Jump to content

Rokas_BIazys

Narys
 • Pranešimai

  2.968
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Rokas_BIazys paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 9 2018

Rokas_BIazys turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Rokas_BIazys

 • Rangas
  Negalime pakeisti praeities - Bet galime pasirinkti ateitį.

Paskutiniai lankytojai

16.027 profilio peržiūros
 1. Unjail David_Edyionii

  Patvirtinta. Vartotojas buvo sėkmingai išlaisvintas.
 2. Unjail Setono_Degtine

  Deja, bet nebūsite išlaisvintas. Teisėsaugos narys pateikė įrodymus už nusižengimus. Komentavimas yra draudžiamas po mano pranešimu. Jeigu yra daugiau pretenzijų - aiškinkitės papeikime.
 3. Unjail Gernys_Ping

  Deja, bet žaidėjas nebus išlaisvintas. Teisėsaugos narys pateikė įrodymus už nusižengimus. Komentavimas po mano pranešimu yra draudžiamas. Jeigu yra daugiau pretenzijų - rašykite darbo papeikimą.
 4. Unjail Setono_Degtine

  Laukiu įrodymų iš @Modas_Best@Modis_Best
 5. Unjail Gernys_Ping

  Laukiu įrodymų iš @Lauris_Hudd
 6. Unjail Aurimas_Qattro

  Patvirtinta. Vartotojas buvo sėkmingai išlaisvintas. Įrodymai nėra tinkami. Komentavimas yra draudžiamas.
 7. Unjail Aurimas_Qattro

  Laukiu įrodymų iš @Renaldas_Bestas
 8. Unjail Aivaras_Gun

  Patvirtinta. Vartotojas bus išlaisvintas, likus 45-minutėm.
 9. Unjail Aivaras_Gun

  Laukiami įrodymai iš @Pufas_Pfff arba iš @Povilas_Poviss.Jeigu pateiks įrodymus - teks atsėdėti už taisyklių nesilaikymą, o už kitą įtarimą - būsite išlaisvintas.
 10. Peikiu Daji_Kerr

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daji_Kerr 3. Peikimo priežastis: Netinkamas /v 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukis_Baltk3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomis_Baronis 3. Peikimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui. 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Gustas_Drifter 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: - 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 14. Čyteris - Swat_Swatuxx

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Swat_Swatuxx 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: - 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 15. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Swat_Swatuxx3. Peikimo priežastis: Čytinimas4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
×