Kck_Sandis

Narys
 • Pranešimai

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kck_Sandis

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.21

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  12mln
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Furistas
 • Gyvenvietė
  Neturiu
 • Tr. Priemonė
  Neturiu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

156 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis2. Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Marco_Senior3. Dėl kokių priežasčių giriate šį darbuotoją?: Mldc žmogutis viska daro ko paprasai bendrauja TS3 programoje. 4. Ko palinkėtumėte šiam darbuotojui?: Linkiu buti tokiam iskalbingam ir linksmam.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis2. Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Trojanas3. Dėl kokių priežasčių giriate šį darbuotoją?: Man patinka jo atliekamas darba jis mandagu paaiskina uz ka buvau surakintas jis visalaik daro kitiem tik gera.4. Ko palinkėtumėte šiam darbuotojui?: Tobuleti siekti ko geriausio ir toliau buti tokiam mandagiam linksmam.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Kck_Sandis 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Pilypas_Lmg 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nes jis atsiteleportavo mane pas save surakino ir veze i kaleima. 4. Įrodymai:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Kck_Sandis 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Mantas_Print 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Dirbimas Ofice 4. Įrodymai:
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis 2. Užblokavimo priežastis: Masinos modinima su cytais 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Is po bano kur katik atblokavo sugalvojiau padaryti pinigu dalybas nusipirkau masina ir pavazieves atgal pora metru gavau bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 6. Kai prisijungi i serveri su nauju ACC visalaik reikia perziureti apmokymus LMG.LT as nematau kurioje vietoja cytinau. AS zinodamas visas vietas spaminau ENTER mygtuka o tu darei pzu ir matei kaip as teleportavausi. https://imgur.com/a/LpdIk Nuotrauka kuri pazymi kad nekaltas as. As tik baigiau apmokymus parase Gero Zaidimo ir iskarto banas. :D
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arminas_Safaz3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arminas_Safaz3. Peikimo priežastis: Blogas užblokavimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis 2. Užblokavimo priežastis: Armour Hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Tesiog dariau eventa savo draugam mane pasove su taz ir surakino tada gavau ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 10. Sekmes zaidime bei gyvenime. P.S O koks brolio vardas?
 11. Jūsų V_P žaidime: Kck_Sandis Jūsų /info ir Darbo patirties lentelė:https://imgur.com/a/3QiWf https://imgur.com/a/7SpQq Jūsų aktyvumas per dieną?: 4-7valandos Kodėl norite būtent į Apsaugos firmą, o ne į PD ar SWAT? Nes noriu pasikelti darbo patirti siekti pavaduotojo posto. Ir išmokinti visus ko išmokau kitose erose. Ko negalima daryti grobimo metu?: Naudoti Vip/Admin komandu. Šaudyti su tazeriu, rakinti grobimo metu. Naudoti palengvinacias programas. Kokiose darbo bazėse negalima rakinti ir šaudyti iš tazerio?: Dyleriu, Baikeriu, Fūristų, Tuninginių. Apibūdinkite save kaip asmenybę : Esu linksmas žmogus bendraujantis mėgstantis padurniuoti, linksimnti visus daryti eventus. Ar per Grobimą galima eiti į pastato vidų be ginklu?: Seip galima jei esi adminas pasiemi ginkluūs o jei neturi privilegiju draudziama. Kokių Vt negalima naudoti, kai užgrobtas : Hotelis -/Vt 2 Klubas- /Vt 3 Kazino - /Ateles Ar per susišaudymą gali daryti Vt ir ateles į tą miestelį : Galima Ar per okupacija gali daryti Vt ir ateles į tą miestelį :Negalima Ką darai kai sugauni nusikaltėlį ?: Vezu i /vt 3 miesteli priduoti PD Jūsų paskutinis pasisakymas: Tikiuosi patekti i šia firma ir pasiekti pavaduotojo posto.
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marijus_Lmg3. Peikimo priežastis: Blogas /v 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Telia3. Peikimo priežastis: Blogas /v4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Danila_AdidasJūsų kaltinimai šiam žmogui: Apgavo ir su namu ir su bizniu ir su 15mln. Plius su darbu BANDEAr šis asmuo buvo užblokuotas: Ne bet jei galima prasau.Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Jūsų tikrasis vardas: Sandis3. Amžius: 144. Miestas, kuriame gyvenate: Šiauliai5. Kontaktiniai duomenys: Skype: sandis12236. Jūsų pomėgiai, hobiai: Mano hobis tai tikriausiai kompiuteris bei maudynes ežere.7. Charakterio bruožai:Esu linksmas megstantis pajuokauti judrus.8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios savybes : Tai kad aš padedu viesiem tiek žaidime tiek relybeje. Blogosios savybes: Tai kai zmones stumia ant mano draugu as visalaik ziauriai negraziai ir garsiai isilieju.9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Aš visalaik laužau taisykles. Nors tai draudžiama10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai? Neturiu.11. Turite sesių, brolių?: Broli Dainiu.12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Aš tesiog kai gavau savo kompiuteri kalbejau su draugu Deividas_Gokas žaideme LFS tada jam pabodo sako einam SAMP tada ir sužinojau.13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: 14. Tikslai serveryje: Buti eilinis žmogelis siekiantis aukštu pareigu.15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 2 Metukai.16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Liepsna_Fire17. Jūsų nuotrauka (būtina):