Jump to content

Lto_Kaplis

Narys
 • Pranešimai

  195
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Lto_Kaplis

 • Rangas
  Forumietis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  250k+
 • Pinigai
  1200001120
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  bbž
 • Gyvenvietė
  Picerija
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Paskutiniai lankytojai

243 profilio peržiūros
 1. Peiku Mantas_Sadunas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Mantas_Sadunas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Šaudo į civilį be priežasties, jeigu turi įrodymus kodėl tu į mane šaudei, tai pateik įrodymus. 4. Įrodymai:
 2. Peiku Mad_Mine

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Mad_Mine 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Šaudo į civilį be priežasties, jeigu turi įrodymus kodėl tu į mane šaudei, tai pateik įrodymus.Video visą pažiūrėjus matosi jog jis šaudosi 4. Įrodymai:
 3. PD/FBI | Nuolatinė atranka forume.

  Anketa; Jūsų vardas_pavardė žaidime;Kaplis_Lto Jūsų VVP nuoroda;http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kaplis_Lto Jūsų aktyvumas minutėmis;180-240minučių. Jūsų nuomone, tikras pareigūnas turėtų būti/atrodyti kaip?... (pabaikite mintį);Energingas,motyvuotas dirbti šiame darbe. Didžiausias Jūsų tikslas šioje firmoje yra?;Mažinti miesteliuose chaosą, bei gaudomų skaičių. Firmos valdžios atstovai yra?; 1.Ignas_Boom 2.Inferno_Player 3.Koldunu_Vagis Šią firmą renkatės, nes (pabaikite mintį)?;Esu pilnai pasiruošęs atsakyti už savo padarytus veiksmus.Motyvuotas esu dirbti šiame darbe, todėl renkuosi šią būtent firmą. Kiek laiko planuojate išdirbti PD/FBI firmoje?;Daugiau ne 14 dienų. Slaptas kodas;King James Jūsų nuomonė apie PD/FBI firmos valdžią? ( Būtų geriausiai, jog apie kiekvieną pateiktumėte savo asmeninę nuomonę, niekas neįžeis jei pateiksite ir pastabų);Ignas_Boom-Žmogus tinkantis šiai firmai, laikantis firmą aukštai, ir tą firmą kelia dar aukščiau! Nu vienu žodžiu šaunuolis,mldc,motyvuotas,pagarbus.Tad belieka palinkėti sėkmės tau su firma! Inferno_Player- Neesu su šiuo žmogumi bendravęs, bet manau jog jis yra geras,padedanti,pagarbus.Nu jeigu pateksiu susipažinsiu geriau.Tad sėkmės pareigose. Koldunu_Vagis- Žmogus kuris tikrai buvo vertas šių pareigų.Bet šis žmogus yra mldc,padedantis,energingas,motyvuotas.Sėkmės tau pareigose. Jūsų tikslus laikas valandomis ir minutėmis, kada baigėte rašyti anketą;20:31val. Bet šią rašiau apie Pažaisime žaidimą TAIP arba NE. Atsakymą pabraukite pasirinktomis spalvomis. Firmoje reikia išdirbti 7 darbo dienas. TAIP/NE. Susišaudymo metu galima daryti /vt komandą. TAIP/NE. Darbo metu gali dirbti be darbo uniformos. TAIP/NE. Grobimo metu, bazės vartai turi būti atidaryti?. TAIP/NE. Ar galima naudoti komandą /pusti. TAIP/NE. Ar į šturmą galima grįžti su /ateles, /get, /to, /vt komandomis?. TAIP/NE. Ar štume gali dalyvauti PD darbuotojai?. TAIP/NE. Ar Apsaugos firmai privaloma visuomet suteikti baudas?. TAIP/NE. Ar Direktorių Prižiūrėtojui baudos turi būti suteikiamos visados?. TAIP/NE. Ar grobimo metu prie ligoninės galima šaudyti į grobiančiuosius?. TAIP/NE. Ar galima įžeidinėti serverio žaidėjus?. TAIP/NE. Jei suteikiate asmenui baudą ir šis susimokėjas, vėl pradeda Jus įžeidinėti, ar Jūs privalote uždėjęs įtarimą už įžeidinėjimus suteikti baudą antrą kartą?.TAIP/NE Ar į grobimą galima vykti be tazerio?. TAIP/NE. Ar galima skirti tą patį įtarimą du kartus? (mašinos technikinė/diržas). TAIP/NE. Maksimalus AFK laikas bazėje yra 20 minučių?. TAIP/NE.
 4. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaplis_Lto 2. Užblokavimo priežastis: Rapid fire čytas. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Tikrinau bullet hole mod'ą. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): https://imgur.com/a/NvWmU
 5. [SKIN] Dylerio skin mod.

  Ehhh...Šis skin'as manau nuvalkotas jau ir visiem jau atsibodęs...Bet šaunuolis jog daliniesi savo modifikacijomis,bei sėkmės!
 6. Peiku Edvardas_Leipas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Edvardas_Leipas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Šaudo į civilius. 4. Įrodymai:https://youtu.be/0qc8zzeuKdM
 7. IEŠKAU CAR

  Sveikas radau tavo modifikaciją! Tikiuosi patiks, jeigu patiko, tai sėkmės naudojant! Fūra Dl-http://www105.zippyshare.com/v/10PDI04R/file.html Fūra Ft:Spausti čia. SlanVan mod: 1.Spausti čia. 2.Spausti čia
 8. Peiku Matas_Dyglys

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Matas_Dyglys 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Piknaudžiauja darbo komandomis,įžeidinėja serverio žaidėjus.Rakina,šaudo tazeriu nors aš neturėjau įtarimo lygio. 4. Įrodymai: 1.Kaip rakina ir tazeriu šaudo 2.Įžeidinėja.
 9. Peikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaplis_Lto2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emilis_Sky3. Peikimo priežastis: Čytinimas (INV)4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Peiku Emilis_Sky

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Emilis_Sky3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?:Čytina (INV)4. Įrodymai
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kaplis_Lto2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Emilis_Sky3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (INV)4. Vaizdinė medžiaga:
 12. [Pack] Kristupo_Amd naudojamos modifikacijos

  Ne tiesiog apie tave pasidarė tokia nuomonė jog čytini..Penki žodžiai yra.
 13. Giriu Benas_Dievas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kaplis_Lto 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Benas_Dievas3. Kodėl giriate šį darbuotoją?:Na jog ir buvau parašęs papeikimą medikų firmai kaip dirbai, bet laiku žmonės keičiasi, šis darbuotojas tikrai nori kopti aukščiau ir aukščiau! Matosi jog turi motyvacijos ir visko ko reikia ,,SpecialExpress" firmai!4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai:Sėkmės ir laikykis siek savo užsibrėžtų tikslių!
 14. [Pack] Kristupo_Amd naudojamos modifikacijos

  Ne, ne netame esmė tu geriau pasakyk ką reiškia pizderwovka ir tenk kur raudonai apvesta
 15. [Pack] Kristupo_Amd naudojamos modifikacijos

  Labas šaunios modifikacijos! Tikrai keletą prigriebsiu bet klausimas kas čia? :https://imgur.com/a/dvI3p
×