Jump to content

Neddy_None

Narys
 • Pranešimai

  208
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Neddy_None

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Paskutiniai lankytojai

3.165 profilio peržiūros
 1. Peikiu Neddy_None

  Nebuvo galimybės tikrinti per VVP, todėl neketinau gilintis ar tu gaujinis, ar ne. Second of all: 9. Įrodymuose turi būti „ /timestamp“. Kitu atveju papeikimas gali būti atmestas.
 2. Peikiu Neddy_None

  Pats nesupranti ką rašai, nebekomentuosiu, nes viskas ko reikia pateikta viršuje. Paka ryžiau.
 3. Peikiu Neddy_None

  Labas, greit sukiesi seni, per 10 minučių sugebėjai prisiahūjėlint, gaut baną ir dar pakaziolint (parašyt šį papeikimą) - rimtas bahūras būsi. Dėl pirmo įtarimo, net nekelsiu, nes pačio tavo nuotraukoje matosi keiksmažidis "jebat", o dėl antros štai įrodymai. Sekmės gyvenime ožiukas (:
 4. SWAT | Nuolatinė atranka į mūsų gretas

  Neturiu komentarų, kadangi tikrinau ne aš.
 5. Jei kas norit cėsą su globalais (a.k.a būsimais dp)@Neddy_None n' @Barry_Church tai parašykit, gal pabūstinsim:)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   nu galim, jeigu vis dar yra noras šitą silverį paboostint :)  

  3. Neddy_None

   Neddy_None

   Toretūha, neturiu savo acc, tai ten pistis reikia iki faceito daug, Kenny apie 21:40 eisma. Pridėk many.

  4. Greg_Slokittik

   Greg_Slokittik

   gejus, nezaiskit su juo

 6. Colorado Route 225

  Benzui tai svarbiausia prie kažkokios naujos gaujos prinert ir pabūt ten 4-6 dienas, *Myliu LMG.lt*, kad jis nieko nepadarys, svarbu, jog bus paminėtas istorijoj ir galės užsidėt ant parašo "Buvęs legendinės Gaujos Lydėris (padaręs labai daug)". Nežinau kaip dar randi laiko, bet gl Ventūrai (:
 7. Pasiimi GP, kad žemintum gaujas ir žėtum serialus. Sv.

 8. ARISTAKRATSKIY VAGZAL 228

  Geras kadras esi acakau su c. Ta prasme why all the profkiniai renkasi in LMG. Neįdomi tavo ta nuomonė, tuo labiau, kai neiko nežinai apie dabartines gaujas. 1080360 if žabalas. Nepagaunu aš su kuo tu šveiti tą galvą, prie ko čia "nufilmuota tik kaip lipat ant mašinos", jei daugiau nei pusė vidoso šaudo? Geras vidosas, įsirašyk tu gunus asile, kad eitu firelockas iš gun barrel'. Grazhus ENB. Blūdsai lėwi. Če tipo prieš fūras pešates, ar šiaip randomas pasitaikė?
 9. Cali Avenue 187

  Gauja yra uždaroma dėl neaktyvumo ir motyvacijos stokos. Ką norėjom, tą ir padarėm. Pasiekėm vienos iš geriausių 2018 metų gaujos titulą ir tuo džiaugiames. Kažkiek padominavom serveryje ir tas buvo tikrai smagu, bet atėjo geri orai, visi lyderiai karts nuo karto susirašom ir matom, jog nebelieka laiko prie kompiuterio, o tuo labiau prie sampo. Žinau, jog dar kažkada prisėsiu ir prie jo, gal prie blogesnių orų, bet kaip sakant, tik pachillint. Taip tai ačiū visiem lyderiam, homies ir apskritai visiem gaujiniams kurie padarė sedėjimą prie kompo įdomiu laiko praleidimu. Dėkui ir kitų firmų direktoriams už bendradarbiavimą. GP paskutiniosiomis žaidimo dienomis buvau nusvylės dėl visokiausių smulkenų, rašai DP analizes, bet nežinai kas yra gaujos lyderiai, padedi kitoms gaujoms ir neišlieki neutralus (nekalbu apie tai, jog dalyvauji jų veiksmuose, turiu omeny, jog leidi jiems viską, kuomet jie tėra 1-ame gaujų lygyje, o mes dėl to paskutinio lygio, tikrai nemažai dirbome), nekreipi dėmesio, jog kitos gaujos nesusimoka skolų, toleruoji čyterius vienoje ar kitoje gaujoje, ikr smulkmenos, smulkmenos.. Bet all in all Markeri, ačiū ir tau, jog padarei gaują iškart oficial' ir ačiū tau, jog stumei Edgarą pirmyn, link naujos gaujų sistemos, toks šios gaujos kūrimo tikslas ir buvo, per 1-2 mėnesius sulaukti atnaujinimo, kaip netikėta bebūtų, he he, bet jo nesulaukėme. Ačiū žmonėms, kurie nepatingėjo ir pakūrė video šiai gaujai, tiems kurie gaujoje buvo ne dėl pinigų, o dėl gero laiko praleidimo. Ačiū ir tiem patiem BGB dėl kurių, trumpam laikui buvo įdomiau žaisti. Tikiuosi, jog kitamet, or šiemet, kokią žiemą, dar visi susirinksim ir kažką paplieksim. Chapter 2 manau, jog kažkada sulauksim. Paka.
 10. [Kita] ModPackai: Kevin_Damn

