Jump to content

_Arturas_Kacinskas_

Narys
 • Pranešimai

  104
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie _Arturas_Kacinskas_

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas!!!<33

Paskutiniai lankytojai

1.588 profilio peržiūros
 1. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų :Arturas_Kacinskas 15metu. 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Esu 15metu , megstu pazaisti kai nera ka veikt , esu draugiskas megstantis pabendrauti. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 3-4val 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Manau iki kol atsibos , manau jai direktorius bus geras , praves daug veiklos ar pns. Tai tikrai pabusiu daugiau laiko. 5. Jūsū info ir darbo patirties lenteles nuotraukas kelti per (imgur):Informacija Zaidejo: https://imgur.com/a/Ow9yizZ / Darbo patirties lentele :https://imgur.com/a/TPzF7nk 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas :Dyleriai ,Fūristai,Baikeriai,Transporteriai,Gaujos,Klubai 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Negalima. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30Min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos ir kur negalite jaigu neturi įtarimo : Galima tik miestelio rybuose isvaziavus is mietelio negalima. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Negalima. 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS :Kad jie yra Geri neper griezti , daug veiklu ar pns. 13. Koks turi but tikras SWAT komandos narys?apibudinkit koks jų darbas ir kaip turetu elgtys.: Visada buti pasiruosusem , padeti eiliniam civilui ar net PD , Apsaugos tarnybai . Gynti , Saugoti , Padeti. 14. Ar susipažinote su atrankos taisyklemis ir reikalavimais? TAIP Grobimas - Nusikalstamos grupuotes ima kaska pvz Furistai Grobia Hoteli uz ispirka Krata - Kai isiverzi i nusikalstamos grupuotes baze ir tikrini visus. Šturmas - Kai nusikalstamos grupuotes bazeje yra nors 3 zmones gaudomi , teisesauga gali atlikti sturma ju bazeja Pasienis - Vietoves uz miestu kur negalima rakinti zaideju. Tazer - Elektros sokas kuris padeda sutramditi zaideja arba padeda greiciau pagauti.
 2. [Konkursas] LMG Old School Cars Meetup 2017

  Tune'ingo Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arturas_KAcinskas 2. Jūsų automobilio nuotrauka:
 3. LMG Old School Cars Meetup 2017

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arturas_Kacinskas 2. Ar susipažinote su visa renginio informacija:Taip 3. Ar dalyvausite Drag rungtyje: TAip
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arturas_Kacinskas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):White_Boy3. Pagyrimo aplinkybės:Labai molonus , Aktyvus visalaika kai kasko paklausiu jis atsako jis kaip pavas aktyvus visada padaro kokia veikla arba veiksma niekada negirdejau zodzio kad jam nepatinka dyleriai as manau kad is jo tik mokitis jimti pavizdi as uz tave White_Boy!! Buk visalaika toks geras 4. Vaizdinė medžiaga:
×