Jump to content

Image_Lmgg

Narys
 • Pranešimai

  88
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Image_Lmgg

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 • Interesai
  Kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje.

Paskutiniai lankytojai

321 profilio peržiūros
 1. Sukčius Jeff_Taylor

  »»» Sukčiaus pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Image_Lmg Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Jeff_Taylor Jūsų kaltinimai šiam žmogui:apgavo, papraše nufotkinti ir pasiūle slieka 1 už 40milijonų ir mes kalbejomes per ts ir sako greit sutik,o prieštai siūle normalius getus,o paskui kaip paskutine nuotrauka dariau buvau įšjūnges chata ir rašo greit sutik per teamspeak3 programa prašau grąžinti man visus pinigus, Nes kreipsiuos į pgr.administracija. Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 2. Sveikinu, abu direktorius su naujomis pareigomis.Sekmes
 3. Įdėją S.W.A.T

  Tikrai pritariu šiai įdėjai.Tikrai reikia daugiau transporto priemonių jau kokius kelis FBI truckus prideti ir Buffalo kelias tada tikrai būtū gerai.
 4. Čyteris Rytis_Sapkiux

  Bet buvo daugiau nei 10kulkų sušaudyta antroje dali tik paskui putiai žole
 5. Čyteris Rytis_Sapkiux

  Sveikas,šapkau, matosi antrame video kiek kulku pataike ir nieko nenusieme paskui pradejai naudoti arba naudojai lag.cs arba INV,tad Mantas_Canceli pamatys ir nuspres
 6. »»» Čyterio pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Image_Lmg Čyterio Vardas_Pavardė žaidime:Rytis_Sapkiux Kaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytino]:Čytinimas-INV.Viskas matos kuo puikiausiai. Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne,neprisijungia. Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 7. LMGBets` point (NBA SEZONAS, BEI ĮV. STATYMAI.)

  ANKETA STATANT Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?:Image_Lmg Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote?:Krepšinis:Lietuva x Prancuziją Pasirinktas variantas:Prancuzija Kiek statote pinigų?:1Milijonas 500k.Daviau Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais?: Taip
 8. [SAMP] El Monte Flores X3 / taking out trash.

  Sekmes jums su gauja! Daug ko pasiekit (:
 9. VVP atidarymas

  Šaunu, kad dziuginat savo darbais.
×