėjos aprašymas: Išsimti visiškai ta baterija nes nereikalinga visiškai jo, visada reik pakraut per 20 min išsikrauna o as turiu telefona Nokia 3310 ir laiko apie savaite realybei, o čia LMG laiko baterija apie 20-30 min vsio išsikrauna. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Visiškai išimti ta baterija, paskiau negali prisirašyti per /sms tai rašo "Jūsų telefonas: išsikrovęs" arba kažkam kitam rašo "Žaidėjo telefonas: išsikrove" Nes kai reik paskubiomis kažkam parašyt, o kai pasikraunu pilnai tai niekam nereik o jei kažkoks veiksmas/okupacija vyksta, parašai per PVZ; "/sms Max_Tosha Atgetink prie bazes staigiai!!" O paskiau rašo kad "Žaidėjo telefonas: išsikrovęs". Dažniausiai mane narvuoja arba pačiam išsikrauna baterija arba kitam. Pažymėjus apklausoj kokia nors atsakyma ir prašom parašyti argumentą.
 9. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Sawner_Good 2. Giriamo direktoriaus slapyvardis: Emilija_Klumbytė 3. Pagyrimo aplinkybės: Oj pašėlusi mergaitė geriausia išvisu direktorė yra, visada bendrauja žino savo padėti, taip ir toliau!!! Gal kokie numeriuka numesi? ;D
×