Jump to content

Aurimas_Dynamic

Narys
 • Pranešimai

  161
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Aurimas_Dynamic paskutinį kartą laimėjo Balandis 25

Aurimas_Dynamic turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Aurimas_Dynamic

 • Rangas
  Forumietis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.267 profilio peržiūros
 1. AD | Nemokamų grafikos darbų krautuvėlė.

  Ilga istorija čia su tavim gavos Pirmoj parduotuvėlėj vos ne pirmas užsisakei, bet ten į b-listą patekai ir t.t. Nu apibendrinant taip vargais nevargais, va tavo darbas. Nežinau, "assumin'au", kad tu mėgsti Ariana Grande tai pagalvojau, kad ir coveriuką padarysiu su ja. No hate, bet imo M.Beer > A.Grande Na, šitam darbui daug pastangų nereikėjo, tereikėjo įrašyt tekstą su tinkamu fontu ant pasirinktos nuotraukos ir viskas. Nuoširdžiai pasakius net pats nežinau kaip jaučiuosi apie šitą parašą. Nei 4 nei 10. Tankai, jei labai netiks, parašyk į PM, padarysim kitą. @Lauriss_Samper @Tankas_Kulka @Bass_Boster dėl pakeitimų/patobulinimų galite kreiptis į P.M.
 2. Patikrink až

 3. Trumpa informacija - parduotuvėlę atsidarau dėl to, kad dvi/tris savaitės negalėsiu iškelti kojos iš namų, dėl kojos traumos. Vėliau prasidės darbas, 4 dienas dirbsiu, 4 - laisvos. Per laisvas bus daromi 1-2 darbai į dieną, bet tikėkimės, parduotuvėlė nebus uždaryta. LOGOTIPAS Kaina - 8 reputacijos. PARAŠAS Kaina - 10 reputacijos. FORUMO COVERIS Kaina - 12 reputacijos. FIRMOMS/FORUMUI Kaina - derinama P.M. 1. Neprašinėti/neklykauti dėl grafikos darbo TeamSpeak'e/serveryje. 2. Norite darbo greičiau? Susimokate 200.000 serverio valiutos ir gausit tą darbą. 3. Pildat anketą BŪTINA užpildyti visus laukelius. Tokie atsakymai, kaip "pats išrink" nepriemami. 4. Pirma būtina atsiskaityti už darbą, tik tada jis bus pradėtas daryti. 5. Kažkas nepatinka/netinka? Visada galite neužsisakinėti iš šios parduotuvės. 1. Jūsų V_P: 2. Norimas darbas: 3. Norimas tekstas: 4. Dominuojančios spalvos: 5. Background'o nuotrauka (BŪTINA): 6. Pavyzdys (nebūtina): PADARYTI LOGOTIPAI: PADARYTI FORUMO COVERIAI: PADARYTI PARAŠAI: DARBAI FIRMOMS/FORUMUI:
 4. Dyleriai | Nuolatinė atranka į firmą

  A N K E T A Tavo Vardas_Pavardė Serveryje - Aurimas_Dynamic Tavo VVP linkas - https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Aurimas_Dynamic Tavo Aktyvumas - 5h. ------------------------------------------------------ Reikia paryškinti teisiklingą atsakymą Grobimo metu galima naudoti PALENGVINANČIAS PROGRAMAS [TAIP|NE] Grobimo metu galima daryti vt 2 kai grobiamas hotelis [TAIP|NE] Grobimo metu yra privaloma pusti žolę? [TAIP|NE] Dylerių darbe privaloma žolė? [TAIP|NE] ---------------------------------------------------------- Tavo tikslai dylerių firmoje (Trumpai) - Paerzinti Budrį.
 5. Fūristai || Nuolatinė Atranka

