Jump to content

Eimantas__Jokubaitis

Narys
 • Pranešimai

  1.304
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Eimantas__Jokubaitis paskutinį kartą laimėjo Kovas 27 2017

Eimantas__Jokubaitis turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Eimantas__Jokubaitis

 • Rangas
  Nevisada pavyksta iš 1 karto!
 • Gimtadienis 2002.02.19

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

14.765 profilio peržiūros
 1. Jeigu nesutariantys direktoriai sėdėtų šalia vienas kito, ir žaistų samp: 

   

 2. Seni nebejuokauk su tokiais papeikimais :D 

   

  1. Mode_Kurk
  2. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   teisingai daro, kad tokių mažiau būtų.

    

   Ane, Gabris_Himnas? tiksliau @Lil_Cobra

  3. Mode_Kurk
 3. Graudu seni :D

   

 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Jokubaitis2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arijus_Fake3. Peikimo priežastis: Be priežasties atėmė ginklus, kadangi pats šaudė, o poto kai gavo malku atėmė ginklus Tokių dar nemates, bet pamačiau, visko čia lmg išvysi.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/a4a37Ef
 5. [official] Vegenerio modifikacijų krautuvėlė

  Anketa Vardas'Pavardė: Eimantas_Jokubaitis Jūsų ieškoma modifikacija: Timecyc. Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: Taip. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: Nebus.
 6. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Jokubaitis2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Audi_Simtas3. Pagyrimo aplinkybės: Supratingas asmuo, labai rimta asmenybė, esu bendravęs ir seniau ir tikiu, jog jis mechanikuose padarys daug daugiau, kadangi tai jo tik pirmos dienos pavaduotojo poste, todėl manau, jog jis daug dar parodys mums, tikiuosi nepavesi Nolasco , mldc bachūriukas kiek pamenu iš senesnių laikų, o šiuo metu tik žodeliu persimetėm.4. Vaizdinė medžiaga: Nėra.
 7. GTA modifikacijų konsultacijos

  Sveiki, spark programa yra nesudėtinga, bet juoje dažnai išlenda tokios problemos. Galimybė, kad jūsų gta3.img failas jau yra sugadintas/pažeistas, todėl jeigu nepadės per kitą programą teks atsisiūsti naują gta3.img failą. https://www.upload.ee/files/8367571/alci_imgeditor.rar.html Pabandykite atidaryti gta3.img failą per šią programą. Pamoka kaip per Alci atidaryti gta3.img (taip pat parodo kaip įsirašyti modus) Nepadėjo? Atsisiūsk šitą failiuką iš naujo, įkelk į models folderį gta direktorijoje esantį ir eis atidaryti, bet modai dings visi, jeigu pakeisi šį failiuką ,,gta3.img". DL: https://www.mediafire.com/file/72by4vb08kgb5ly/gta3img.rar
 8. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  MODIFIKACIJOS RASTOS IR PATEIKTOS Į A.Ž, GERO NAUDOJIMOSI. MODIFIKACIJOS RASTOS IR PATEIKTOS Į A.Ž, GERO NAUDOJIMOSI.
 9. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  Modifikacijos jau pateiktos į a.ž, gero naudojimosi. Modifikacija jau pateikta į a.ž, gero naudojimosi. Skino nepavyko rasti, o fonts pateikiau į a.ž, gero naudojimosi.
 10. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  Modifikacijos rastos. Greitu metu jas pateiksiu jums į privačią žinutę. Laukite žinutės
 11. Oficiali Modifikacijų Krautuvėlė

  Modifikacija rasta ir greitu metu ją jums pristatysiu asmeniškai. Prašome atsiskaitytite per 24 valandas.
 12. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Sveiki visi. Dėja, bet modifikacijos nebus ieškomos, kadangi krautuvėlė yra uždaryta, nors tema ir neužrakinta dar, bet savininkas atsistatydino. SKAITYKITE PRANEŠIMUS, PRIEŠ KOMENTUODAMI. Sveiki visi lmg.lt žaidėjai, dėja, bet modifikacijų krautuvėlė yra uždaroma, kadangi pritrūksta jau laiko tvarkytis su ja. Seniau kai dar nežaidžiau samp buvo viskas normaliai ir forumui laiko turėjau tikrai nemažai, o dabar kai prisijungiu į forumą, tik vakare ir dieną porai minučių tai tikrai nesąmonė, o dar į lauką norisi išeiti kai tokios šiltos dienos. Tikiuosi padėjome jums ir tikrai jūsų nenuvylėme. Noriu padėkoti noširdžiai visai savo dabartinei ir buvusiai komanda, ačiū jums labai, jog padėjote tvarkytis krautuvėlėje. Ačiū Ernestui_Driftuoja, jog suteikė šansą susikurti modifikacijų krautuvėlę ir poto sutiko būti savininku šios krautuvėlės dar. Dėkoju visiems ir sakau iki!
×