Jump to content

Kck_Sandis

Narys
 • Pranešimai

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kck_Sandis

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.21

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  12mln
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Furistas
 • Gyvenvietė
  Neturiu
 • Tr. Priemonė
  Neturiu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

172 profilio peržiūros
 1. Giriu Marco_Senior

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis2. Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Marco_Senior3. Dėl kokių priežasčių giriate šį darbuotoją?: Mldc žmogutis viska daro ko paprasai bendrauja TS3 programoje. 4. Ko palinkėtumėte šiam darbuotojui?: Linkiu buti tokiam iskalbingam ir linksmam.
 2. Giriu Lukas_Trojanas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis2. Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Trojanas3. Dėl kokių priežasčių giriate šį darbuotoją?: Man patinka jo atliekamas darba jis mandagu paaiskina uz ka buvau surakintas jis visalaik daro kitiem tik gera.4. Ko palinkėtumėte šiam darbuotojui?: Tobuleti siekti ko geriausio ir toliau buti tokiam mandagiam linksmam.
 3. Peikiu Pilypas_Lmg

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Kck_Sandis 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime:Pilypas_Lmg 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nes jis atsiteleportavo mane pas save surakino ir veze i kaleima. 4. Įrodymai:
 4. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis 2. Užblokavimo priežastis: Masinos modinima su cytais 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Is po bano kur katik atblokavo sugalvojiau padaryti pinigu dalybas nusipirkau masina ir pavazieves atgal pora metru gavau bana. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 5. Arminas_Safaz Banned Kck_Turtai

  Kai prisijungi i serveri su nauju ACC visalaik reikia perziureti apmokymus LMG.LT as nematau kurioje vietoja cytinau. AS zinodamas visas vietas spaminau ENTER mygtuka o tu darei pzu ir matei kaip as teleportavausi. https://imgur.com/a/LpdIk Nuotrauka kuri pazymi kad nekaltas as. As tik baigiau apmokymus parase Gero Zaidimo ir iskarto banas. :D
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arminas_Safaz3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Turtai2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arminas_Safaz3. Peikimo priežastis: Blogas užblokavimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis 2. Užblokavimo priežastis: Armour Hack 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Tesiog dariau eventa savo draugam mane pasove su taz ir surakino tada gavau ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 9. Prisistatau Tajus_Lol

  Sekmes zaidime bei gyvenime. P.S O koks brolio vardas?
 10. Peikiu Marijus_Lmg

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marijus_Lmg3. Peikimo priežastis: Blogas /v 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Telia3. Peikimo priežastis: Blogas /v4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Sukcius Danila_Adidas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kck_Sandis Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime: Danila_AdidasJūsų kaltinimai šiam žmogui: Apgavo ir su namu ir su bizniu ir su 15mln. Plius su darbu BANDEAr šis asmuo buvo užblokuotas: Ne bet jei galima prasau.Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 13. Pristatau Kck_Sandis

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Jūsų tikrasis vardas: Sandis3. Amžius: 144. Miestas, kuriame gyvenate: Šiauliai5. Kontaktiniai duomenys: Skype: sandis12236. Jūsų pomėgiai, hobiai: Mano hobis tai tikriausiai kompiuteris bei maudynes ežere.7. Charakterio bruožai:Esu linksmas megstantis pajuokauti judrus.8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios savybes : Tai kad aš padedu viesiem tiek žaidime tiek relybeje. Blogosios savybes: Tai kai zmones stumia ant mano draugu as visalaik ziauriai negraziai ir garsiai isilieju.9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Aš visalaik laužau taisykles. Nors tai draudžiama10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai? Neturiu.11. Turite sesių, brolių?: Broli Dainiu.12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Aš tesiog kai gavau savo kompiuteri kalbejau su draugu Deividas_Gokas žaideme LFS tada jam pabodo sako einam SAMP tada ir sužinojau.13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: 14. Tikslai serveryje: Buti eilinis žmogelis siekiantis aukštu pareigu.15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 2 Metukai.16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Liepsna_Fire17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 14. Peikiu Kck_Sandis

  Ačiu tau už papeikima. Aš poto parašes ir sužinojes atsiprašiau. Taigi nemanau kad tureciau buti nubaustas.
 15. Ideja del darbu

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kck_Sandis2. Apie, ką susijusi Jūsų idėja (sakiniu): Daugiau nauju darbu3. Jūsų idėjos aprašymas: Galetu atsirasti daugiau nauju darbu pvz: Lakunas tai butu geras darbas bei mokinimasis skraidyti su lektuvu bei idomesnis mazesniems serverio zaidejams tai butu galimybe praskristi su lektuvu ir aprodyti miestelius is virsaus. 4. Kuo ši idėja bus naudinga?: Tai bus papildomas darbas gal siek tiek idomesnis.
×