Jump to content

Ronaldo_Junior

Narys
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ronaldo_Junior

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • Patirtis
  8000
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ronaldo_Junior 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Tiesiog buvau vt3 ir nuvaziavau susitvarkyti masinos ir matau, kad atejo swat ir pradejo det star is oro. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukis_Lukiux 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/vsO9awV https://imgur.com/e9NsMDu https://imgur.com/r53ZAhr https://imgur.com/jLkrTIB 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. peikiu Lukis_Lukiux

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ronaldo_Junior2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: Lukis_Lukiux3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free star.4. Įrodymai: https://imgur.com/jLkrTIBhttps://imgur.com/kerrkWK https://imgur.com/r53ZAhrhttps://imgur.com/vsO9awV
 3. RedCar Service | Neaktyvumo/Palikimo anketos

  Palikimo anketą : 1. Jūsų V_P žaidime? : Ronaldo_Junior 2. Kodėl paliekate darbą? : nes kolektyvas ne draugiškas, per daug išsišokantys. Sprogdina bendradarbių mašinas. Po savo darbo palieka savo darbines mašinas kur tik pakliūna. Galėtų su boominti arba į vandenį įvažiuot, bet ne palieka, bet kur. Nors mūsų darbas valyti miesteliui, o ne juos prišiukšlinti. 3. Kiek išdirbote RedCar Service firmoje?: Nuo pirmadienio pietų iki šeštadienio 22h. 4. Kokius palinkėjimus norėtumėt palinkėt firmai/darbuotojams/valdžiai?(nebūtina) : Direktorius ir pavaduotojais yra mldc. Tikrai geri žmonėm ir stengiasi dėl mechanikų. Tai linkiu toliau stengtis. Ačiū, kad priėmėt ir leidot pajausti mechaniko darbo skonį. Ir man patiko. Bet, kai tokie bendradarbiai, tai nemalonu dirbti nors ir kaip darbas patiko. Sėkmės.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ronaldo_Junior2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: vos prisijungiau į žaidimą ir įsėdau į mašina ir surakino maniau, kad paprastas patikrinimas. O jis nieko ne tikrino ir pridave daug žvaigždučių. Ir po to sakė mokėk bauda arba sėsi į jail...3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Mister_Briedis4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
×