Jump to content

Minde_Zohan

Narys
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų : Mindaugas_Zohan, 24 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Ramus, sentimentalus. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 3-4h per dieną. 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Tiek kiek norėsiu arba kaip Dievas duos, o šiaip sau spręsti į ateitį nėra tikslo , nes kokios aplinkybės susiklostys, niekas nežino. 5. Jūsū info lenteles nuotrauką kelti per (imgur): https://imgur.com/02aKU5g 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Baikeriai, fūristai, tiuninginiai, dyleriai, transporteriai. 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30min. 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Per 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Visur, išskyrus nusikalstamų firmų bazėse arba bazių platformose. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Taip, jei tai ne baikeris. 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : Kad bus draugiška, mokės sutramdyti netvarką, chaosą firmoje. Grobimas - Tyčinis neatlygintinis svetimo turto užvaldymas. Krata - Procesinė prievartos priemonė, kai yra pagrindas manyti, kad kokioje nors patalpoje ar kitokioje vietoje yra nusikalstamos veikos įrankių, nusikalstamu būdu gautų ar įgytų daiktų bei vertybių. Šturmas - Veržlus, įtemptas, skubus darbas, žygis ir panašiai. Pasienis - Šalies pakraštys, paribys, vieta kurioje jungiasi dvi skirtingos tam tikros zonos. Tazer - Ginklas naudojamas teisėsaugos. Skirtas neutralizuoti tam tikrą taikinį.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lmg_Edgar3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas4. Įrodymai: https://www.part.lt/img/602fbe9f5bac8f102d8deb2671ca6c7e567.jpg
 3. Čyteris Eimantas_Blaze

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) ČYTERĮ3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. Iš pradžių vis mėto iš mašinos, o vėliau bazėje jis išsiteleportuoja į kitą mašiną.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Žaidėjas nėra užblokuotas.
 4. Čyteris Povilas_Poviss

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) ČYTERĮ3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Povilas_Poviss4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. Nežinau ką čia naudoja, bet aiškiai matosi video.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Niekas jo neblokavo, reiktų užblokuoti.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martinas_Marinela3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Blogas /admins naudojimas 3x kai skelbimas be temos (t.y visiškai bereikšmis) buvo tik 2 kart.4. Įrodymai: http://www.part.lt/img/37b270a5ac9d78b9f5b8e6d9b51763ff223.png
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sebas_Aliveeee3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinejimas4. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Zohan 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Robis_Frutto 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas. 4. Įrodymai: Važiuojam su draugeliu su reikalais ir iš oro draugelis sako kur tu dingai, žiuriu banas. Sumaise nick matyt.
×