Jump to content

Saimee_Lmg

Narys
 • Pranešimai

  250
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Saimee_Lmg

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 2002.04.15

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Mažėja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  - Tuninginis - <3
 • Gyvenvietė
  Utena <3
 • Tr. Priemonė
  - Slamvan - <3

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Utena <3

Paskutiniai lankytojai

424 profilio peržiūros
 1. [IEŠKAU] Taikinuko

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Taikinukas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Suradusiam atsilyginsiu, ieškau tokio pat tik šiek tiek didesnio.
 2. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Taikinukas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Suradusiam atsilyginsiu, ir parašykit kaip įsirašyt
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Saime_Lmg 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star dėjo mentas. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Haiva 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: FONT MODAS 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Kas suras + Like ant forumo.
 5. [Ieškau] FONT Mod'o

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: FONT modas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Neturiu fotkės bet kad vietoj star būtų weed ženkliukai. 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Suradusiam atsilyginsiu.
 6. [Ieškau] Gun mod pack.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Gun mod packas. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ir kam nesunku parašykit kaip įsirašyt nes nelabai prisimenu. Kas suras ir padės atsilyginsiu.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Keza_Noban 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tomas_Splitax 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Strong_Blow 3. Peikimo priežastis: Free banas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Still_Cold 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Peikiu Saime_Lmg

  Tiesiog labai atsiprašau už keybindą, daugiau taip nepasikartos.
 12. Peikiu Saime_Lmg

  Sveikas, atsiprašau už šitą blogą /padeti. Tiesiog keybindas, nes pirmai žmogus darė pinigų dalybas ir žmonės rašė į /padmins euras. Ir užsibindinau /padeti /padmins ne tam. Sėkmės.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Dragon_Ball 3. Peikimo priežastis: Free kick. 4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wtf_Nope 3. Peikimo priežastis: Free mute 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saime_Lmg 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kevin_Sanchez 3. Peikimo priežastis: Free mute. 4. Vaizdinė medžiaga:
×