Jump to content

_Arturas_Kacinskas_

Narys
 • Pranešimai

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie _Arturas_Kacinskas_

 • Rangas
  Dalyvis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Dideje
 • Pinigai
  Auga-Mazeja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Furistas<3333!!
 • Gyvenvietė
  VT3 Hata !!
 • Tr. Priemonė
  Sultan , NRG , Elegy :))

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas!!!<33

Paskutiniai lankytojai

520 profilio peržiūros
 1. Nekilnojamojo turto konsultacijos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arturas_Kacinskas2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:VT1 Namas3. Jūsų nekilnojamojo turto aprašymas:VT1 namas Namo ID:12 , Vidus:b1 ,Grazus namas prie Masinu Turgaus. 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Papildomas komentaras (nebūtina):Grazus namas
 2. Nekilnojamojo turto konsultacijos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arturas_Kacinskas2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas:LS-Vila3. Jūsų nekilnojamojo turto aprašymas:Vidus:b1 Grazus namas , Pire kiemo Stovi didelis Medis 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Papildomas komentaras (nebūtina Nelabai zinau ka Parasyti teisog LS-VIla
 3. [Konkursas] LMG Old School Cars Meetup 2017

  Tune'ingo Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arturas_KAcinskas 2. Jūsų automobilio nuotrauka:
 4. LMG Old School Cars Meetup 2017

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arturas_Kacinskas 2. Ar susipažinote su visa renginio informacija:Taip 3. Ar dalyvausite Drag rungtyje: TAip
 5. Peikiu Lik_Eris

  Ne cia srr
 6. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arturas_Kacinsaks2. Užblokavimo priežastis: Fly Hack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Vazavau su darbine masina ir netycia ivaziavau i vandeni ir ismete uz FLy Hack , Tik sitoje nuotraukoje nesimato kad uz fly bet ismetemane4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 7. Giriant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arturas_Kacinskas2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Karolis_Ganjababy3. Pagyrimo aplinkybės:Visalaika padaro reidus apmoko kai atejau i PD firma jis su manim elgesi maloniai Geras Drektorius , Atsimenu kaip Dirbu PD kaip buvo Kuolas_Tube Drektorius jis tik AFK budavo nieko nepadaro niekas o Karolis_Ganjababy jis padaro viska pasji tvarka o pas kuola buvo netvarka sakyciau jis geras dyrikas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arturas_Kacinskas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):White_Boy3. Pagyrimo aplinkybės:Labai molonus , Aktyvus visalaika kai kasko paklausiu jis atsako jis kaip pavas aktyvus visada padaro kokia veikla arba veiksma niekada negirdejau zodzio kad jam nepatinka dyleriai as manau kad is jo tik mokitis jimti pavizdi as uz tave White_Boy!! Buk visalaika toks geras 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arturas_Kacinskas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gillera_Runer3. Peikimo priežastis: as priejau prie jo jis zaide moneta ir as rasinejau /mesti ir jis man ban dejo uz serverio klaidu naudojimas free ban4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Giriu Dance_Hks

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arturas_Kacinskas2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dance_Hks3. Gyrimo priežastis: Labai Padedantis Visalaika kai parasau Kad heal duotu jis man visalaika padeda. 4. Vaizdinė medžiaga:
×