  Juokinga, kai parašai į youtubą ir nieko nežinai apie tą modpacką. Tas tavo "LOW" daugiau reikalauja negu "High"..
 11. [Ieškau] Soundų

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Sound's n' colormod, nebūtina iš šio video, betkokį, galbūt labiau tamsesnį, norėčiau pamatyti daugiau variantų.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Naudojęs daug sound modų, bet nerandu to tobulo, tai nemeskit šūdų, o būtent tokį, jei nerasit, skippinkit.
 12. Cali Avenue 187

  Po ilgų, labai ilgų kivirčų su Brystal Garden Bloons 516, įvyko ilgai planuotas gangwar'as. Įvyko tai, kas ir buvo tikėtasi. Kova nebuvo švari ir joje suklupome. Teko laikytis savojo žodžio ir iškeliauti į kitą rajoną. Tolimo kelio nesirinkome, nes kaip sakoma "laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau", tad nusprendėmė pakeisti savo hood'ą artimiausiame šiaurinėme rajone, netoli nuo senųjų namų. Tikimes, jog tai nepadarys didėlės įtakos gaujiniaims ir jie ras laiko adaptuotis prie naujųjų namų. Po dviejų savaičių neaktyvumo, vėl grįžome į serverį pilnu pajėgumu. Toliau judame į priekį ir šaliname konkurentus. Per pirmąją dieną, po naujų dektretų išbandyti trys nauji grobiami objektai. Po grįžimo, išlaikyti du iš dviejų BGB516 grobimai ir atlaikytas šioks toks spaudimas iš jų pusės. --- 2018-05-02 Roggery Fedara "Cuz" (Neddy_None) yra paleidžiamas iš Floridos Central kalėjimo už didelį kyšį pareigunams bei užstatą, teisėjams atmetus kaltinimus dėl narkotikų platinimo. Griežtas valdymo metodas vaikystėje, šiuo atveju išgelbėjo Cuz'ą, nes jis sulaukė palaikymo iš tuo metinio Floridos lydėrio Deviss'o Jones, kurį vaikystėje auklėjo pats Roggeris, kuomet jis tebūvo paprastas vaikinas, mokantis kitus rajono vaikus elementarių vagysčių ir apgaulių paslapčių. Gryžęs į Los Angeles miestą, savo namus, Cuz'ui buvo pasiūlytas mūšis dėl rajono, mat atsirado sitprėsni už CA187, kuomet Cuz'as buvo išvykęs. Neįvertinęs padietės, Cuz'as sutiko, neapsvarstės apie prarastus įgudžius ir neįvertinęs priešo rankos. Kaip ir buvo tikėtasi, patyrėme nesekmę ir smūgi į šonkaulius. Teko laikytis savo žodžio ir apleisti savo teritorijas, žinoma apie šios naujos gaujos sutriuškinimą, visą išsikėlimo periodą buvo gyliai mąstoma. Todėl pasigydžius sužeidimus gauja persikėlė į šiaurėje esantį rajoną, netoli nuo senųjų namų - Idlewood'o. Dabar teliko atsigauti po pralaimėjimo, toliau platinti narkotikus ir vogti kadilakus, susipirkti ginkluotę ir pasipriešinti kylančiai gaujai, kuri parodė, jog nėra iš kelmo spirta. ---
×