Jump to content

Justas_Cooperr

Narys
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Peikiu Maripijano_Zudikas

  Va nuotrauka minutę prieš , susimaišiau ,nes buvo apie 3 fūristai ir jūs abu geltonais nick. https://imgur.com/a/mIa5j
 2. Peikiu Maripijano_Zudikas

  Turiu ss ,bet ten ne tu sumaišiau nickus gi sakau
 3. Peikiu Maripijano_Zudikas

  Pripažystų papeikimą sumaišiau su kitu fūristu dėkit ispėjimą.
 4. Peikiu Maripijano_Zudikas

  O tai ji nera prie banko ir čia ir yra Maripijano
 5. Peikiu Maripijano_Zudikas

  Surakinau ,nes norėjau uždėti starus ,o tu įsėdai į mašiną ir išsitelinai aiškiai matos ,jog vt 3 nors buvau prie banko neturiu nei vip nei admin.Ir dar aiškiai laikas matosi. Įrodymai:https://imgur.com/a/2SCGN
 6. [Parduodu]Gerą CS:GO paskyra

  Nu gal nebesvaik toks acc minimum virs 15 eur
 7. [Parduodu]Gerą CS:GO paskyra

  » Parduodant savo turimą turtą 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Justas_Cooper 2. Koks tai per daiktas, kurį parduoStdate ar keičiate?: Steam paskyra 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą:Rankas Global Elite(Prime) , levelis virš 30.Nečytinta neboostinta ,žaista su pora draugų ,kurie taip pat nečytina dėl to rankas tikras ir liks iki kol nederankinsit. 4. Orientacinė suma:Paysera/banku kainą siūlykite 5. Vaizdinė medžiaga (būtina):https://steamcommunity.com/id/OfficialJakePaul/ 6. Komentaras (nebūtina):Jeigu reiks įrodymų pridėkite duosiu. »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 8. [Pagalba] del samp.

  Cytu d3d9 dll istrink ir leis
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Cooper 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Priėjo užsilikęs fbi darbuotojas ir pridėjo free 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Eligijus_Laifas 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
×