Jump to content

Ezzy__Infernus

Narys
 • Pranešimai

  105
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ezzy__Infernus

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

322 profilio peržiūros
 1. Nekilnojamojo turto konsultacijos

  »»» Norint sužinoti nekilnojamojo turto vertę: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ezzy_Infernus 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:Biznis vt 3 170/į minutę 3. Jūsų nekilnojamojo turto aprašymas:Biznis vt 3 4. Vaizdinė medžiaga (būtina):Čia 5. Papildomas komentaras (nebūtina):
 2. Žaidimas - nuomonė apie žmogų virš tavo komentaro!

  @Ugniux_Ugnytea Niekad niekados nesu matęs šio žmogaus serveryje,ar kur nuors kitur.Pats pirmas kartas kai pamatčiau jos profilį.
 3. Unban Ezzy_Infernus (Admin Skomke_Esu)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ezzy_Infernus2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Skomke_Esu3. Užblokavimo priežastis: Čytinimą(Free banas)4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/e219a3f9296104d53a36a837692c790c708.png
 4. Unban Ezzy_Infernus Admin Skome_Esu

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ezzy_Infernus2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Skome_Esu3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas(Free banas)4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/e219a3f9296104d53a36a837692c790c708.png
 5. Laimėk namą RANDOM būdu!

  Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė:Ezzy_Infernus Kokį skaičių renkates:97 Kodėl norite namo:Mama išvijo iš namū,neturiu kur gyventi
 6. Klausimas del lmg ateities

  Sveikas mano manymu,apsimoka ir dabar žaisti serveryje,kad ir tie čyteriai ir viska.Sumažėjo žaidėjų kitiems gal ir geriau lengviau serveryje pasiekti ką nuors,kaip ir dabar atsiranda naujių žaidėjų kurie užima pareigas serveryje.Manau jeigu tau patinka serveris tau pačiam linksma ir p.n.š žaisk ir lauk kas bus ateity,negalvodamas apie tai.Artėja didelis atnaujinimas kuriama manau bus visko naujio,ir privilios daugiau žaidėjių.
 7. [Pagalbos] Joystick

  Sveikas vienintelė išeitis būtū reguliuotis pagal save,arba naudoti koki yra nustatyi joyStick nustaymai(Nes tarkim ant kitū žaidimų b9na koki nustatyi taip,ir turi žaist)Bet išvis kam tau reikia JoyStick,prie Sa-mp.Geriau žaisti su klavetūra.
 8. Pagalbos dėl kompiuterio programų

  Sveikas Migueli,pabandyk parsisiusti visus Dll.exe filus,man buvo panaši problema mesdavo kukių reikia failū kad veiktū programos ir panašiai,jeigu ir tai nepadėtu nueik į micrasoft tinklalapį ir ten turėtų būti kažkos tai pack ar patch siuntinys jį parsisiuntus,tau su instaliuos visus reikemus kompiuteriui failus kad viskas veiktų,jeigu ir tai nepadėtų paskutinė išeitis būtu atsinaujintu operacine sistema.
 9. PAGALBOS SU TS (ATSILYGINSIU 4 MLN)

  Sveikas,pabandyk susikurti nauja Identity lygį arba peranstaluoti visa TeamSpeak programa o jeigu ir tai nepadės pabandyk pažaistis su nustatymais žaidime.
 10. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ezzy_Infernus 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Forza_zeriuga 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti,naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/b8da17c51c111edf388fcf644c2d8c2a995.png
 11. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ezzy_Infernus 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Winston_Blue 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti.Naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/d731831f274ca5ec89c302a532ef0920864.png
 12. Išspiria iš serverio dėl čytų

  Sveikas,kažkas žaidžia su čytais ir Fake-Kill"ina tave.Tiesiog kai bandysi jungtis į servery paspausk sienoje,ir "ESC" mygtuka palauk pora sekundžiū ir gryžk į žaidima,bent jau man padeda.
 13. [PAGALBA] CS GO

  Sveikas,mano manymu galbūt nėra diske vietoa kad neleidžia "Updatint".O jeigu ir yra pabandyk perkurti žaidimo failus.Arba persirašyti visa žaidima.
 14. [Apklausa] Ar verta grįžti į SA:MP?

  Sveikas Monsteri,tikrai manau kad tau būtū verta gryžti į LMG.Buvai gana daug pasiekęs šiame projekte,ir dėl tū senų gerū laikū ;).Tavo grįžimas būtū "Cool"
 15. [Pagalbos] Vaizdo įrašo kokybė

  Sveikas man ir buvo,panaši problema turbūt kad "Fraps" nebegali daugiau išstumti kokybės filmuojant>konvertuojant iškart neapdorota vaizdine medžega į YouTube,Bandyk Naudoti Sony Vegas 11/13.Pabandyk su convertuoti viska arba Tiesiog filmuo su OBS. Linkas Čia.
×