Jump to content

Krc_Danila

Narys
 • Pranešimai

  3.280
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Krc_Danila paskutinį kartą laimėjo Vasaris 8

Krc_Danila turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Krc_Danila

 • Rangas
  ✵✵✵

Paskutiniai lankytojai

24.652 profilio peržiūros
 1. [KONKURSAS] Laimėk 500 taškų serverio paslaugoms.

  ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: K_D Ką veiksite su gautais taškais?: Nieko, Komentaras: .....
 2. 50.000.000 € konkursas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Krc_Danila 2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?:
 3. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arunas_Ciukas 3. Peikimo priežastis: Blogas /padeti. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 4. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Juoda_Gyvate 3. Peikimo priežastis: "Free kick" 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 5. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Paul_Kaiser 3. Peikimo priežastis: Blogas /s 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 6. Peikiu Krc_Danila

  Tu pabandyk bend intoxus paimt ir bent koki veiksma padaryk kaip mes darem, cia tu sule mestum kad aktyvuma del IV kelt sėkmės tau!
 7. Peikiu Krc_Danila

  Kiek tu gali jau verkt mažuli, bent kompa normalu nusipirk kad fps daugiau butu.
 8. Koks dar afk, ka tu cia mazines jau paziurek per video jam ismeta afk ir iskart dingsa del to nukillinau, paziurek banned mano
 9. Sveikas, įdomus tu žmogus esi! Štai įrodimai dėl ko nukillinau, nes būgino reputacija tau ant acc ir išmetinėjo afk lentele ir dinginėjo ir norėjau pažiurėti ar ne INV štai įrodimai: Dėl blogo padėti, būvo tokia situacija rašė į /padmins Heal ir kiti žaidėjai greit atsakinėjo, ir būvau jau iškarto pasirašės /padeti ID Gerai, ir kitas žmogus nesamonia parašė ir netyčia atrašiau Gerai, Manau @Offline_Matas arba @Rokas_BIazys supras šitą situacija. https://imgur.com/a/lImP1Zd
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Antanas_Diedulis 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [Būginą reputacija sau ant kito acc, per video matosi kad anti afk, išmeta afk ir iškart dingsta] 4. Vaizdinė medžiaga: Nežinau ar matosi viskas normaliai, nes kažka pasidariau nustatimose su Bandicam tai kaip filmuoju lagina ir grafika kažkodėl bloga bet manau viskas aišku ir taip.
 11. 1) Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Krc_Danila2) Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3) Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Moneybank4) Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas5) Vaizdinė medžiaga: 6) Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: +
 12. Čyteris - Lol_Ikas

  1) Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Krc_Danila2) Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)3) Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lol_Ikas4) Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas5) Vaizdinė medžiaga: 6) Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: +
 13. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): K_D 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lol_Ikas 3. Peikimo priežastis: Čyt 4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Moneybank 3. Užblokavimo priežastis: Čyt 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): K_D 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lol_Ikas 3. Peikimo priežastis: Čyt. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
×