Jump to content

Montis_Muntosas

Narys
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Montis_Muntosas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1999.08.11

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

463 profilio peržiūros
 1. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  JŪSŲ VARDAS_PAVARDĖ: Montis_Muntosas DARBO APRAŠYMAS (KOKIO DARBO NORITE, IŠSIAMIAI): Parašas, nereikia išsišokančio tiesiog gražaus akiai. Atitaikyti spalvikes ir pnš. Tekstas ir sub kad gražiai atrodytu tiesiog. TEKSTAS, (SUB TEKSTAS): Tekstas: Taksioras. SUB: Muntosas BACKGROUND'AS (PRIVALOMAS):Nuotrauka DARBO PAVYZDYS: - AR PASPAUDĖTI "PATINKA" MYGTUKĄ ANT TEMOS?: Taip PAPILDOMAS KOMENTARAS: Sekmės ir ačiū.
 2. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  Tai šito darbo neatliksit? Ar čia dar tiek laiko reikia laukti?
 3. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  JŪSŲ VARDAS_PAVARDĖ: Montis_Muntosas DARBO APRAŠYMAS (KOKIO DARBO NORITE, IŠSIAMIAI): Parašas, nereikia išsišokančio tiesiog gražaus akiai. Atitaikyti spalvikes ir pnš. Tekstas ir sub kad gražiai atrodytu tiesiog. TEKSTAS, (SUB TEKSTAS): Tekstas: Taksioras. SUB: Muntosas BACKGROUND'AS (PRIVALOMAS):BACKGROUND DARBO PAVYZDYS: - AR PASPAUDĖTI "PATINKA" MYGTUKĄ ANT TEMOS?: Taip PAPILDOMAS KOMENTARAS: Sekmės ir ačiū.
 4. IN THE LMG.LT

  Taigi sakei išmokinsi tu jį... :/
 5. "TipTop" Grafikos parduotuvė

  Jūsų Vardas_Pavardė?:Montis_Muntosas Kokio darbo tipo norite[Parašas...]: Avataras Tekstas ant darbo: Muntosas Nuotrauka iš kurios bus daromas darbas[Būtina] :Nuotrauka Apibūdinkite kokio darbo norėtumet [Galima ir FT]: Tiesiog gražiai užrašyti tekstą, kad nebūtų per daug, kad neišsišoktų, tiesiog maloniai akiai būtų. Ar prisiekete atsiskaityti už darbą: Taip Komentaras: Sekmės ir ačiū.
 6. LMG darbų parašai - GREG

  Sveikas, labai gražūs parašai, manau pagriebsiu kokį vieną, nenustok, daryk dar ir pabandyk ką nors orginaliau Sekmės.
 7. Muntoso Albumas

  SA-MP LYGIS: PATYRES
 8. F8 NOT FOUND

  Jo jo, mačiau ir šitą, bet šitas labiausiai prajuokino..
 9. F8 NOT FOUND

  SA-MP LYGIS: EKSPERTAS.
 10. Pagalba dėl GTA, dūmų efektai žali.

  Dėja niekas nesusitvarkė, o tik nick prarado pastorinimą.
 11. Pagalba dėl GTA, dūmų efektai žali.

  1. Su, kuo susijusi problema?:Pačiu GTA žaidimu2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Tiesiog visi efektai su dūmais eina žaliai, mašinos ir šaudymo viskas, gal žinote kaip tai sutvarkyti?3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 12. Prisistatau Montis_Muntosaas

  Sveikas, malonu ir man. Ačiū
 13. Problema [TS3]

  1. Su, kuo susijusi problema?: Teamspeak 3 programa2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Tiesiog app error, įsirašiau ts3 ir nei karto dar nebuvau pasijunges nes meta šita error 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina): DONE, SUSITVARKIAU, TIESIOG ĮSIRAŠIAU KELIOM VERSIJOM SENESNĮ TEAMSPEAK KLIJENTĄ.
 14. Prisistatau Montis_Muntosaas

  Todėl jog ilgą laiką nežaidžiau samp, tad senas acc net neturėjo dar tokios sistemos kaip el paštas ir pass buvo pamirštas
 15. Prisistatau Montis_Muntosaas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Montis_Muntosas2. Jūsų tikrasis vardas: Matas.3. Amžius: 17 metų.4. Miestas, kuriame gyvenate: Raseiniai5. Kontaktiniai duomenys: PM kam reikia. Vistiek neduosiu.. :/6. Jūsų pomėgiai, hobiai: Nolife is life, muzons į mergas.7. Charakterio bruožai: Prikols, gers. Juokauju, bendraujantis, tikrai draugiškas ir panašiai, tad nestumi ant manęs nestumiu ant tavęs, paprasta.8. Gerosios/blogosios savybės: Neišskiriu nei blogų nei gerų savybių, man patinka toks koks esu ir nekreipiu dėmesio į geras ar blogas savybes, nieko keisti nenoriu 9. Kuo jūs ypatingas, kaip išsiskiriate iš pilkosios masės?: Daug kalbu, prikolinu ir panašiai.10. Ar turite augintinių? Kokie vardai?: Šuo Leila.11. Turite sesių, brolių?: 2 brolius.12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Senai senai, naršiau po google paiešką : SAMP serveriai.13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: Neturiu temos, šis vartotojas yra naujas, tad pasiekimai dar tik prieš akis. Kitiem dar galiu būt atmintinas kaip Montis_Montilinis, bet tai tikrai senas vartotojas ir tik senieji žaidėjai jį gali atsiminti.14. Tikslai serveryje: Visko ko tik išspausiu iš savęs, manau laikui bėgant tokių tikrai atsiras.15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 2 metus 3 gal. Su nauju vartotoju 2 dienas 16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Kažkada buvęs Danilo_Velasques jei gerai nick parašiau. Tai buvo tikrai pagarbos vertas žmogus ir jis žinojo ko nori, tad Danilo.17. Jūsų nuotrauka (būtina): FACEBOOK PROFILIO FOTKE. HATERS GONNA HATE. MUA BRAŠKES http://www.part.lt/perziura/d73b9e9f770aa47ae7e70cdc1b3961bc746.jpg
×