Jump to content

TTomas_Pospekas

Narys
 • Pranešimai

  1697
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie TTomas_Pospekas

 • Rangas
  Siekiantis geriausiojo!
 • Gimtadienis 11/20/1993

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Peterborogh

Paskutiniai lankytojai

4915 profilio peržiūros
 1. Unban Tomas_Pospekas ( Admin Rokas_Dev)

  Anketos šablonas, kai gaunate užblokavimą nuo administratoriaus: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Dev 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 2. Peikiu Eduardas_Trust

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Pospekas 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Eduardas_Trust 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: AFK ne bazėje ilga laika 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/08z5Re2
 3. [KONKURSAS] Laimėk 1 Milijoną.

  Anketa 1. Vardas_Pavarde : Tomas_Pospekas 2. Jūsų pasirinktas skaičius : 45 3. Komentaras (nebūtina): Sekmes toliau
 4. Giriu Antanas_Nolaiferis

  Anketos šablonai Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Pospekas 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Antanas__Nolaiferis 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Nuostabus darbuotojas , gerai ir puikiai atlieka darbuotojo pareigas .Malonus ir bendraujantis . Nuostabus darbuotojas. 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Linkiu pasiekti uzsibrėštu tikslu ,stenkis pasiekti pavaduotoja , tu to vertas
 5. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas 2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Strong_Blue3. Pagyrimo aplinkybės: Girių šitą nuostabu serverio žaidėją ir draugą už tai kad jis yra tikrai vertas būti pavaduotojo pareiguose. Nes žmogus turi daugiau laiko ir ta didzeje daly skire būtent samp ir pareigoms. Tikrai yra šaunuolis. Būtent tokius žmones aš ir gerbiu. Linkiu visapusiškos sėkmės einat pavaduotojo pareigas. 4. Vaizdinė medžiaga: Neturiu bet žinau kad rašant pagyrimas nereik turėt vaizdinės įrodymų.
 6. Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalga!

  Sveikinu nauja Mechanikų firmos direktorių. Linkiu visokeriopos sėkmės su direktoriumi.
 7. Labas vakaras draugai ir pažystami. Linkiu jums gero ir ramaus vakaro :)

 8. Giriant Pavaduotoją: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vodka_Potka3. Pagyrimo aplinkybės: Giriu šita Mechanikų Firmos Pavaduotoja , del to kad jis labai gerai atlieka savo pavaduotojo pareigas . Maloniai bendrauja su bendradarbiais ir kitais žaidėjais. Malonus ir draugiškas. Bus paskatinimas toliau gerinti pareigas.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Eimantas__Jokubaitis3. Pagyrimo aplinkybės: Giriu šita Mechanikų Firmos Pavaduotoja , del to kad jis labai gerai atlieka savo pavaduotojo pareigas . Maloniai bendrauja su bendradarbiais ir kitais žaidėjais. Malonus ir draugiškas. Bus paskatinimas toliau gerinti pareigas.4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Kodėl paslėpei klausimai valdžios atstovam temą,ė? Ant tiek pamojna tavo firma,kad už tiesą temas slėpt pradėjai? xD

  1. Uhl_Uhl

   Uhl_Uhl

   žie rimtai D;DDDDDDDDD

  2. TTomas_Pospekas

   TTomas_Pospekas

   Tam kad į jūsų du*nus klausimus neatsakineju. 

 11. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikų Direktorius Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arnas_Query Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Sveiki , pasirinkau butent šitą asmeni , dėl to kad šitas darbuotojas ir žaidėjas jau yra turėjas Mechanikų direktorių prieš žaidėju trukumui. Dabar jis dirba pas mane ir tikrai matau kaip jam šitas darbas rupi . Norėtusi jam suteikti Pavaduotojo pareigas ir kad jis toliau testu savo tolimesęs pareigas. Taip tave aš pasirenku nes matau kad tu turi daug įdėjų Mechanikams bei Tunes darbui. Pasirenku butent tave nes mane tu sudominai ir tavo įdėjos taip pat . Kad pritraukti darbuotojos į frimą . Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip sutinku , kad busiu baudžiamas už jo nusižengimus.
 12. Be prasmiškas direktoriaus laikimas, duok geriau kokiam naujokui pasireikšti, nes ti vistiek 0 vertas.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. TTomas_Pospekas
  3. Jack_Menco

   Jack_Menco

   aš nieko neturėčiau prieš, jei tu kažką darytum su ta, o dabar tiesiog laikai dėl dienų.

  4. Kentas_Mentas

   Kentas_Mentas

   turėk +175,000k darbo sutarčiai. Šaibas kelia ir tiek pacas

 13. Palik Direktoriu  #PospekaiAtlaisvink

   

 14. Unban Tomas_Pospekas (Admin: The_Mordan)

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Morgan 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio klaidu naudojimas savo labui 4. Įrodymai:
×