Jump to content

Aivaras_Plausinaitis

Narys
 • Pranešimai

  193
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Aivaras_Plausinaitis

 • Rangas
  Forumietis

Paskutiniai lankytojai

889 profilio peržiūros
 1. Zdarof kaimiečei,ką jūs?

   

  1. Joker__Coke
  2. Benas_Dievas
  3. Aivaras_Plausinaitis

   Aivaras_Plausinaitis

   Nečyteris aš krč,kmr laukiu viens aštunta vis da ir kol acc atiduos @Max_Tosha

 2. [Idėja] Serveriui!

  Ištikro pritariu,idėja nebloga,nebeliktų čia tų čyterių begėdžiu Plunsksnaičių visokių,statom verčiam. Aš už! Edga,tvarkyk anti-cheat sistemą!
 3. Priviet liaudie,kas geresnio?

 4. Važiojam publika! Su 7 gimtadieniu. Kaip aš mėgstu sakyti,LMG geriau turėt gerą sobeitą nei vip/admin! Gerai atšvęskit,bičiuliai;*

  1. Lukas_Nix_
  2. Joker__Coke

   Joker__Coke

   Čyteris,  nesireišk čia, einam minecrafta geriau.

 5. Uzmesiu follow vien del to kad baisus esi :D

 6. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plausinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Blogas /bausti,jei nesate įsitikinęs jog tai čytas,negaiškite kitų žmonių laiko savo bereikšmiais įtarimais,ir pamastykite jog tai tegali būti paprasčiausias lag'as,kitaip sakant nekenkite serveriui!4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Gerbiamas DP,prašyčiau tikrinant papeikimus atkreipti dėmėsį jog skelbimas buvo paskelbtas apie 5 minutes vėliau nei,kad buvau pašautas. Todėl mano nuomone buvau pašautas du kartus visiškai bereikalo,ir tikiuosi,Jūs Pooh_Mantuxs,dėl to būsite atitinkamai nubaustas.
 8. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Šis važiavo ant žolės tam,jog išvengtų susidūrimo ir rimtesnių įvykių. Reiktų truputi žmogiškumo ir supratingumo. Palikime sprendimą gerbiamam Direktorių Prižiūrėtojui.
 9. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plausinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Neatidumas tikrinant papeikimus,blogai atmestas papeikimas. Mano žiniomis,kad būtų galima dėti įtarimą už bėgimą nuo teisėsaugos turėtų būti perspėjimas jog žmogui liepiama sustoti,to nepadarius negalima bausti už bėgimą. Būtent to nesimato įrodymuose.4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plaušinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Bereiškmis tazerio naudojimas,tiesiog atėjau į hotelį pasižiūrėti,pasivaikščioti. Tačiau šis asmuo pratiškai du kartus be jokios priežasties iš eilės panaudojo tazerį,neleisdamas man judėti ir gaišdamas mano laiko. Ir dar negana to kaip matosi nuotraukose buvo surakinęs,šaudė. Nemanau,kad taip daryti yra gerai,tikiuosi jis bus atitinkamai nubaustas.4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plausinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Papeikimų rašymas saviems,kiek žinau tai yra griežtai draudžiama. Įrodymai turėtų būti perduodami to darbo valdžiai,o rašyti papeikimus saviems(teisėsauga teisėsaugai) kaip ir minėjau yra griežtai draudžiama.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plausinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Blogai atmestas papeikimas,šis bandydamas išsukti draugą nuo bausmės neatidžiai tikrino įkalčius ir praleido pora svarbių detalių,dėl bėgimo viskas tvarkoje. Tačiau NON-RP pradžioje padarė tam,kad išvengtų susidūrimo su policijos pareigūnais. Sekantį kartą padarė dėl pačių pareigūnų kaltės,nes pastarieji fūristui prašovė padangas ir šiam pasidarė sunku valdyti transporto priemonę. Todėl manau jog šis buvo nuteistas beprasmiškai.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Peikiu PD/FBI pavaduotoją Pooh_Mantuxs

  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aivaras_Plausinaitis2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai:Blogai atmestas papeikimas,trūksta įrodymų jog buvo šaudytą į kažką,bei ginklų demonstracija kol esi ant motociklo ir rodomi ginklai nesiskaito,nes to paslėpti tiesiog yra neįmanoma.4. Vaizdinė medžiaga:
×