Jump to content

Domantas_Gangf

Narys
 • Pranešimai

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Domantas_Gangf

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 2000.06.01

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Interesai
  Fūrioks

Paskutiniai lankytojai

1.206 profilio peržiūros
 1. La Angel Familia

  Realybėj grobiamas otto'cars, po*ui. Bunexai, koks tavo lt mokytojos v_p?
 2. [apklausa] isimintiniausias dp?

  Tony_Greyn žmogus buvo tikrai darbštus, daug ką darydavo dėl serverio.
 3. Anketa:Jūsų Vardas_Pavarde:Domantas_GangfNuotrauka, kad dirbate "Car Mechanics" Firmoje: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Domantas_Gangf
 4. "Car Mechanics" - Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Domantas_Gangf Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Domantas_Gangf Kiek jums metų?: 14 Koks jūsų aktyvumas į dieną: 2-3h Ar turite TeamSpeak3 programą ir ar mokate naudotis?: Taip. Kaip suprantate Mechaniko darbą serveryje?: Turi padėti serverio žaidėjams, kuriems reikia pagalbos ties mašinų taisymu, kuro užpilimu jeigu yra toli nuo artimiausios degalinės, mechanikai, per tam tikrą veiklą, turi apvalyti miestelius, nuo pamestų mašinų. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Daugiau negu minimumas (; Ko sieksite mūsų firmoje?: Prižiūrėtojo, o paskui žiūrėsim, kaip viskas klostysis. Kodėl norite būtent į mūsų firmą?: Atsibodo jau tas mąsinis veiksmas, noriu pabūti kažkur kitur, bei išmėginti kažką naujo. Trumpai papasakokite apie save: Esu bendraujantis, draugiškas, nepatinka, kai kažkas pradeda kalbėt visokius ,,Š'' ir tiesiog tada labai greit supykstu Sąvokos Tow Truck - Mechanikų darbinė tr. priemonė. Luk_Pran - Mechanikų direktorius. /r - darbo racija S.W.A.T. - Teisėsaugos grandis.
 5. Peikiu Domantas_Gangf

  Kk, nori tu papeikimo? Kada bus apeliacija ant Domantas_Hardass man įdomu :DDDDDDDDDD @Rokas_Blazys
 6. Naujojo šerifo rinkimų analizė

  Sveikinu Aironą, linkiu sėkmės pareigose.
 7. (Konkursas) Laimekite Steam paskyra

  Sveikas, malonu jog sukūrei tokį konkursą, mano pasirinktas skaičius yra 67.
 8. San Fierro Rifa

  Bet tu ir rimtas, susikuri gauja, užsidedi pasiekimuose, kad esi jos lead, bet paskui po vienos dienos įkūrimo ji dingsta? Įdomu įdomu.
 9. [Idėja] Kaip numiršti prarandi pinigus rankose

  Serveris taptu DM serveriu Kadangi visi žudytu turtingiausius žmones iš pavydo ir panašiai, kad tik jie prarastų savo pinigus. Aš ašmeniškai nenorėčiau tokio pakeitimo.
 10. [PAGALBA] Dmg informeris

  Sveikas, persirašiau gta, modifikacijų keliamų į modloader'į nebėra, tik sampfuncs, cleo, anticrasheris, nametag, ir r3 fix, įsikėlus tavo damage informerį, pradeda masiškai spaminti dmg informerį, tačiau įsikėlus mano praeita dmg informerį, įtrenkiau žmogui ir štai kas nutiko, https://imgur.com/Wn1UVCA.
 11. [PAGALBA] Dmg informeris

  Anketos Šablonas: 1. Jūsų iškilusi bėda - Įsinstaliuoju dmg informerį, ir kai į mane pašauna žmogus, viską rodo, bet kai aš į jį pašaunu, tiesiog užfreezina vaizdą, ir turiu daryt rr. 2. Kaip sprendėte šią bėdą - Bandžiau keistis anti crasherius. 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) - Nėra.
 12. [ieskau] samfunc

  https://www72.zippyshare.com/v/Elm3ej5u/file.html greitesnis būdas juos atsisiųsti, penki.
 13. @Gustis_Gustisss nebegrįšk...

 14. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domantas_Gangf 2. Užblokavimo priežastis: SpeedHack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavau ir ganjamanas nukirto nuo vaizdo... 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/SO6bWRM
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domantas_Gangf2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Eimutis_Qubas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui4. Įrodymai: https://imgur.com/apjVYcE
×