Jump to content

Eimantas__Jokubaitis

Narys
 • Pranešimai

  1.328
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Eimantas__Jokubaitis paskutinį kartą laimėjo Kovas 27 2017

Eimantas__Jokubaitis turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Eimantas__Jokubaitis

 • Rangas
  Nevisada pavyksta iš 1 karto!
 • Gimtadienis 2002.02.19

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

15.432 profilio peržiūros
 1. Peikiu Eimantas_Jokubaitis

  Yrodymai
 2. [official] Vegenerio modifikacijų krautuvėlė

  Anketa Vardas'Pavardė: Eimantas_Jokubaitis Jūsų ieškoma modifikacija: Colormod/timecyc Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: Taip. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: Nebus.
 3. Filmukai - Smooth Camera programos naudojimo leidimai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimantas_JokubaitisKokiems tikslams naudosite Smooth-Cam: Reikia padaryti iš viršaus pora nuotraukų.Kokiam tarpsniui norite gauti leidimą: 1 dienai.
 4. [official] Vegenerio modifikacijų krautuvėlė

  Anketa Vardas'Pavardė: Eimantas_Jokubaitis Jūsų ieškoma modifikacija: Swat skin, hud, fonts ir gun pack gero kokio. Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: Tik skino vaizdinė medžiaga, o visa kita pagal savę (https://www.youtube.com/watch?v=wl8ldUG1Fbs) Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: Taip. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: Nebus.
 5. Peikiu Eimantas_Jokubaitis

  Yrodymai:
 6. Dar viena pamoka kuri sutvarkys jums sampą ir žaisite kaip žaidėte b problemų - 

   

 7. Taigi sveiki visi, šiandieną grįžęs namo pastebėjau forume, jog daugumai neveikia sampas tai gali būti daugybė priežasčių šiuo metu, bet tas priežastis aš padėsiu jums sumažinti. Na o apie tai daugiau pakalbėsiu vaizdinėje savo darytoje pamokoje. P.S pamokoje šiek tiek buvo ir nusišnekėjimų, nekreipkit dėmesio ir nesityčiokit! Pirmiausia įsirašykite cleo (kas neturite), o tik poto sampfuncs failiukus sudėkite į gta direktorija.P.S čia yra senesnė sampfuncs versija, todėl failai cleo turimi jūsų kaikurie gali ir neiti, kuriuos palaikė naujesnės versijos sampfuncs programa. PAMOKA: Jeigu kyla problemų rašykite į asmeninę žinutę, bet šiaip turėtų viskas veikti sklandžiai. Žinoma kam padėjau nepagailėkit to love mygtukėlio Failai kurių jums reikės Sampfuncs download - https://www97.zippyshare.com/v/CLKcXT2n/file.html Wallhack download (kas neturi) - https://www85.zippyshare.com/v/bSJ3FNlX/file.html Cleo 4 - https://cleo.li/
 8. Siūlau turimų modų ir cleo failų ir sampo netrinti dar, kadangi radau kame problema ir greitu metu bus sukurta pamoka kaip išsaugoti savo modifikacijas ir cleo failus reikalingiausius, taip pat ir sampfuncs programą, kadangi sampfuncs naujausias ant R2 versijos taip pat neina.

  1. Saimonas_Firea

   Saimonas_Firea

   nežinau ką jūs naudojat, bet man asmeniškai nieko nei persirašyt nei ištrint nereikėjo.

  2. Eimantas__Jokubaitis

   Eimantas__Jokubaitis

   Nu nžn, bet daug kam neveikė nei sampfuncs nei wallhack.

  3. Nojus_Box

   Nojus_Box

   neveikia sampfuns.

 9. Norint kad veiktų dauguma pamėgtas ir daugumos turimas wallhack NT037.cs reikia atsisiūsti šį failiuką ir įdėti į pagrd. san andreas direktorija - https://www81.zippyshare.com/v/1xnjOKBk/file.html

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   P.S Su tavo failiukų taip pat nepadeda, Šaras mačiau numetė wh, kuris tinka R2 versijai. 

  3. Sasha_Jurevic
  4. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   Tema yra sukūrta jo, skiltyje modifikacijoje. Įdėmiai skaitykit, nes dauguma verkiat, kad neveikiat, o jį ne į CLEO kelti, o į pačia GTA deriktoriją > ir turėti .asi loaderį įsirašęs būtinai. 

 10. Viskas puikiai veika ant r2 versijos :D 

 11. Peikiu Eimantas_Jokubaitis

  Štai yrodymai:
 12. Peikiu Eimantas_Jokubaitis

  Štai įrodymai: (Šaligatviais nevažinėjama, jeigu neišlaikei teisių ant didesnio transporto, prašome eiti perlaikyti, važinėti su mašinomis tam yra keliai). Kažkada kai buvau SWAT firmoje lygiai tokį patį įtarimą uždėjau už tapatį nusižengimą ir buvo patvirtinta, suprantama, kadangi važinėjimuisi yra keliai, jeigu nesugebi išsisukti keliu pro čia tuomet važiuok iš bazės tiesiai po dešine ir viskas.
 13. Peikiu Liud_Vis

  Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Jokubaitis2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Liud_Vis3. Peikimo priežastis: Free kick.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):https://imgur.com/a/66panqt
×