Jump to content

TTomas_Pospekas

Taksi Direktorius
 • Pranešimai

  1.257
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie TTomas_Pospekas

 • Rangas
  Užkietėjęs forumietis
 • Gimtadienis 1993.11.20

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Peterborogh

Paskutiniai lankytojai

2.927 profilio peržiūros
 1. Taksi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taksi Firma

  Anketos Patikrintos. @Lolis_Kas - Gaila bet esi NEPRIIMTAS. Dėl ko , nes pažeistos forumo pildymo anketos taisyklės ( Blogai atsakyta į 10 klausymą ) . Tad pildyk per nauja. Kaip sakoma 3 kartas Nemeluoja , o 4 Garantuoja .
 2. Sukurk ir gauk pinigų!

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Pospekas2. Jūsų pamoka: Sveiki serverio draugai ir pažįstami . Jau neužkalnų prasidės žiemos mėnesis ir žiema lauke . Kai kurie serverio žaidėjai kaip ir naujokai nemoka arba gal neatsimena , kaip atsisiunti ir įsirašyti Žiemos Modą . Tad sukuriu jums pamoka kuri manau patiks visiems . Tad štai ko mums prireiks : 1) Spark programos . Ja galite atsisiunti iš čia : http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=1503 2) Žiemos Modas . Ji galite atsisiunti iš čia : http://www.mediafire.com/file/15b1h4fprva34wb/Snow+Mod.rar 3) Taip pat atsisiunčiame šita failą : http://www.gtainside.com/sanandreas/mods/16201-snowfx-v1-01/ 4) Taip pat prireiks mums " CLEO4 " Programos . Ja galite atsisiunti iš čia : http://www97.zippyshare.com/v/JoC4Tojq/file.html Programos ir Modo Įrašymas : 1) Pirma atsisiunčiame arba atsidarome " Spark " programa . 2) Tada atsisiunčiame " Žiemos Modo Failą " . 3) Tada atsisiunčiame papildoma failą . 4) Atsisiunčiame ir įsirašome Cleo4 failą . Ji tiesiog įrašome į GTa San Andreas Failą . Eiga : Pirma atsidarome " Spark" programa . Tada spaudžiame File - Open - Gta San Adreas - Models - GTA3 ir atsidarome . Tada atsidarome " Snow Mod " Failą ir pažymim visus failus ir perkeliame į spark . Ir palaukiame kol failai įsikels ir tada Išsaugojam . Tada instaliojame CLEO4 . Po instalevimo atsidarome faila " Snow FXv " faila ir atsidare spaudžiame " Snow FX Setup " . Kaip taip viska padarome tada išjungem atsidarusias programas ir keliaujam į San Andreas arba Samp žaidimus . Žaidime jai norite kas snigtu tada spaudžiame CTRL+ . Ir tada žaidime pasirodys kad sninga . Paspaudus dar karta tada pradėtu dar stipriau snigti , paspaudus vėl tada kiltu pugą . O paspaudus dar karta tada viskas baik tusi. Video kaip įrašyti Žiemos Moda :
 3. Taksi Firmos | Veiklų Ataskaitos

  Akciją arba Budėjimų anketa: 1. Vedusiojo Vardas_Pavardė: Tomas_Pospekas 2. Koks esate valdžios atstovas ?: Direktorius 3. Kokią dieną vyko budėjimas arba akcija ?: 2020.08.09 4. Paskelbimo Nuotrauka [kelti į spoilerį]: 5. Darbuotojų nuotrauka kurie dalyvavo [kelti į spoilerį]: 6. Asmenys kurie dalyvavo akcijoje (Vardas_Pavardė) : @Fake_Cortezz , @Antanas_Nolaiferis , @Neo_Neon , 7. Išdalintos Premijos Iš Veiklos Dalyvavimą :
 4. Taksi Firmos | Rangu ir Tašku Sistema

  Taškai Sėkmingai Patikrinti. @Fake_Cortezz - Tau +5 taškai bus pridėti . Iš viso turi +79,5 taškai. @Antanas_Nolaiferis - Tau +9 taškai bus pridėti . Iš viso turi +31,5 taškai.
 5. Taksi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taksi Firma