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, bei amžius: Aurimas_Dynamic, 16 2. Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Aurimas_Dynamic 3. Jūsų aktyvumas per dieną žaidime ir temspeake: Žaidime - 5h. Ts - 10h. 4 Kodėl, būtent pildote į fūristus, o ne į kokius SWAT arba Dylerius?: Noriu paskutines dienas prieš vasarą veiksmo pagaudyt. 5.Jūsų nuomonė apie dabartinę fūristų situacija, bei valdžią: Turkas +rep. 6. Ar mokate pūsti žolę?: Nu nesu profas, bet keybindu moku naudotis. 7. Ivertinkite savo šaudymo įgudžius nuo 0 iki 10: 7 8. Įvertinkite savo vairavimo įgūdžius nuo 0 iki 10: 8 Sąvokos: Turkas_Matas: Direktorius. /Bend: Bendradarbių sąrašas. /iškrauti: krovinių iškrovimas. /Maršrutai: maršruto pasirinkimas. Fūristai: serverio firma.
 6. Medikai | Nuolatinė atranka

  Bendrieji klausimai: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurimas_Dynamic 2. Jūsų amžius: 16 metų. 3. Jūsų VVP nuoroda: ČIA 4. Koks yra Jūsų aktyvumas forume, serveryje ir TeamSpeak programoje: Forume - 8-10 valandų, Serveryje - 6-7 valandas, TS - 10 valandų. 5. Ką šiame serveryje atlieka Medikų firmos darbuotojai: Gydo žmones, šiaip judesį daro. 6. Kokie bus Jūsų tikslai Medikų firmoje: Nežinau, nežinau, pagyvensim, pamatysim. Sąvokos: 1. Medikamentų vagystė - veikla, kurios metu medikų firma bando vogti medikamentus. 2. /pagydyti - pasiūlymas žaidėjui pirkti gyvybes. 3. /psarvus - pasiūlymas žaidėjui pirkti šarvus. 4. /bend - bendradarbių sąrašas. 5. /r - firmos racija. Situacijos: 1. Darbo laikas, Jūs važinėjate su nuosava transporto priemone. Pamatote, jog vyksta grobimas, direktorė getina Jus į grobimą, tačiau Jūs nekreipiate į tai dėmesio ir toliau važinėjate po miestelius. Kas šioje situacijoje blogai? Ką darytumėte kitaip?: Na, visų pirma dirbu su nuosava mašina darbo metu, antra, neinu į veiklą darbo metu, ignoruoju valdžios įsakymus/neklausau. 2. Vyksta medikamentų vagystė, esate LV Hospital pasikrovime. Jums lieka 20 gyvybių ir pasigydote su VIP/Admin privilegijomis. Kas šioje situacijoje blogai?: VIP/ADMIN komandų naudoti negalima.
 7. Kitokie pasikalbėjimai. Svečiuose Max_Tosha. Sekmadienį 20:00h Klausimus galite užduoti:

  https://app.sli.do/event/avtk4sda

 8. LMG Orientacinės'20

  REGISTRACIJA 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Dynamic 2. Jūsų komandos nariai, komandos pavadinimas, bei pasirinktas skin ID: Zydu_Valdovas, Lukne_Panda, Laura_Cutie 191 skin. Pavadinimas - Mergiukai. 3. Ar perskaitėte visą informaciją?: Yes sir.
 9. Kitokie pasikalbėjimai. Svečiuose Max_Tosha. Sekmadienį 20:00h Klausimus galite užduoti:

  https://app.sli.do/event/avtk4sda

 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurimas_Dynamic2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Profound_Darkness3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/OtaWAEp
 11. Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašas

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Aurimas_Dynamic, Radijos Pavaduotojas.2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Lukas_Nate 3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: Neišdirbimas firmoje 5 dienas. 4. Įrodymai: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Lukas_Nate https://imgur.com/VZYgWNB
 12. Kitokie pasikalbėjimai | registracija

  Antras Svečias @Inferno_Player Pokalbis Pirmadienį 18:00 Klausimus galite užduoti: https://app.sli.do/event/51k7k7tt/live/questions
 13. https://app.sli.do/event/51k7k7tt/ Užduodam klausimus Inferno_Playeriui

 14. Su pinigų magnatu pokalbis baigtas. Kitas - su Inferno_Player Rytoj 18:00| Klausimus užduokit čia - https://app.sli.do/event/51k7k7tt/

×