Jump to content

Lauris_Hudd

Narys
 • Pranešimai

  956
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Lauris_Hudd

 • Rangas
  Pats geriausias žaidėjas.
 • Gimtadienis 2000.02.08

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai
 • Interesai
  Sportas, kompiuteris

Paskutiniai lankytojai

4.564 profilio peržiūros
 1. Juodoji pažeidėjų lenta

  1. Vardas_Pavardė ir einamos firmos pareigos: Lauris_Hud baikeriu pavas2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris yra įrašomas į lentą (būtina užtaginti): @Armandas_Samp3. Už ką yra įrašomas žaidėjas: Neišdirbimas.4. Įrodymai: https://imgur.com/c0v9Ina https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Armandas_Samp Anketa:1. Vardas_Pavardė ir einamos firmos pareigos: Lauris_Hud baikeriu pavashttps://imgur.com/a/TWhD7Np 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris yra įrašomas į lentą (būtina užtaginti): @Nike_Matrix 3. Už ką yra įrašomas žaidėjas: Neišdirbimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/TWhD7Np https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Nike_Matrix
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vytautas_Legovicius3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/XwB9Nf6RRuw
 3. Peiku Lauris_Hud

  @Rokas_Dancingas Į pirmos nuotraukos VIP chat'ą užmesk akį.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Rokshe3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [krito iš aukštai ir paspausdamas Airbrk pora kartu, nusileido.]4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Unban Nerijus_Giltine (admin lauris_Hud)

  Štai banned anketa :
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nerijus_Giltine3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [ Spider ]4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Peiku Lauris_Hud

  Esu beširdis, besielis, labai blogas ir nieko neišmanantis žmogus,atsiprašau. https://imgur.com/a/eairxwN Kai būsi administracijos prižiūrėtojas, galėsi man nuiminėt administratorių, dabar tavo nuomonė man lygi - 0. Ačiū už dėmesį.
 8. Peiku Lauris_Hud

  BUG NO ISP PLIZ IM SCARED.
 9. COLORADO SHOP

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (būtina): Lauris_Hud Darbo dydis? (būtina): 192 x 192 Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ? (būtina): AVATARAS STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?:https://imgur.com/a/MePt5JM Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Lauris Hud Trikampio vidury, Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Jau matau koks gražus bus. Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant temos?: Yo, atsiskaitysim viską per kelias dienas.
 10. COLORADO SHOP

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (būtina): Lauris_Hud Darbo dydis? (būtina): 750x150 ir viršeliuj ten kokio dydžio reikia. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ? (būtina): PARAŠAS IR VIRŠELIO FOTKE. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?:https://imgur.com/a/kYe8WjR Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Lauris Hud, aš noriu krč kaip pas Matufa, tik vietoj sparnų, jei įmanoma būtu Uziai ir virš jų parašyta. Arba tiesiog, Emke Ir ant jos parašyta. Nu bbž, davai sumastyk kažką družok gangsteriškai žinai. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Tikiu, kad nenuvilsi. Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant temos?: Yoo.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Box3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @ Matas_Dodzas3. Peikimo priežastis: Nepagrįstas užblokavimas4. Vaizdinė medžiaga: http://www.lmg.lt/forumas/topic/599435-matas_dodzas-ublokavo-lauris_hud/
 13. Matas_Dodzas Ublokavo Lauris_Hud

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dq už nuotaika nakčiai. :DDDDDDDDDDDDDD Su kokiu tlfn fotkinai?
×