Jump to content

Senas_Briedis

Narys
 • Pranešimai

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Senas_Briedis

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2001.12.14

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

94 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Senas_Briedis2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Uz nieko transporteriu bazej dave staru (Policininkas)3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Arnoldas_Zulikas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/CGDuEsw5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): -
 2. Transporteriai | Rangų sistema

  1. Vardas_Pavarde: Senas_Briedis2. Įrodymai, kad dirbate transporteriu: https://imgur.com/ONgqwOh
 3. Transporteriai | Nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavarde: Senas_Briedis2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 60-80min3. Kodėl norite dirbti transporteriu?: Visada norejau isbandyti si darba.4. Paaiškinkite kaip reikia pusti žolę: Isijungi keybinda, /pusti5. Ar atitinkate visus reikalavimus?:Tai aisku.6. Ar turite VIP/ADMIN? Jeigu neturite, tai kaip įsigysite ginklų?:Vipas7. Išvardinkite bent kelias grobimo taisykles: Negalima pusti anksciau laiko, admin komandos(Heal, Telelportai) Cheatint.
 4. Dyleriai | Rangų sistema

  Norint įsirašyti į rangų sistemą Vardas_Pavardė: Senas_Briedis Įrodymai jog dirbate dyleriu:
 5. Dyleriai | Nuolatinė atranka

  1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Senas_Briedis 2.Jūsų "VVP" linkas: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Senas_Briedis 3.Kiek laiko praleidžiate serveryje?: 60-80Min 4.Kiek planuojate išdirbti dyleriuose?: Minimum 7 Dienas 5.Kodėl būtent norite į dylerius, o ne į transporterius?: Noriu išbandyti dylerius, o veliau galbut bandysiu ir i Transporterius. 6.Išvaridinkite bent 4 grobimo taisykles: Visų pirmą tai negalima, naudotis vip/admins komandomis (Heal), (Teleportuotis į grobimo vietą), Čytinti, Pūsti žolės anksčiau laiko. 7.Išvaridinkite darbo komandas: /r. /bend, /paliktidarba, /dyl, /dylz , /dylg, /dyln 8.Jūsų manymu kokia dylerių paskirtis serveryje?: Platinti nelegalias medžiagas serveryje. 9.Ar turi TeamSpeak3//Keybinderi?:Turiu.
 6. Dyleriai | Nuolatinė atranka

  1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Senas_Briedis 2.Jūsų "VVP" linkas: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Senas_Briedis 3.Kiek laiko praleidžiate serveryje?: Apie 60-80Min per diena 4.Kiek planuojate išdirbti dyleriuose?: Maziausiai 7 dienas. 5.Kodėl būtent norite į dylerius, o ne į transporterius?: Noriu nuo seno isbandyt si darba :D, paskui galbut bandysim ir transporterius. 6.Išvaridinkite bent 4 grobimo taisykles: Negalima dirbti ofise, Butina but paklusniam valdziai, Jokiu prikolu su healais per grobimus, ir beabejo be cytu. 7.Išvaridinkite darbo komandas: /dylg /dylz /dyln /dyl /r /bend 8.Jūsų manymu kokia dylerių paskirtis serveryje?: Pardavinet nelegalias prekes bei kelt siauba teisesaugai 9.Ar turi TeamSpeak3//Keybinderi?: Turiu abudu.
×