Jump to content

Giedrius_Neapsakomas

Narys
 • Pranešimai

  266
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Giedrius_Neapsakomas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

1.042 profilio peržiūros
 1. Peikiu SWAT Direktoriu - Julius_Liaudis

  Sveikas taip gal ir sutikčiau bet tema užrakinta papeikimo verdiktas įrašytas o darbuotojas yrodymų nepateikė. Taip žinau tą situacija gauni ppk pasako tau ts kad turi papeikimą ir nueini atsakai kadangi čia be įrodymų tai gaunasi direktorius toleruoja darbuotojus kurie nesilaiko serverio taisyklių ir deda blogą /ita.
 2. Peikiu SWAT Direktoriu - Julius_Liaudis

  Ką įsigilint? Akivaizdu, darbuotojas net neataskė į papeikimą nepateikė įrodymų, kažkas už tai sėdėjo jail free. Antras dalykas nepagarba likau išvadintas už klausimą ar bus įrodymai sakė bus kažkodėl nesulaukiau. Ir galų gale dirbą su infernus (Y) Šauni komanda.
 3. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Giedrius_Neapsakomas2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Julius_Liaudis3. Jūsų kaltinimai: Darbuotojai visi swat daro nesamones ir tik vienas įspėjimas? Pažaidus tris taisykles darbo vienas įspėjimas? Žiauru. 22. Dirbti tik su darbo uniforma, nebent situacija ar direktorius/pavaduotojai nurodo kitaip. (Nuosavas tr priemonė) 8. Nesipykti su kolegomis ir serverio žaidėjais. (Įžeidinėjimas manau susiejas) + Kur taisyklės jog negalima Freestarint? Žiauriai neatsakingas direktorius. Ir kaip manot pažeidus tris tokias taisyklęs darbuotojas gauna 1 įspėjimą Žiaurus darosi kaip darbuotojas daro beleką o direktorius nereguoja į situaciją... 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. [Idėja] IV Lygio Administratoriams

  Nice! Idėja tikrai unikali bei reikalinga serveriui kurie su savo magijom duoda mašinoms gryno oro Esu visiškai UŽ
 5. Koala kai neišlaiko grobimo :)

  Koala panikuoja.
 6. Ką turėtume daryti su SWAT?

  Mano manymu SWAT Direktorius labiausiai tiktų @Koala_Stonkus mldc bičas ir tikrai tikiu jog iškeltų taip kaip pakėlė Dylerius! Sėkmės Koalini
 7. Lmg Humoras.

  Katik nuskinta
 8. Laukiu atsakymų su argumentais.

   

 9. [Idėja] Zona...

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Giedrius_Neapsakomas.2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie naujokus - Saugi zona.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Taigi manau daug kas iš naujokų bando prasiversti su pinigais. Naujokam tai pagrindiniai šaltiniai. 1- Žvejyba. 2- Grybų rinkimas. Mano idėja būtų tokia jog šiose vietose reikėtų padaryti SAUGI ZONA. Daugelis naujokų bei senbūvių kuriems bent biškį rūpi serverio žaidėjai tam pritars. Tikiuosi sulauksiu daug atsakymų su argumentais 4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Padės naujokams kuriuos skriaudžia DM atvejais.
 10. Peikiu Giedrius_Neapsakomas

  Taip pritariu būtų tyla bet dar vienas pliusas jog būtų tvarka. Kaip matai iš skin esu baikeris ir darant DM - Masinis žudymas neturiu laiko žiūrėti į XP (Bendroji patirtis). Laukiam Administracijos prižiūrėtojo sprendimo.
 11. Peikiu Giedrius_Neapsakomas

  Taigi labas. Ogi kaip matau jūs maži vaikučiai nenustosit skūstis ir slėpti savo tiesą. "*Myliu LMG.lt*" tai yra trumpinys žodžio "*Myliu LMG.lt*" Naudojamas tam jog žaidėjo teksto nedengtų serveris. Kaip matote net Forumas neleidžia rašyti tokio teksto todėl manau tai yra kaip keiksmažodžiai. Sėkmės. FT: https://imgur.com/a/iRNKZtH
 12. Giedrius_Neapsakomas banned Sal_Ted

  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mame_Zuka2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sal_Ted3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 13. [Pagalbos] su filmavimu.

  Ačiū tau labai padėjai man
 14. [Pagalbos] su filmavimu.

  1. Kokia iškilo problema?: Su filmavimu. 2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: Taigi pradėkime nuo to jog bandžiau Bandicam - Taip filmuot smagu bet sukėlė didelį pingą. Todėl atsisakiau. Nvidia - neveikia trukumas parametrų. Fraps - Taip veikia ping didelio neduoda. BET - Nufilmavus ir žiūrint vaizdo įrašą vaizdas juodas tik garsas. žiūrėjau youtube nieko gero neparodė. Ko tikiuosi pildydamas tai? Padėti susitvarkyti "Fraps". Pasiulyti gerų filmavimo programų bei padėti jas pasileisti jog pilnai veiktų. 3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina):
×