Jump to content

Sama_Nesakysiu

Narys
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Sama_Nesakysiu

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

38 profilio peržiūros
 1. Klausimai Jūsų V_P: Sama_Nesakysiu Vidutinis aktyvumas: 3-7h. Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Sama_Nesakysiu Kodėl norite į Rent-a-Medic firmą?: Nes noriu sugrizti i sena darba. Ar medikai gali be reikalo šaudyti, daryti dm?: Ne. Ar turite keybind bei TeamSpeak3 programą?: ts3 turiu,o Keybinder'io neturiu. Kokius tikslus išsikėlėte mūsų firmoje?: Padeti zmonems ir siekti auksciausio rango. Išvardinkite 3 pagrindines darbo komandas bei ką jos daro: /psarvus- pasiulo zaidejui sarvu, /pagydyti pasiulo pagydyti zaideja ir /r gali kalbetis su kitais bendradarbiais.
 2. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Sama_Nesakysiu Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Sama_Nesakysiu Kiek jums metų?: 14. Koks jūsų aktyvumas į dieną: 3-5 val. Ar turite TeamSpeak3 programą ir ar mokate naudotis?: Taip. Kaip suprantate Mechaniko darbą serveryje?: Tai darbas kuris yra svarbus Lmg serveryje, nes be mechaniku butu pilnos gatves masinu kuriose nera degalu arba sugedusios. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Ziurint pagal planus arba tol kol islaikysit. Ko sieksite mūsų firmoje?: Padeti naujokams arba zmonems kurie praso pagalbos ir pasikelti kuo auksciausia ranga. Kodėl norite būtent į mūsų firmą?: Nes noriu pasikelti xp ir isbandyti kazka naujo. Trumpai papasakokite apie save: Esu veiksma megstantis zmogus, man patinka padet zmonems. Sąvokos Tow Truck - Mechaniku darbo transportas Luk_Pran - Mechaniku darbo direktorius /r - Tai racija per kuria gali susikalbeti su kitais bendradarbiais. S.W.A.T. - Tai Specialusis policijos burys, kuris skirtas ekstremaliosioms situacijoms.
 3. Transporteriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Sama_Nesakysiu 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-4 val. 3. Kodėl norite dirbti transporteriu?: Nes noriu isbandyi kazka nauo ir noriu veiksmo 4. Paaiškinkite kaip reikia pusti žolę: /pusti 5. Ar atitinkate visus reikalavimus?: neturiu Keybinderio ir hpzor.cs 6. Ar turite VIP/ADMIN? Jeigu neturite, tai kaip įsigysite ginklų?: ne, nusipirksiu ginklu parduotuveje 7. Išvardinkite bent kelias grobimo taisykles: naglima cheatinti, naudoti vip admin komandu
×