Danila_Adidas

Narys
 • Pranešimai

  1.030
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Danila_Adidas paskutinį kartą laimėjo Birželis 19

Danila_Adidas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Danila_Adidas

 • Rangas
  ✵PD/FBI✵
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis

Paskutiniai lankytojai

3.188 profilio peržiūros
 1. Sveikas. Lukas_Centaur sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danila_Adidas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Matas_Kodas3. Peikimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Sveikas. Evaldas_Carbon sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 4. Sveikas. Arturka_Carbon sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 5. Sveikas. Deshawn_Diggs sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 6. Sveikas. Rytis_Exlusive sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 7. Sveikas. Mark_Deno sekmės musu projekte sekmės apsilankyti jei reikės kokios pagalbos /sms Danila_Adidas... Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti.
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danila_Adidas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Dainius_Ibrasovic 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Taigi * sakau padėjau daryti BRAWR dėl skinu jei žinau kas tas yra
 10. Sveikas nu viso pirmo aš padėjau BRAWR jei žinai kas tai yra dėl skin ėjom paprašė brolis padėti kodėl ir ne + nėra įrodimu kad esu pd o gal aš tik dabar įsidarbinau sekmės
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danila_Adidas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Titas_Tora 3. Užblokavimo priežastis: Čytas 4. Įrodymai:
 12. tai reikėjo pasakyti tas kuris davė bauda pasakyti pakelk chat ir padaryk foto + neatsipmazink on Augis_Dash būvo negalėjo tau duoti bauda...
 13. sv viso pirmo tu dar neturėjei įtu ir šeip prikolinom ir sušaldžiau džiaukis kad dar ban nedaviau už serverio klaidų naudojima
 14. Sveikas viso pirmo pavadinai mane dx ir dėl to surakinau ir paskuj man dingo intikas manau nėra čia klaidos freepost tiesiog darai
 15. Sveikas ačiū tau už colormod gali rakinti tema ačiū + like