Jump to content

Cleme_Team_

Narys
 • Pranešimai

  341
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Cleme_Team_

 • Rangas
  *Dugninis*
 • Gimtadienis 2001.11.08

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.574 profilio peržiūros
 1. [SAMP] EL MONTE FLORES X3 - We're not done ... YET

  Čia Gaujiniu skinas? ;D Nojau sori bet pamoinas skin ant gaujos ;D Jau geriau org būtu. ;D Bet taip tai geraj susuktas vidosas. Veiksmas irgi geras. Mldc
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividukas_Samperis3. Peikimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kerstas_Starkovas3. Peikimo priežastis: Čyteriu toleravimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Cleme_Team užblokavo Deividukas_Samperis

  Dėja, žaidime rode kad gavai Modai? :DDDD Ginklai už nugaros ir furu skin modas ;DDD Keisti modai :DDDDDDD Visi gali patvirtinti kad gavai.
 5. cyteris

  Čyteriu toleravimas
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Deividukas_Samperis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kamarelo_Nigger3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Nutylėta tiesa ir paskutinis pasispardymas // K`K

  Koms dar Kuolas? ;DDDDD Kaulai 120% palaikau tave kad vėl sugrįštum į DP. Su Toniu buvot tiesiog didele bomba šiame projekte. @Max_Tosha gražink Kaului vieta ir leisk pasireikšti dar kartą. Amen
 9. Nu ir va Spiteri tavo tie kofai.. ;DDD Sveikinu laimėjusius taškus ;D Svarbu LIETUVA Laimėjo  ;D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  13 daugiau
  2. Tony_Spiter
  3. Ice_Kornis

   Ice_Kornis

   karoč, greitu metu varysiu į LT rinktine, tai galit jau taupyt eurus, kad statyt už savo šalį, nes averaginsiu triple double

  4. Rytis_Kiindzius

   Rytis_Kiindzius

   Duok man kelia Toniuk, o tu toliau švaistyk savo laiką. Atrodo normalus bachūras, bet malalietka stopudovas jei dėl žaidimo susireikšmini.

 10. Taxistai visada atras vietos nelauktam keleiviui :)

  #FakeTaxi
 11. FIGHT! Gaisrininkas VS Medkirtys.

  @Marius_Corallo prašyčiau raminti savo darbuotojus arba jis bus pagautas teisėsaugos narių ir pasodintas
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė):Edga_Nqiz3. Peikimo priežastis:serverio klaidos4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edga_Nqiz3. Peikimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Edga_Nqiz3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cleme_Team2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mikis_Landzelas3. Užblokavimo priežastis:čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
×