Jump to content

Ryan_Colins

Narys
 • Pranešimai

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ryan_Colins

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Fat
 • Pinigai
  0
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Svarčik
 • Gyvenvietė
  Los Angeles
 • Tr. Priemonė
  Silke

Paskutiniai lankytojai

302 profilio peržiūros
 1. Old School

 2. Kas gi vertas S.W.A.T direktoriaus kėdės?

  Priviet, nežinau, užėjo kaip dalbajobui pasireikšt kaip senais laikais paanalizuot ir aprašyt savo nuomonę, tai kaip atrodo mano akimis. Realiai senai kada mačiau tokia atranka, kai pasirinkimo beveik nėra, nėra realiai normalios konkurencijos, su dauguma pilna klaustuku ir neaiškumų, kiekvienas su savais minusais, ir jog patikėt direktorių, būtu per didelė rizika, mano akimis atrodo tik vienas žmogus tinkamas. Visus žiurėjau vienodu požiuriu, draugelis nedraugelis pofik. @Pooh_Mantuxs - Vadovo patirties didelės neturi, teisėsaugos taip pat, pavaduotoju irgi neišbuvęs ilgai dėl tam tikrų situaciju, gryžęs iš po leavo prieš mėnesį kaip pats minėjo, anketoje pora vietu skaitydamas net nusijuokiau, nes kartais net juokas paima kaip rašo žmonės tikisi, įsivaizduoja ir veliau žinant, jog įgyvendinant nieko nesigauna. Idėja viena ir tai maža tikimybe, jog bus normaliai realizacija, nebent bus trumpalaikė labai, bet tikrai neilgalaikė. Patirties nėra, reputacijos nėra, stulbinančios anketos su protingomis idėjomis taip pat nėra, motyvacija gal pas žmogu yra, bet trūksta trūksta dar. @Hay_Day - Skaitant pastebėjau, jog trūksta sakinių aiškumo bei rišlumo, atsakinėjant į klausimą kažkur nuplaukiama mintimis toli toli, ir veliau bendra atsakymo išvada tampa neaiški, kai priejau prie firmos idėjų tai net juokas paime, apraše savo "treniruotes" žaidimą, kai reikėjo aprašyti firmos idėjas, kurios bus įgyvendintos ir naudojamos kiekvienoje kasdieninio darbo eigoje. Patirties taip pat nėra, nekalbu apie vadovo, o taip pat net teisėsaugos patirties nėra, tai kaip žmogus gali vadovauti, jeigu pats nėra dar pakankamai patyręs teisėsaugoje? @Roba_Ggg - Kai pradėjau skaityt, pagalvojau, jog skaitau Alex Monaco knyga "Laimingi Šunsnukiai" nes minčių dėliojimas labai panašus, o taip pat panašiai naudojami kreipiniai bei žodžiai. Anketa nelabai kuom išsiskiria, apart kitokio minčių dėliojimu, jau iš seniau atsimenu, jog Robai niekados nesisekdavo rašyt anketų. Žinoma, šis žmogus patirties turi, tiek teisėsaugos tiek vadovavimo, bet mano nuomonė, jis tokiai firmai nėra tinkamas, jeigu pildytu į kokia neutralia firmą, manau kad tai jam puikiai pritiktu, bet kai esu iš seniau bendravęs su Roba, ir pagalvojus kaip jis vadovautu grobimuose, kai būtu kruvis, laiko limitas, o taip pat ir bendra teisėsaugos mišrainė tai nemanau, jog jam sektusi suvaldyti. @Wayne_Dwayne - Su šiuo žmogum neesu nei bendravęs nei ką, bet paskaičius anketa joptvaimat kaip patiko, vizija vos ne sutapo su maniške, žmogus kuris nepudrino žodžiais smegenų kaip dauguma daro, o tiesiog konkrečiai apraše dalykus, išsake savo nuomonė ir viskas, to jam ir tereikėjo, patirties turi, tiek vadovavimo tiek teisėsaugos, mano nuomonė iš tokio kuklaus pasirinkimo šis sprendimas būtu priimtiniausias ir protingiausias. @Max_Tosha Matai koks vėl geras DP galėčiau būti?
 3. @Dominykas_Miguel Labai dažnai matydavau ir vis netekdavo susidurt mums, todėl nieko negaliu pasakyt.
 4. Karoce manau katytes jau pasiilgo tikrai tvarkingos ir nekorumpuotos dp komandos @Frankis_Soprano @Ryan_Collins
 5. sa-mp-514.png

  2011 Metai
 6. Žulikai

 7. Weeknd Mix [Youtube Channel]

  Šitaip va ir kylam po truputi
 8. Weeknd Mix [Youtube Channel]

  Weeknd Mix - Muzikos mixu kanalas, kuris propoguoja įvairaus žandro kūrinius, šiame kanale nėra siekiama įkelti kuo daugiau naujos muzikos neatsižvelgiant į pačią muzikos kokybę, čia keliama tik kruopščiai atrenkama selekcija. Sveikučiai, taigi sukūriau tema, ne tam jog "Susiveikt" naujų subscriberiu, kaip kiti ten daro, o tam jog tiesiog galėtumėte ramiai relax būsenoi įsijunkt ir pasiklausyt, neieškau naujų subscriberiu, nesiekiu jog "pakeltumet" man uploado peržiuru, tiesiog mylėkites ir klausykit. Linkai - Youtube - https://www.youtube.com/weekndmix Facebook - https://www.facebook.com/weekndmix/ Instagram - https://www.instagram.com/weekndmix/ Mixcloud - https://www.mixcloud.com/weekndmix/ Twitter - https://twitter.com/Weeknd_Mix Bendras playlistas uploadu -
 9. Nupirk unbana

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   kai tokias šiukšles kaip benetis pravalysit, tada gal ir pagalvosim :))

  3. Major__Petrov

   Major__Petrov

   Labas,

   Aš esu veganas.

  4. Gabija_Lan

   Gabija_Lan

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd sitas geras dzimi

 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Collins Kuriam valdžios atstovui užduodat klausimą: Tas kuris valdo firmos apskaitą Jūsų klausimas: Kiek nuo 06.21 iki 06.24 20:00 vakaro buvo surinkta apytiksliai pajamų nuo KMA angaro vartų atidarymo? ir kiek šios pajamos sudaro bendrą firmos vidaus pajamų rodiklį? Taip pat norėčiau sužinoti kaip firmos valdžia paskirsto paskirsto gaunama pelną, būtu malonu, jog pateiktumėte tiksliai procentalius atsakymus kur ir kiek yra skiriama pajamų.
 11. [Memories] El Monte Flores X3

  Welcome to GRP, šiais laikais logika nelabai kam ir rūpi, svarbu gražiai atrodo
 12. [Memories] - Kavoriai -

  Karoče sekmės vyrai, laikykit vairą
×