Jump to content

Rytis_Carbon

Narys
  • Pranešimai

    904
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

  • Laimėtos dienos

    21

Rytis_Carbon paskutinį kartą laimėjo Vasaris 27

Rytis_Carbon turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Rytis_Carbon

  • Rangas
    visą galvą aukščiau
  • Gimtadienis 2004.06.27

Profilio Informacija

  • Lytis
    Vyras
  • Gyvenamoji Vieta
    Kėdainiai
  • Interesai
    -

Paskutiniai lankytojai

407.943 profilio peržiūros
  1. 2019 metų LMG apdovanojimai

    ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Rytis_Carbon. 2. Geriausias 2019 metų žaidėjas: Cactus_Germis. 3. Geriausias 2019 metų komandos narys: Griffin_Opps. 4. Geriausias 2019 metų direktorius: Eimis_Mag. 5. Geriausia 2019 metų gauja: Aristokratai. 6. Komentaras (nebūtina): -
  2. Sveikinimai Viliukui, keista, kuomet žmonės keičiasi vadovavimo rolėmis. Atrodo neseniai Eimį turėjome kaip direktorių, o Vilių kaip jo vadovą, o dabar, viskas vyksta atvirkščiai. Smagu matyti tai! Sėkmės Venturui pareigose, dar didesnės sėkmės Mag'ui vadovaujant. Ties analizę, galėjai daugiau padirbti, atnaujinti kažką, kas kristų į akį, bet, ačiū.
  3. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Rytis_Carbon. 2. Komentaras (nebūtina): Su praėjusią Lapkričio 21`ąją.
  4. grafikos krautuvėlė | „Q U A L I T Y“

    1. Jūsų slapyvardis(Vardas_Pavardė) mūsų serveryje bei forume; Rytis_Carbon. 2. Pasirinktas darbas(avataras/parašas..); Parašas. 3. Pasirinkto darbo dydis(kokį pateiksite, tokį ir padarysiu); 600x200 4. Darbo stock'as(paveikslėlis, ant kurio bus daromas darbas); Neturių jų, bet norėčiau kad būtų kažkas tokio kaip šios krautuvėlės pagrindinis gfx'as. Aišku neidentiškas, bet, kažkas panašaus. 5. Jūsų darbo tekstas(aprašykite kuo plačiau); Pagrindinis ir didžiausias tekstas - CARBON, po šiuo užrašu, kitas tekstas - RYTIS CARBON. Mažesnėmis raidės aišku. 6. Papildomas komentaras(aprašykite spalvas, subtekstą ir panašius dalykus); Pagal nuožiūra, jog patrauktų akį ir būtų tikrai gražus darbas.
  5. congrats. sėkmės laikant spaudimą iš mentų ir kitų, jų priešingo gyvenimo būdo žmonių, kaip jie ten.
  6. Sveikinimai nusikalteliui, geros kloties vadovaujant. Ačiū Eimantui už išsamią ir išvaizdžią analizę
  7. [GFX] Shamano krautuvėlė

    1. Jūsų Vardas_Pavardė - Rytis_Carbon. 2. Kokio tipo norite GFX'so darbeli - Parašo. 3. Ką norite pamatyti savo GFX darbelyje porais sakiniais aprašyti arba galima parodyti darbelio pavyzdį - Tekstą - CARBON, Rytis Carbon. Parašas norėčiau jog būtų kiek platesnis, nei įprastai
  8. Kad ir kiek žmonių nenorėjo atšaldomų taksistų, bet, kandidatų skaičius stulbina. Daugiau, nei buvo norinčių į policijos direktoriaus kėdę. Džiugu matyti. Tai, kaip sakot, kas bus naujasis direktorius? Geriausias pasirodęs visuose atrankos etapuose? Beje, ką iš jų palaikote?

    1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
    2. Rytis_Carbon

      Rytis_Carbon

      Eima, nespręsk apie knygą iš viršelio. Tai, jog plačiai aprašė savo norą direktoriauti neįrodo, jog jis to tikrai nori ir jog jis tam vertas. Žinoma, apie tuos pačius pamačius ir aš pagalvojau, beje, ir Osama, jeigu ten tik jis tikrasis, tačiau, tikrai ne visiems skirtos tokios firmos kaip taksi. Tie kas yra nusikalstami, jais ir lieka. Žinoma ne visada, bet, mano galva, šioje situacijoje taip ir yra.

    3. Nojus_Box

      Nojus_Box

      Krc kaip serverio valdovas sakau kad hudiniui drk grobimai eis kas valanda ir bus kieti bicai

    4. Mantas_Polikonas
  9. Sveiki, kas vėl su ts?

    1. Eima_Law

      Eima_Law

      sv, iseja saibom

  10. [Apklausa] Dėl Taksi bei Apsaugos firmos atšaldymo

    Taksi atšaldyti, tikrai reikia jų atliekamo darbo rutinos, nors ir nėra per daugiausiai iškvietimų, tačiau reiktų atgaivinti. O dėl susitarimo sutransporterių firmą dėl klientų priėmimo tikrai įmanoma.
  11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rytis_Carbon.2. Jūsų klausimas ar pasiūlymas: Ką pasiūlysi gero serveriui? Kokius minusus atliko pastarasis direktorių prižiūrėtojas? Į ką atsižvelgsi renkantis direktorių? Ar vedama veikla dėl kandidatūros labai įtakos tavo sprendimui, ir ar išvis toji „vedama veikla dėl kandidatūros“ bus? Ką žadi daryti su užšaldytomis firmomis? Ar viską paliksi kaip ir lyg šiol buvo?
  12. Įdomios struktūros analizė, sveikinimai Karkai ir Baikeriui, sėkmytės.
  13. Sveikinimukai, myliuxy. (isimylejas)

  14. [APKLAUSA] Geriausias visų laikų direktorius?

    Čia būtų galima skirstyti pagal metus, kasmet atsirasdavo kokių nors rimtesnių direktorių, kurių eros tikrai nerealios. Ties mechanikais, pradedant Suzuki'o era, baigiant Yeah'o era. Policijos tai vienareikšmiškai Himplin'o. Nors ir neilgai truko vadovavimas, bet tai, ką patyriau bedirbant pas jį, buvo kažkas tokio, kas dabar turėtų būti pavyzdys kiekvienam. Specialaus būrio, (SWAT) direktorių Greyn'o ir Arnoldžio firmos, vienos geriausių ir įspūdingiausių. Apsaugos, tai net ir klaust nereikia, vienareikšmiškai Germio, metai laiko daug ką pasako. Transporterių firma jau kiek laiko atskirta, bet sužibėjusių direktorių nesimato ir vargu ar dar matysis kažkada. Fūristai tai Ventūro manau, taipogi patiko visai, ne tokio lygio kaip Himplin'o mentai, bet link tos pusės.
  15. Atėjo laikas trauktis iš šios organizacijos

    Susieti kokių nors ryšių neteko, bet, girdėjau nemažai apie tave net ir nežaidžiant projekte. Ačiū už bent kiek atgaivintą fūristų firmą, tikėkimės, tavasis palikuonis pratęs tavo atliekama darbą.
×