Jump to content

Montis_Muntosas

Narys
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Montis_Muntosas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1999.08.11

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

432 profilio peržiūros
 1. Ar verta gryžti?

  Labas vakaras jaunimas, čia su klausimu, dar apsimoka čia gryžti palošt vardan senų gerų laikų? Kas per kompanija susirinkusi? Daug kiddo? Kaip su cheat? Žodžiu kas per bendruomenė šiuo metu LMG serveryje? Jūsų nuomonės ar dar įmanoma čia smagiai praleisti laiką?
 2. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  JŪSŲ VARDAS_PAVARDĖ: Montis_Muntosas DARBO APRAŠYMAS (KOKIO DARBO NORITE, IŠSIAMIAI): Parašas, nereikia išsišokančio tiesiog gražaus akiai. Atitaikyti spalvikes ir pnš. Tekstas ir sub kad gražiai atrodytu tiesiog. TEKSTAS, (SUB TEKSTAS): Tekstas: Taksioras. SUB: Muntosas BACKGROUND'AS (PRIVALOMAS):Nuotrauka DARBO PAVYZDYS: - AR PASPAUDĖTI "PATINKA" MYGTUKĄ ANT TEMOS?: Taip PAPILDOMAS KOMENTARAS: Sekmės ir ačiū.
 3. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  Tai šito darbo neatliksit? Ar čia dar tiek laiko reikia laukti?
 4. "DG Designs" Grafikos parduotuvė

  JŪSŲ VARDAS_PAVARDĖ: Montis_Muntosas DARBO APRAŠYMAS (KOKIO DARBO NORITE, IŠSIAMIAI): Parašas, nereikia išsišokančio tiesiog gražaus akiai. Atitaikyti spalvikes ir pnš. Tekstas ir sub kad gražiai atrodytu tiesiog. TEKSTAS, (SUB TEKSTAS): Tekstas: Taksioras. SUB: Muntosas BACKGROUND'AS (PRIVALOMAS):BACKGROUND DARBO PAVYZDYS: - AR PASPAUDĖTI "PATINKA" MYGTUKĄ ANT TEMOS?: Taip PAPILDOMAS KOMENTARAS: Sekmės ir ačiū.
 5. IN THE LMG.LT

  Taigi sakei išmokinsi tu jį... :/
 6. "TipTop" Grafikos parduotuvė

  Jūsų Vardas_Pavardė?:Montis_Muntosas Kokio darbo tipo norite[Parašas...]: Avataras Tekstas ant darbo: Muntosas Nuotrauka iš kurios bus daromas darbas[Būtina] :Nuotrauka Apibūdinkite kokio darbo norėtumet [Galima ir FT]: Tiesiog gražiai užrašyti tekstą, kad nebūtų per daug, kad neišsišoktų, tiesiog maloniai akiai būtų. Ar prisiekete atsiskaityti už darbą: Taip Komentaras: Sekmės ir ačiū.
 7. LMG darbų parašai - GREG

  Sveikas, labai gražūs parašai, manau pagriebsiu kokį vieną, nenustok, daryk dar ir pabandyk ką nors orginaliau Sekmės.
 8. Muntoso Albumas

  SA-MP LYGIS: PATYRES
 9. F8 NOT FOUND

  Jo jo, mačiau ir šitą, bet šitas labiausiai prajuokino..
 10. F8 NOT FOUND

  SA-MP LYGIS: EKSPERTAS.
 11. Pagalba dėl GTA, dūmų efektai žali.

  Dėja niekas nesusitvarkė, o tik nick prarado pastorinimą.
 12. Pagalba dėl GTA, dūmų efektai žali.

  1. Su, kuo susijusi problema?:Pačiu GTA žaidimu2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Tiesiog visi efektai su dūmais eina žaliai, mašinos ir šaudymo viskas, gal žinote kaip tai sutvarkyti?3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 13. Prisistatau Montis_Muntosaas

  Sveikas, malonu ir man. Ačiū
 14. Problema [TS3]

  1. Su, kuo susijusi problema?: Teamspeak 3 programa2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Tiesiog app error, įsirašiau ts3 ir nei karto dar nebuvau pasijunges nes meta šita error 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina): DONE, SUSITVARKIAU, TIESIOG ĮSIRAŠIAU KELIOM VERSIJOM SENESNĮ TEAMSPEAK KLIJENTĄ.
 15. Prisistatau Montis_Muntosaas

  Todėl jog ilgą laiką nežaidžiau samp, tad senas acc net neturėjo dar tokios sistemos kaip el paštas ir pass buvo pamirštas
×