Jump to content

Daniel_Plaza

Narys
 • Pranešimai

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Daniel_Plaza

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  100,000
 • Pinigai
  Milijonai
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Nežinomas
 • Gyvenvietė
  VT1
 • Tr. Priemonė
  NRG

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

172 profilio peržiūros
 1. Giriu Gareth_Mendez

  Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Daniel_Plaza 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Gareth_Mendez 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Puikus dyleris, padeda siulo visada ivairiu prekiu ir seip saunus baxuras 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Sekmes sekiant
 2. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daniel_Plaza 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Danila_Adidas 3. Peikimo priežastis: blogas kick ir blogas /kill 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu naujaji Furistu direktoriu.Linkiu didziausios sekmes pareiguose
 4. Visos idejos man patiko iskyrus rakto perdavimo kam jeigu tarkim direktorius galetu duoti rakta nuo darbines masinos ir butu viskas ciki. Ar tam skirti darbuotojai.
 5. [E'S] Darbovietė Radijos darbas.

  Na man šitas darbėlis patiko, bet kas nepatiko tai vieta. Čia aišku pagal mane bėt tau čia spręst. Manyčiau 2017 metais galima jau ir pabandyti pateksturinti jeigu suteksturintum kažka daug gražiau atrodytu
 6. [Vuffalo.] Tuninginių bazė.

  Darbas man nelabai patiko, na man pritruko tai reikejo pakeisti teksturas ką tu matau nepadarėi ir teksturas pakeisti yra labai lengva. Antra tai uždėtas pastatas kur įsidarbinimas, tavo vietoj iš kokių nors lentu sukurčiau mažą intrejerą, trečia tas tune garažiukas irgi galėtum nedėti objektą o sukurti kažka iš lentų. Linkiu sekmės tau tobulejant ir nenuleisti rankų!
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Daniel_Plaza2. Kada pateikėte statymą? (data): 2017/07/053. Kiek milijonų pastatėte?: 7.000.000mln4. Kuriam iš organizatorių pateikėte statymą?: Einaras_Bmw 5. Statymo įrodymai:
 8. ANKETA REGISTRUOJANT STATYMĄ 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Daniel_Plaza 2. Kada pateikėte statymą? (data): 2017.07.05 3. Kiek milijonų pastatėte?: 2mil 4. Kuriam iš organizatorių pateikėte statymą?: Einaras_Bmw 5. Statymo įrodymai:
 9. KAHOOT RENGINYS LIEPOS 6-ĄJAI PAMINĖTI (REGISTRACIJA)

  Registracija, norint dalyvauti „Kahoot“ renginyje: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Daniel_PlazaAr tikrai būsite 2017.07.06 19:00 „TeamSpeak3“ programoje, „Kahoot“ kanale?: TaipKoks Jūsų slapyvardis bus „Kahoot“ renginyje (susigalvokite kokį norite) (maksimaliai 15 simbolių): Dancikas`Plaza
 10. VVP atidarymas

  Nuostabus atnaujinimas, saunu kad mes tobuliejam ir tesiate lmg veikla serveryje
 11. [Idėja] Naujas Veiksmas

  Sveikas, ideja tikrai neviltiska iskarto galiu pasakyti kodel. Todel jeigu bus ideta max savaite panaudos ir viskas, antra nepasikeistu absoliuciai nieko ir trecia manau nesudomintu zaidejus.Sekmes galvojant toliau
 12. Tinklapio Atnaujinimai

  Dizainas tai man visiškai negražus, ištikro nežinau kaip kitiems bet galima būvo ir savo padaryti o ne siūsti, varikliukas naujesnis tai gerai. Tik gal man vienam atrodo nepagreitejo o paletejo? :?
×