_Paulius_Jasilmg_

Narys
 • Pranešimai

  114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie _Paulius_Jasilmg_

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2004.01.19

Serverio Informacija

 • Patirtis
  +
 • Pinigai
  +
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  +
 • Gyvenvietė
  +
 • Tr. Priemonė
  +

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Miestelis
 • Interesai
  FurosOneLove <3

Paskutiniai lankytojai

206 profilio peržiūros
 1. NEPARDUOTA. NEATSIRADO NORINČIO PIRKTI. GALITE RAKINTI TEMĄ. JAI NORITE PIRKTI SUSISIEKITE ŽAIDIME: Paulius_Jasilmg SKYPE: PM FORUME: PM
 2. PARDUOTA. MODERATORIAI GALITE RAKINTI ŠIĄ TEMĄ.
 3. »»» Parduodant nekilnojamą turtą 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: LV Butas 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamą turtą: Yra daug gerų, dosnių kaimynų, yra direktorių kurie gyvena netoliese. B:1 Vidaus 4. Orientacinė turto suma: +- Nuo 900k. Kas daugiausiai pasiūlys tam ir atiteks. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): 6. Komentaras (nebūtina): SKUBIAI!!! »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10mln.):
 4. »»» Parduodant savo turimą turtą 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Koks tai per daiktas, kurį parduodate ar keičiate?: Minecraft Legal'as 3. Aprašymas apie Jūsų turimą turtą: MC Legalas. Pasikeiti Nickname, Slaptažodį ir viskas. (Uždėtas Neegzistuojantis Gmail todėl susigražinti slaptažodžio neina nei man nei kam nors kitam + acc yra nesecurint'as tai išvis susigražinti neina.) 4. Orientacinė suma: Dėl Kainos Susitarsim PM P.S LMG.Kažkiek 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): 6. Komentaras (nebūtina): Pirmas neinu. Nebent įrodysit, kad nesat scame'ris. »»» Pirkėjams (privaloma įkelti su viršuje esančia anketa) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Komentaras (nebūtina):
 5. Hmmm. Tikriausiai tada reikia atsisiūsti anglų kalbą ir įkelti į kažkurį folderį. Nes Tikriausiai vietoj Anglų ir ispanų ar kokia kalba turi būti modas pakeitė į rusų ir dar kažkokią
 6. Sveikas, nzn ar padės, bet kalbą pasikeisti gali taip: Jai nepadėjau tai pasakyk. Foto nemano Random radau.ps ir kai kas tave rusiškai pamyk ant to pačio paskutinuo kur angliškai būtų buve Language
 7. »»» Jūsų V_P: Paulius_Jasilmg »»» Jūsų nuotrauka, kuria dalinatės: »»» Komentaras: Taigi, atėjo sekmadienis(nedarbo diena) laikas pailsėti nuo darbų, atsipūsti, patirti daug įvairių nuotykių. Aš, per laisvadienį, sumaniau nuvygti į Palangą, ten pailsėti ir taip toliau.. Ten, visų pirma iš toli pamačiau Palangos didijį tiltą! Kuris man labai patiko Tada, nubėgau ten, kur pilna įvairiausių nuotykių! Na, baigiau išdykauti Palangoje, ir sumaniau aplankyti savo senelius kaime, bet kažkodėl, labai sunkiai užsikūrė mano mašina, bet pavyko sutaisyti. Pagaliau, po gedimų iš Palangos išvažiavau ir nuvažiavau į kaimą. Kaime, aplankiau senelius, gyvulius, kaimynus, pavalgiau, pagėliau senelio darytos degtinės ir atsisveikinau su kaimu. Įsėdau į automobiliu ir jau ruošiausi važiuoti, tačiau mašina neužsiveda! RIP.. Tuomet Senelis įsėdo į savo Belarus'ą ir nutempė mano mašiną į artimiausią kaimo servisą pas Meistrą Petrą Taigi įstumėme mašiną į garažą, daviau Petrui Bambalį Degtinės ir jis greitai nuėjo dirbti, bet pokol jis tvarkė gedimą aš pakimarinau po visą kaimą,visų pirma nuėjau pakrauti šieno. Kai sukroviau šieną, nuėjau pažiūrėti upės Pažiūrėjau į tiltą. Tada, kai atėjau atgal prie garažo, radau augančių kanapių, ir aš neatsispyriau padaryti kaseką. Taigi, nuėjau prie garažo ir mašina jau buvo sutaisyta! įsėdau į tacką ir išvažiavau namo. Pagaliau nuvažiavau namo ir ilsėjausi. Taip ir prabėgo mano laisvadienis. Taip tai yra pabaiga. viso gero!
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldis_Arnoldis 3. Pagyrimo aplinkybės: Jis tiesiog visų galų meistras, nuolat žino ką daro, yra begalo aktyvus, viską ką reikia daryti, jis padaro puikiai. Šaunu, jog serveryje yra tokių direktorių. 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. »»» Jūsų V_P: Paulius_Jasilmg »»» Jūsų nuotrauka, kuria dalinatės: »»» Komentaras: Kmr
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Jūsų siūloma suma:3000001 3MLN ir CT 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 3 mln.): Yra
 11. Anketos šablonas norint užregistruoti rekordą »»» Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_Jasilmg »»» Pagerinto rekordo numeris: »»» 11. Asmuo, paaukojęs didžiausią pinigų sumą firmai ⧛ Dominykas_Miguel ⧚ 5.000.000 »»» Pagerinto rekordo įrodymai:
 12. Sveikas Kristupai! Tavęs dar nepažinojau, todėl dabar sakau — malonu susipažinti, sėkmės pizdavotis iš kitų, bei sėkmės tikrame gyvenime. P.S Pats tu Pisiūnas
 13. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Užblokavimo priežastis: Armour Hack Naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Šaudžiau Musarą ir medikas man siūlinėjo HP ir Sarvu. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 14. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Užblokavimo priežastis: Armour Hack Naudojimą 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): NK nedariau.. Į mane pradėjo šaudyti kolega Eox'as. Tada mane pagydė ir tada tas eox'as vėl mane šaudė. Tada gavau Ban. Šnd jau taip buvau ban už Gyvybių Hack Naudojimą.... 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 15. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Jasilmg 2. Užblokavimo priežastis: Gyvybių Hack Naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau, pavažinėjau su dviračiu,išlipau, bėgau link Mašinų turgaus. Ir kai į mane pataikė viena kulka gavau ban.... 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):