Image_Lmgg

Narys
 • Pranešimai

  88
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Image_Lmgg

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Vis didėja
 • Pinigai
  Vis didėja.
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  S.W.A.T
 • Gyvenvietė
  Kavenskas Kaunas
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas
 • Interesai
  Kad ir kas buvo praeityje, geriausia visuomet laukia ateityje.

Paskutiniai lankytojai

164 profilio peržiūros
 1. »»» Sukčiaus pridavimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Image_Lmg Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Jeff_Taylor Jūsų kaltinimai šiam žmogui:apgavo, papraše nufotkinti ir pasiūle slieka 1 už 40milijonų ir mes kalbejomes per ts ir sako greit sutik,o prieštai siūle normalius getus,o paskui kaip paskutine nuotrauka dariau buvau įšjūnges chata ir rašo greit sutik per teamspeak3 programa prašau grąžinti man visus pinigus, Nes kreipsiuos į pgr.administracija. Ar šis asmuo buvo užblokuotas:Ne Vaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 2. Anketa : 1. Jūsų slapyvardis serveryje bei kiek jums metu : Image_Lmg metų 14-keturioliką. 2. Jūsų TAB bei INFO lentelė : 3. Jūsų DARBO PATIRTIES lentelė : 4. Kodėl norite butent į mechaniku firmą? :Taigi sveiki visu pirma Darekai, na kiek pastebejau man kažkaip mechanikų darbas pasidare įdomus,tad norečiau išbandyti jais dar karta padirbti, su kitais accountais daug kartų dirbau, tad man nebus pirmas spyris į mechanikų darbą.Dirba mano seni darbuotojai kai Eimantas_Jokubaitis su kuo dirbau swatuose 2menesius.Patinka palaikyti tvarka miesteliuose, bei padedi serverio žaidejams, kad jų bolidai būtu gražus ir būtu pilna degalų. 5. Koks jūsų aktyvumas per dieną? :Jeigu nebūna treniruotės 3-4 valandas ,jeigu būna tai mažiau aišku, priklauso kokia diena, o savaitgaliais aišku būna daugiau. 6. Ką manote apie mechanikų valdžia?[išsamiai] :Direktorius Darek_Ogo kiek esu bendraves,tad jis yra tikrai paprastas žmogus, malonus bei draugiškas Rapolas_Second su juo labai daug nebendravau, bet jeigu Darekas_Ogo pasieme jį į pavaduotojus tai tikrai bus geras ir malonus bei man bei darbuotojams. 7. Kuom mechanikai užsieminėja serveryje? :Tvarko mašinas,pila degalgus,palaiko tvarka miesteliuose,kad būtu bolidai[mašinos],savo vietose kur turi būti. 8. Kiek galima būti AFK bazėje ir ne Bazėje? :Bazeje 1val- o ne bazeje 15minučių. 9. Kaip užvest mechanikų mašina? (towtruck) :Y-variklis 10. Kiek reikia išdirbti Mechanikų darbe kad negauti NDS[juodojo sąrašo]? :14Darbo dienų,priklauso pagal direktoriu. 11. Ko truksta mechanikų firmai šiuo metu? :Šiuo metu mechanikų firmoje nieko netrūksta, nes valdžia susitvarko ir nieko netrūksta. Savokos : 1. Num6 –Prikabina transporta 2. /variklis -Nera 3. /piltikuro -Nera 4. /fix -Nera 5. KMA -Konfiskuotų mašinų aikštele 6. traukinukas -TowTruck 7. K.E.T -Kelių eismo taisyklęs 8. num2 -Pakelia kablį. 9. klientas -Klientas iškviečia kaip jams kažko reikia. 10. /r - Darbo Racija. Situacijos : Važiojate su darbinė mašina pro Skelbimu kontora ir matote netvarkingai pastatyta infernusa , jus prikabinate jį ir nuvežat prie KMA ir iš niekur nieko atsiranda šio infernuso savininkas ir grasina jums kad parašys papeikima , kad nutempėt jo nuosavybė , kokie butu jūsų tolimesni veiksmai? :Parašau, kad jo transportas buvo ne vietoje, o del papeikimo nekreipiu dėmesio. Važiojate per miesteli ir matote pastatyta ant žolės tr.priemonė , netoli jos stovi žmogus, Jus ja prikabinat ir tas žmogus pradeda į jus šaudyt , jus išlipat ir pradedat atsišaudyt , ar čia viskas yra gerai ar blogai? Kodėl? :Jeigu matote,kad šaudo tai reiškia nutempiau jo transporta priemone, tad suprantu aš jį. Važiuojate pro M.Turgu ir matote kad ten yra palikta Gaisrinė , jus privažiuojat su Mechanikų darbine mašina ir pradedat kabinti mašina su num2 ir taip subuginat puse mašinu. Ar čia viskas yra gerai ar blogai?Kodėl? :Blogai,nes užstrigdini kitų žmonių mašinas, kurie paskui negales pasimti.
