Jump to content

Minde_Zohan

Narys
 • Pranešimai

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lmg_Edgar3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas4. Įrodymai: https://www.part.lt/img/602fbe9f5bac8f102d8deb2671ca6c7e567.jpg
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wiladek_Hulk3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividas_Zavaskas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Čyteris Eimantas_Blaze

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) ČYTERĮ3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. Iš pradžių vis mėto iš mašinos, o vėliau bazėje jis išsiteleportuoja į kitą mašiną.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Žaidėjas nėra užblokuotas.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Petras_Lukazzz3. Peikimo priežastis: Čyterio toleravimas. (pradžioje matome galimai speed hack'ą naudojantį vairuotoją, o vėliau ir no collision, o administratorius tai toleruoja)4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): P.S administratorius yra lll lygio https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Petras_Lukazzz
 8. Čyteris Povilas_Poviss

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) ČYTERĮ3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Povilas_Poviss4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. Nežinau ką čia naudoja, bet aiškiai matosi video.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Niekas jo neblokavo, reiktų užblokuoti.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martinas_Marinela3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Blogas /admins naudojimas 3x kai skelbimas be temos (t.y visiškai bereikšmis) buvo tik 2 kart.4. Įrodymai: http://www.part.lt/img/37b270a5ac9d78b9f5b8e6d9b51763ff223.png
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sebas_Aliveeee3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinejimas4. Įrodymai:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robis_Frutto 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas. 4. Įrodymai: Važiuojam su draugeliu su reikalais ir iš oro draugelis sako kur tu dingai, žiuriu banas. Sumaise nick matyt.
×