  Anketos Patikrintos. Liko 7 Vietos @Lukis_Yolo - Sveikas Lukis . Esi senas pažystamas , tad suteiksiu tau šansą dirbti pas mane firmoje . Esi PRIIMTAS. Susisiek žaidime arba TS programoje dėl tolymėsnes apklausos . Turėk +30,000k darbo sutarčiai . Turi per 24h susiekti . @Lolis_Kas - Gaila bet esi NEPRIIMTAS. Dėl ko , nes pažeistos forumo pildymo anketos taisyklės ( Blogai nukopijuotą anketa ) . Tad pildyk per nauja.
 6. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Pospekas Jūsų atstovaujamas darbas: Taksi Direktorius Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Fake_Cortezz Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Renkuosi būtent ši žaidėją kaip ir darbuotoja, dėl to kad jis yra motyvuotas žaidėjas. Tai yra jo pirmas pasiektas pavaduotojas LMG Serveryje. Darbuotojas pas mania dirba jau gan ilgai. Dirbo ir Mechanikuose bet ten neišėjo jam pasiekti. Darbuotojas yra motyvuotas asmuo, man ir kitam mano pavaduotojui Kupati_Astron su firma padės. Žaidėjas turi gan rimtų įdėjau Taksi firmai. Tad linkiu jam sėkmės firmoje. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip prisiemu visa atsakomybė už jo padarytas klaidas.
 7. Taksi Firmos | Neaktyvumo ir Palikimo Anketa

  Neaktyvumas Priimtas. Sėkmės tau Fake_Cortez. Lauksime sugrystancio.
 8. Peikiu Ref_Lex

  Darbuotojo pateikti įrodymai , kaip tu pradėjai į ji šaudyti . O kad Neutralios firmos pusti žolės , nėra aprašyta . Tad papeikimas nepriimtas. https://imgur.com/YqGrE0q , https://imgur.com/F9QfbJW
 9. Taksi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taksi Firma

  Anketos Patikrintos. @Gareth_Mendezz - Gaila bet esi NEPRIIMTAS. Dėl ko , nes pažeistos forumo pildymo anketos taisyklės ( atsakymai nepažymėti , savokos atsakytos blogai , blogai nukpijuota anketa ) . Tad pildyk per nauja .
 10. Taksi Firmos | Neaktyvumo ir Palikimo Anketa

  Neaktyvumas patikrintas ir PRIIMTAS. Sėkmės tau Fake , Lauksime sugrištanšio
 11. Taksi Firmos | Darbo Atnaujinimai

  2020 metai Rugpjutis !!! Atnaujinimas Mechanikuose / Taksi Firmose !!! 2020.08.03 - Paskirtas naujas Taksi firmos pavaduotojas - @Likas_Samp 2020.08.07 - Nušalintas Taksi Pavaduotojas - @Likas_Samp 2020.08.07 - Paskirti nauji Neoficialus Taksi Pavaduotojai - @Fake_Cortezz 2020.08.07 - Paskirti nauji Neoficialus Taksi Pavaduotojai - @Antanas_Nolaiferis 2020.08.09 - Nušalintas Neoficialus Taksi Pavaduotojai - @Antanas_Nolaiferis 2020.08.09 - Nušalintas Neoficialus Taksi Pavaduotojai - @Fake_Cortezz 2020.08.09 - Naujas Taksi Pavaduotojai - @Fake_Cortezz 2020.08.09 - Naujas Vyriausias Prižiūrėtojas - @Antanas_Nolaiferis
 12. Taksi Firmos | Veiklų Ataskaitos

  Mini-event'ų anketa: 1. Vedusiojo Vardas_Pavardė: Tomas_Pospekas 2. Koks esate valdžios atstovas ?: Direktorius 3. Kada vyko mini-event'as: 2020.08.07 3. Nuotrauka su Evento Paskelbimu : 4. Nuotrauka su nugalėtojais: 5. Asmenys kurie gavo pliusus (Vardas_Pavardė ) : @Fake_Cortezz , @Antanas_Nolaiferis
 13. Taksi Firmos | Nuolatinė Atranka į Taksi Firma

  Anketos Patikrintos. Liko 9 vietos . @Ref_Lex - Sveikas Rex esi PRIIMTAS . Ši kartą viską atsakiai taisyngai . Susisiek žaidime su valdžios atstovais Direktorium ar Pavaduotojum . Turėk +30,000k darbo sutarčiai . Turi per 24h susisiekti
 14. Giriu Fake_Cortez

  Pagyrimas Priimtas. Malonu jog gyrėte mūsų firmos darbuotoja . Linkime sėkmės ir pasiekti aukčiausiu pareigu .
 15. Giriu Fake_Cortez

  Pagyrimas PRIIMTAS. Malonu jog gyrėte mūsų firmos darbuotoja . Šaunuolis Fake jog esi toks aktyvus darbuotojas. Tikrai pasieksi savo užsybrėštų tikslu.
×