Boxeriss_Tomas

Narys
 • Pranešimai

  101
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Boxeriss_Tomas

Serverio Informacija

 • Patirtis
  235k
 • Pinigai
  15
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Valytojas
 • Gyvenvietė
  Po mepu
 • Tr. Priemonė
  nisanas
 1. ANKETA ATLIKUS NARKO KONTROLĮ Jūsų slapyvardis serveryje: Tomas_Boxer Jūsų pasirinkta narko kontroliaus vietovė: žvejybos turgus Jūsų pasirinktas laikas stebėti narko kontrolį: pradėjau 01:05 baigiau 03:36 Vaizdinė medžiaga (kontroliaus pradžia ir pabaiga, bei nuotraukos kas 10minučių):
 2. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Fangs 2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): off prieš restarta 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 3. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @ Jake_Fellow 3. Peikimo priežastis: Blokas /kick naudojimas iškickino ir poto žmogus iš kart bana gavo 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Video matosi kaip iš tenai atbėga Vipeeris Pareigunas tai visgi nemoki skustis nes pats žinojau kad šaudai y pareigųna civilį
 5. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Split_Splitttt3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Dwayne_Winstion3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Sveikas malonu tai girdėti bet tuo įkelsiu video kaip Non-Rp ir matosi kaip šaudai tai jei šaudai tai dedasi kartu ir šaudymas ir vieša sėkmes tau vyruk. Pasižiurėk kaip šaudiai...
 8. Sveikas Malu kad parašiai šeip ir tikėjausi todėl į tave šaudėm nes mes Su kaip matosi tavo nuotraukoi su Mune_Nike Gaudėm furista o tu užstatiai kelia ir neleidai pravažuoti bandžiau pro kita pause važuoti bet tu nepraleidai todėl ir šaudėm šai jau tikrai ne mono bėdos dar galėjau star dėt už pareigųno nepaisyma nes neklausiai ir nepraleida manau jokių nuotraukų neturiu pateikti ir jei nori galės direktorius pasiklausti pas Mune_Nike kartu su juo dirbom sėkmės tau.
 9. Anketa, norint užsiregistruoti praktikai: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomas_Boxer 2. Ar įvykdėte visus reikalavimus norint persikelti į Jūsų sekantį laipsnį?(tam skirta kita tema): Taip 3. Kokios transporto priemonės teises norite laikytis?: Racher 4. Ar pasižiūrėjote praktikos užduotį ir ar esate tam pasiruošęs?: Taip 5. Įrodymai už praleistą laiką ir pravažiuotą ridą:
 10. Papeikimo anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Boxer2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Rytiz_Kent3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Atvaževau ir jis tovėjo su nusikaltėliu pažėjau ir tada atėju surakino ir paliko tai paprasėm kad kolega atvarė ir atrankino 4. Įrodymai:
 11. ANKETA ATLIKUS NARKO KONTROLĮ Jūsų slapyvardis serveryje: Tomas_Boxer Jūsų pasirinkta narko kontroliaus vietovė: žvejybos turgus Jūsų pasirinktas laikas stebėti narko kontrolį: Pradėjau 17:59 Baigiau 20:12 Vaizdinė medžiaga (kontroliaus pradžia ir pabaiga, bei nuotraukos kas 10minučių):
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Koalita_Belekoks3. Peikimo priežastis: šaudo kaleime4. Vaizdinė medžiaga:
 13. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer 2. Užblokavimo priežastis: Neleistinų ginklų naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Buvau jau prieš tai užblokuotas už ta patį tik prisijugniau toi pačioi vietoi ir vėl banas nežinau kaip ištos vietos pajudėt jei iškart banas pareina 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 14. Giriant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolis_Ganjababy3. Pagyrimo aplinkybės: Nes Verta šio posto susitvarom su savo darbuotojais daro veiklas įdomias Su savo darbuotojas pagarbiai maloniai būna aktyvus dieną naktį padaro ir reidu ir galima dirpti kartu su juo smagu dirpti su komandos dirktorium Galima pasikalbėt kaip su direktorium bet galima ir pasikalbėt kaip su draugau visada galima su juo normaliai paprikolint pasijuokt ir t.t. Sugeba išlaikyti didelį kiekį žmonių firmo ir kas svarbiausia visi jie būna patenkinti ir prižiųrėti ir tikrai Direktorius saves nepasikelia prieš Kita Frimas ar prieš savo Darbuotojus Būna savo vietoi kaip ir visa laiką. Yra žmogus kuris tikrai Atidus mankas klaidas atleidžia kitaip tai Atlaidus, Draugiškas tikrai žmoguskuris mane paverti būti geresniu ir įdomesniu žmogumis todėl jam dėl to dėkingas. sengiau galvojau jog teisėsauga šųdas bet dabar tikrai suprantau kad teisėsauga daugau geriau nes nereikia cypė sėdėti daugiau veiklos gaudyti ir panašiai o kaip atėjau į teisėsauga pirma kartai tai labai patiko yra dėl ko stengtis keltis laipsnius ir panašiai bendrauti su valdžiair tada atsirado noras dirpti teisėsaugoi ir patirti smaguma atgrobineti stengtis dėl laipsnių ir norkos kontrole r visokių kitų veiklų . Ir turi labai didelę kantrybe nes tikrai su tiek žmonių sunku pats suprantu o jis paprastai ir visada susitvaro net nerėkdamas tikrai šaunu dėl to. Daug asmeniškai bendravom ir tikrai linksmas žmogus gali pasijuokti kartu ir našiai ir stebina tas tavo atsiskleidimas kaip dėl firmos stengiesi ir dėl darbuotojų savo firmos Aukoje save dėl firmos ir tikrai atrodo taip lyg save aukos dėl firmos teguls šis pagyrimas tau būna lyg dar didesnė motyvacija toliau stengsti dėl firmos ir aukoti save taip toliau atsiduoti firma kaip ir atsiduodi darbar šaunuolis tai ir toliau laikyk seniuk ta posta dar ilgai ir nepaleisk posto ir nenusileisk niekam ir dėl firmos nenusleisk rankų manau tau šis pagyrimas duos dar daugiau motyvacijos taip tolaiu stengtis. Nepyk dėl foto seniuk Paprikolu viskas normaliai šeip nuotraukos nebeturiu nes nelaikau išsisauga dar ir poto ištrinu nes labai poto ilgai reikia ieškoti dėl įrodymų. 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Tomas_Boxer 2. Užblokavimo priežastis:Neleistinų Ginklu Naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą):Viena žmogus buvo parašes dalinu milijonus to aš atsitelinau pas jy ir rašė gavo Eagle ir banas 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):