Jump to content

Kck_Sandis

Narys
 • Pranešimai

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Kck_Sandis

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.21

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  12mln
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Furistas
 • Gyvenvietė
  Neturiu
 • Tr. Priemonė
  Neturiu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

203 profilio peržiūros
 1. Arminas_Safaz Banned Kck_Turtai

  Kai prisijungi i serveri su nauju ACC visalaik reikia perziureti apmokymus LMG.LT as nematau kurioje vietoja cytinau. AS zinodamas visas vietas spaminau ENTER mygtuka o tu darei pzu ir matei kaip as teleportavausi. https://imgur.com/a/LpdIk Nuotrauka kuri pazymi kad nekaltas as. As tik baigiau apmokymus parase Gero Zaidimo ir iskarto banas. :D
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arminas_Safaz3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arminas_Safaz3. Peikimo priežastis: Blogas užblokavimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Prisistatau Tajus_Lol

  Sekmes zaidime bei gyvenime. P.S O koks brolio vardas?
 5. Peikiu Marijus_Lmg

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marijus_Lmg3. Peikimo priežastis: Blogas /v 4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Telia3. Peikimo priežastis: Blogas /v4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Sukcius Danila_Adidas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Danila_AdidasJūsų kaltinimai šiam žmogui: Apgavo ir su namu ir su bizniu ir su 15mln. Plius su darbu BANDEAr šis asmuo buvo užblokuotas: Ne bet jei galima prasau.Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 8. Pristatau Kck_Sandis

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Jūsų tikrasis vardas: Sandis3. Amžius: 144. Miestas, kuriame gyvenate: Šiauliai5. Kontaktiniai duomenys: Skype: sandis12236. Jūsų pomėgiai, hobiai: Mano hobis tai tikriausiai kompiuteris bei maudynes ežere.7. Charakterio bruožai:Esu linksmas megstantis pajuokauti judrus.8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios savybes : Tai kad aš padedu viesiem tiek žaidime tiek relybeje. Blogosios savybes: Tai kai zmones stumia ant mano draugu as visalaik ziauriai negraziai ir garsiai isilieju.9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Aš visalaik laužau taisykles. Nors tai draudžiama10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai? Neturiu.11. Turite sesių, brolių?: Broli Dainiu.12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Aš tesiog kai gavau savo kompiuteri kalbejau su draugu Deividas_Gokas žaideme LFS tada jam pabodo sako einam SAMP tada ir sužinojau.13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: 14. Tikslai serveryje: Buti eilinis žmogelis siekiantis aukštu pareigu.15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 2 Metukai.16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Liepsna_Fire17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 9. Peikiu Kck_Sandis

  Ačiu tau už papeikima. Aš poto parašes ir sužinojes atsiprašiau. Taigi nemanau kad tureciau buti nubaustas.
 10. Ideja del darbu

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Daugiau nauju darbu3. Jūsų idėjos aprašymas: Galetu atsirasti daugiau nauju darbu pvz: Lakunas tai butu geras darbas bei mokinimasis skraidyti su lektuvu bei idomesnis mazesniems serverio zaidejams tai butu galimybe praskristi su lektuvu ir aprodyti miestelius is virsaus. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Tai bus papildomas darbas gal siek tiek idomesnis.
×