Jump to content

Tomas_Boxers

Narys
 • Pranešimai

  549
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Tomas_Boxers paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 8 2017

Tomas_Boxers turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Tomas_Boxers

Paskutiniai lankytojai

2.354 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Boxer2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Patikros metų FTB žaidė su komandomis 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Lays Zygis_Budrys4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 2. Lietuvos Policija | Forumo atranka!

  Jūsų V_P: Tomas_Boxer Ar teko dirbti teisėsaugoje? Jei taip, kaip sekėsi? Taip teko turiu daug patirties ir gerai visada sekasi. Kas yra grobimas? nusikalstamos grupuotės grobta vietą už kuria prašomą išpirkos per tam tikrą laiką turi atsigrobt teisėsaugą. Iki kelių star galima duoti baudą civiliui? 15star Ar galima duoti baudą gaujos lyderiui? Nea Kas yra įsiveržimas kas vyksta jo metu?Teisėsaugą įsiveržia į nusikalstamų grupuočių bazę ir juos pravalo kurie su starais. Kokiu atvėju galite tikrinti fūristu su priekaba bei dylerius? Per reidą Ar įsiveržimo metu galima dėti kliūtis? Taip Išvarinkite bent 6 darbo komandas. /r /bend /ant /spyglyson /spyglysoff /kliutison /kliutisoff Kas yra non-rp?: Kelių eismo taisyklių nesilaikymas Ar galima rakinti banke?: Taip Kokių 2-jų komandų negalima vesti be direktoriaus leidimo?: /kliutysoff /spyglysoff Kokį transportą galima vairuoti I-ąjame range?: LSPD Kokio rango pareigūnai gali dalyvauti šturmuose?: Trečio rango pareigūnas gali dalyvaut. Ko negalima rašyti į /r?: Necendziurinių žodžių Ar pasiruošę pildyti rangų sistemą bei bendradarbiauti su visa teisėsauga?TAIP Kokia tazzer paskirtis?: Sustabdyti žaidėjas jog galėtum jį surakint jei gaudai.
 3. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arma_Max3. Peikimo priežastis: Free Mute4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 4. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ganja_Tevas 3. Peikimo priežastis: Begimas nuo teisėsaugos su Vt komandomis 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Warnius_Arnas 3. Peikimo priežastis: Blogas /v 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/FSWYFPX
 6. Serverio Atnaujinimai 1.8.11

  Visi daugiau ir daugiau judame į priekį smagu Bet ir naujokių norisi tai laukiam kito atnaujinimo su daugiau įdomesnių naujovių
 7. Sveiki, Namų Biznių restartas irgi bus?

  1. Robke_Smiless

   Robke_Smiless

   Sveikas ,taip

    

  2. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Ir masinas tipo visas atims? ;/

  3. Griffin_Opps
 8. Balsavimas dėl ekonomikos

  Aš už jog paliktų po 100k ir gerai būtų BET koks to tikslas jeigu žinau jog Furistų Buginimas dar nesutvarkytas tai prasidės ir vėl buginimai ir vėl šaibos ais nėra tikslo bet už jog Visi turėtų po 100k ir spakainiai.
 9. Unban Tomas_Boxer (Admin - Ignas_Eox)

  Mldc seni spdv norėjau užbanint nes nesutariam ir stumi bileką GG žėk ką darai du ban per vieną dieną ir taip jau
 10. Unban Tomas_Boxer (Ban Admin Nojus_Extazy )

  Atsiprašau už Komentarą no įsp Žaidimę Nick Name Tomas_Boxer
 11. Prisistatau Saimonas'Fire (2019)

  Sveikas Gangsta Sėkmės žaidimę bei gyvenime
 12. Unban Crimson_Web (Admin; Tomas_Boxer)

  Pateik įrodymus už visus sudėtus star
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tomas_Boxer 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: blogas /v,s,e,y,d 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Valerijus_Putinas 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/lHC7dDd 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 14. Tai jau Baigėt LT Pupas sėkmės ant Matkės xD 

×