Jump to content

Zalias_Obuolys

Narys
 • Pranešimai

  79
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Zalias_Obuolys

 • Rangas
  Dalyvis

Paskutiniai lankytojai

4.863 profilio peržiūros
 1. Visi kurie būsenos atnaujinime čia sveikinatės: Sveiki, sveikučiai, laba vakara. Tai eikite jūs nakui ir pizdinkit. :)

 2. Nekenčiu jūsų...

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  19 daugiau
  2. Raudonas_Obuolys

   Raudonas_Obuolys

   like į like 50y50 frm y frm?

  3. Zalias_Obuolys

   Zalias_Obuolys

   Reikia kokią obuolytę pasamdyti kad sumuštų Sandrą. Ir tada nesiskaitys, kad prieš panelę ranką pakėlėm. :)

  4. Raudonas_Obuolys
 3. #Tagink Vaflį

  @Daumantukas_Focus
 4. Pagarba

  1. Zalias_Obuolys

   Zalias_Obuolys

   O sveiki ! Ir jums Pagarba, bei didžiausi linkėjimai.

 5. [Idėja] S.W.A.T Firmai.

  Kad aš labai ramus ir nepiktas esu žmogus, gal tu gyveni piktoje aplinkoje ir visur tau pyktis vaidenasi ?
 6. [Idėja] S.W.A.T Firmai.

  Pagal taisykles nereikia stoti Swat Buffalo automobiliui. Nes kai laikai teises vairavimo mokykloje aiškiai parašyta klausime ką daryti kai pamatai spec transportą su įjungtais švyturėliais ir teisingas atsakymas sustoti į dešinę. O čia nežymėtas automobilis jam neprivalai stoti jis tik persekioti gali ir kai pasikvies į pagalbą automobilį su matomais švyturėliais 360 laipsnių tik tada stoji. O jei deda ita už bėgimą dedi ban ir viskas. Tai ką tu @Mantas_Westbrook mokini apie dėjimą už bėgimą. SWAT narys esi ir savo kažkokias išsigalvoji peripetijas ir kitus mokai. Tas pats ir realiam gyvenime tu neprivalai net stoti kur mašinos nežymėtos ir net švyturėlius tarkim turi tik grotelėse, tokioms gali nestoti nes privalo 360 laipsnių kampu būti švyturėliai. Tai gal picerininkui irgi stosi jei parašys ::STOP:: Picos. ? @Antanas__Kazlauzkas prie ko tą apsauga kiši dar čia ? Juk realiai jie ne teisėsauga. Kur jiems skubėt su tais švyturėliai ? Šį idėją yra susijusi su PD/FBI/SWAT/Apsaugos firmomis.
 7. Dirbam ir nedarbo dienomis.

  Kaip suprasti 4 ugniagesiai ir tiek pat autocisternų ? Tai jei kas dega ir tik po vieną priešgaisrinės darbuotoją atvažiuoja, o jam tiestis kopėčias ir dar su žarna ant peties kur didelis spaudimas. Taip lipant ir susižeisti gali. Didelis neprofesionalumas iš @Marius_Corallo vaduko pusės. Teks pranešti vidaus tyrimų skyriui kaip darbą netinkamai organizuoji. Gėda. @Karolis_Kaulas @Domantas_Foxcon Nesidrovėkit ir praneškit kaip esate užgulti šio vergvaldžio Mariaus.
 8. (wow)

 9. Gera profilio nuotrauka :) +REP

 10. MARIUS IŠKRYPĖLIS

  @Ponia_Korupcija Čia šių metų kai buvo Arnoldas_Superman direktorius. Įdomu būtų pamatyti kokių dar nedorybių Marius slepia..
×