Jump to content

Rytis_Carbon

Narys
 • Pranešimai

  1530
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  44
 1. Vienuoliktas LMG gimtadienis!

  Sveikinimai projekto ištikimiausiems, geriausiems ir visokiausiems patiems pačiausiams žaidėjams. Vienuolika, kaip pagalvoji, tikrai nemažas skaičius, o kuomet kalbama apie metus - nerealu. Kad ir kokioje stadijoje yra projektas ir jo likimas, bet kokiu atveju, kaip buvę žaidėjai, turėtume džiaugtis jog vienas iš Lietuvos sa-mp projektų perkopė daugiau kaip dešimtį metų. Sveikinimai ir tebūnie tai ne paskutiniai metai projektui.
 2. #11.

  Sveikinimai visiems, kas pasiliko iki tokio gražaus skaičiaus kartu su vienu iš populiariausiu samp projektu Lietuvoje. Sveikinimai ir pačiam projektui, jog gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį! (lmg)

 3. Nuo serverio valiutos stumdytojo iki forumo mod. vadovo. :)

  1. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Ačiū už linkėjimus! Linkėjimai atgal, sir! Naudodamasis proga, taip pat noriu pridurti, kad sveikinu prisidėjus prie "ne garbės narių sąrašo" esant buvus Forumo Mod. Vadovo pareigose :D Jauskis kaip namuose.

  2. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   buvo malonu kolega palaikyt, taipogi aciu uz motyvacija kuria suteikei kai komandoj buvau ;pp 

 4. 13 Best Good Bye Gif Images

   

  Sveiki, mini žinios iš manęs ir, paskutinės.

   

  Šiam kartui, būtent šią dieną, atsisakau einamų pareigų, t.y globalaus forumo mod., teamspeak vyr. mod. ir forumo mod. vadovo pareigos. Šiandien sukanka lygiai septyni mėnesiai kuomet esu komandoje. Didžioji dalis vis dar klausia ką aš čia veikiu ir kaip aš nesusiprotėju palikt projektą, tai atsakysiu trumpai - norėjau išmėgint, pabandyt ir sužinot viską, kaip yra iš tiesų. Dabar žinau. Pareigų atsisakau ne dėl laiko stokos ar dar dėl kažko, o dėl motyvacijos ir noro dirbti trūkumo, o jos stoka - priežastis aiški. Keli, man artimi projekto asmenys jau gavo palinkėjimus iš manęs savotiškai, geranoriškai, o kitiems, pasakysiu tik ačiū, ir viso gero. Laikas ištirpo labai greitai ir septyni mėnesiai tarp nuostabių veidų - buvo nerealu. Ačiū Jums, šiam kartui tiek, pass(lmg)
  #MesEsameIstorija

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Connor_Mcgregur

   Connor_Mcgregur

   Sėkmės, baxuras

  3. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Ačiū, sėkmės ♥ 

  4. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Ačiū, Ryti! It was a pleasure working with you :*

 5. Gražiausios projekto akimirkos

  Gražiausi projekto prisiminimai Sveiki mielieji, kaip žinia, projektas pasiekė nemaloniai žemą tašką Lietuvos sa-mp istorijoje ir, jog pilnai neužmigti - kviečiu visus pasidalinti šioje temoje viskuo, kas iš visų vienuolikos metų buvo asmeniškai Jums gražu, šilta, smagu ir visa kita. Tai yra prisiminimų, gražiausių akimirkų tema, kurioje pasireikšti gali kiekvienas buvęs, esamas projekto narys. Tema rakinama nebus ir yra visiškai neterminuota, pageidautina tik stengtis laikytis forumo bendrųjų taisyklių, joms nenusižengti. Skatinu talpinti įvairiausias nuotraukas, vaizdo įrašus, (nuotraukas pageidautina į imgur.com). Temoje galite reikštis laisvai, jokių anketų, varžymų, tik visiems pažįstamos taisyklės, kurių laikytis privalu. Taip pat, viso projekto komandos vardu norime padėkoti už praleistą laiką kartu su ir tikimės abipusio nerealaus jausmo kartu. Vienuolika metų kartu - nerealu. Leiskit savo mintimis lietis laisvai, kas sieja mūsų projektą, veiklą, ką nuveikėme visi per įspūdingai ilgą laiką, tikrai ne vienas užaugome su projektu. Tarp jų esu ir aš. Ačiū Jums, čia esame patyrę visko! Šioje temoje galite laisvai pasakoti savas istorijas susietas su projektu, gražiausias projekto akimirkas, mintis, dalintis gražiausiomis užfiksuotomis akimirkomis, dalintis tuo, kas Jums atrodo artima širdžiai. Taip pat, būtų įdomu išgirsti ir Jūsų pirmuosius pasirinkimus, kas nulėmė Jūsų pasirinkimą žaisti šiame projekte, kokie pirmi įspūdžiai ir visa kita. Norime išgirsti visų žmonių istorijas, jomis pasidalinti patys ir palikti įspaudą Lietuvos sa-mp istorijoje. #MesEsameIstorija forumo mod. vadovybė rytis carbon
 6. Konkurso registracija

  Sėkmės organizuojant konkursą. Dėl pagalbos - kreiptis asmenine forumo žinute.
 7. sekmes

 8. Sėkmės!

 9. Ilgam, ar ne - vistiek sveikinu. (lmg)

 10. Ačiū už viską, iki! <3

 11. Ačiū už viską, brolau, sėkmės visokeriopos tau! <3

×