Jump to content

Dievas_Benas

Narys
 • Pranešimai

  189
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Dievas_Benas

 • Rangas
  Forumietis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Maža
 • Pinigai
  Maži
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Darbas
 • Gyvenvietė
  Darbas
 • Tr. Priemonė
  Darbinė

Paskutiniai lankytojai

491 profilio peržiūros
 1. [PAMOKA] Kaip pasikeisti lengvai samp chat šriftą

  Sveikas pamoka yra labai gera! Tačiau pas mane nėra jokių note-pad.
 2. [SAMP] -Narkatos- chapter #2

  Opa opapa juda juda Narkatos! Geras judesiukas.
 3. Pasiūlykite dainų !

  Numesiu kelias kurias klausausi, tikiuosi patiks.
 4. {Idėja} Padaryti "Aktyviausiųjų TOP"

  Sveikas idėja gan gera, aš už kodėl?: Manau gal dažniau lankytusi žaidėjai, bandytu mokytis, būtu smagiau, paįvairintu forumo veiklą. Bet dėl tų Afk. Manau galėtų padaryti taip, kad AFK neužskaitytų .
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benas_Dievas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kaseko_Priputes 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Mano mėgstamiausias darbas yra Mechanikai. Daug ten praleista laiko, daug ko ten išmokau, buvo smagių dienų ir yra. Gera kompanija renkasi, darba gerai pažystu.
 7. Na aš klausiausi visokių. Tai kartais Rusiškas, Lietuviškas, Angliškas, Ispaniškas. Koknkrečiai muzikom skonio neturiu, klausausi kurios gerai skamba ir man patinka.
 8. Rytiz_Kent užblokavo Dwayne_Winston

  Sveikas Ryti. Norėčiau isiterpti, na matai mane šone? Aš tave šaudžiau ir galėjo būti taip kad tu pagalvojai kad jis šaudo. Tiesiog tada biški norėjau pašaudyti ir biški tave sutikęs šaudžiau. Tai galėjo būti taip kad tu tiesiog nepastebėjai manęs šonę ir pamaniai kad Winstonas šaudo. Klipe gerai įzižiūrėjus amtosi kad pas mane ginklai. Tai tik tiek
 9. Kai neturi gyvenimo

  Nulaiferiu planai. Nelinkiu jums turėti tokių planų.
 10. Pyzda pramušė :DDDD

  Šitas geras, mane irgi pramuše
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benas_Dievas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mantelis_Praxur3. Peikimo priežastis: Free ban4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Atsakingiau spaudinėkite Klavišo migtukus. Atsargiau
 13. Unjail Benas_Dievas

  Gax_Gax kol jis pateiks įrodymus aš jau būsiu išėjas iš kaleimo
 14. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benas_Dievas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: NON_RP 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Viperiss_Vuperiss 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): P.s Esu mechanikas Važiavau prikabinti Transporto priemonės ir jis dėjo NON_RP
 15. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benas_Dievas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mataspccc_Cheat3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
×