 3. Sveikas,aš nufilmavau tavo pinga tavo pingas buvo normalus ir sakiai ,kad obejktu neužkrove, o tu buvai prisijungęs jau senai.Tad ne free postinam, ir laukiam sprendimo.
 4. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Image_Lmg 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Karka_Djd 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas Matos kai per vartus perejo kiaurai.19sekunde žiūrekite į vartus. 4. Vaizdinė medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=a9YdQSAmuXs&feature=youtu.be
 5. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Skin 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):Mechaniko HD SKINO arba gražaus labai 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Mechaniko HD SKINO arba gražaus labai
 6. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Image_Lmg 2. Jūsų tikrasis vardas: Aleksas 3. Amžius: 14-metų. 4. Miestas, kuriame gyvenate: Kaunas[Kavenskas] 5. Kontaktiniai duomenys: Reike į A.Ž 6. Jūsų pomėgiai, hobiai: Krepšį lankau 5metus , kartais prie pc pasedet. 7. Charakterio bruožai: Draugiškas, megstantis klausytis muzikos, turiu daug noro kažka pasiekti. 8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios- noriu su visais sutarti gerai.Blogiosios-neturiu. 9. Kuo jūs ypatingas, kaip išsiskiriate iš pilkosios masės?: Manau kiekvienas žmogus turi kažkokio įšsiskirimo tad nežinau. 10. Ar turite augintinių? Kokie vardai?: Neturiu. 11. Turite sesių, brolių?: Du brolius. 12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: senai ,draugai pasieke. 13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: apačioje yra prižiūretojai keli. 14. Tikslai serveryje: Žaisti. 15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 4metus sudejus. 16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Aš pats 17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 7. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Image_Lmg 2. Užblokavimo priežastis: Rapid fire 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau ir pašaudžiau :DD 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 8. Dėkui radau savo norima modifikacija,galite rakinti tema.
 9. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:Keliu modas 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Image_Lmg2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Hay_Day3. Užblokavimo priežastis: Trugdymas apmokymuose4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?:SkINO FŪROS 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Numeskit daug gražių fūros skinų ir kad būtų nuotraukas ,daug meskit ,Numetusiems gražius skinus +rep
 12. Noriu,kad pasidalintumet savo klausomoms muzikoms. Ir playlistai Ačiū (:
 13. Šitam video viskas parodyta ir linkas yra , gero naudojimo.
 14. Sveikas,radau tavo modifikacija,šita modifikacija reikia kelti į GTA SA DIRECTORY. http://www18.zippyshare.com/v/CpLSQutB/file.html Nepamiršk LIKE paspausti.
 15. Hugio Pacano eros skinas Dl:http://www92.zippyshare.com/v/KdqtqANi/file.html Sėkmes naudojant Patiko Nepamiršk LIKE Mygtuko paspaust