Jump to content

Ruo_Nis

Narys
 • Pranešimai

  259
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ruo_Nis

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.464 profilio peržiūros
 1. GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Ruo_Nis 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Na grubiai 2 valandos yra. 3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Noriu pradėti iš naujo žaisti šį projektą, dėl to kandidatuoju į prižiūrėtoją, o šiam prižiūrėtojui didelių pastangų nereikia, turiu visą pagrindą, o grobimų prižiūrėtojui to užtenka, žinau visas grobimo taisykles, dėl šios priežasties, esu tinkamas kandidatas. 4. Kokią filmavimo programą naudojate?: OBS 5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Patogiausiai mano manymų būtų per /pzu , ir greita ir veiksminga, viskas matosi savo vietose, tačiau jeigu neturėčiau Admino, kažką sugalvočiau kito, įsirašyčiau nametagą, dar kažką. 6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas: Darymas vt į grobiamą vieta, gydymasis naudojant [vip,admin] komandas, snaiperio naudojimas, teleportuoti žaidėjus prie savęs - į grobiamą vieta , čytinimas, mušimasis rankomis, per didelis kliučių skaičius, rakinti žaidėjus grobimo metu, pūsti žole anksčiau nei per 5 min, kenkimas. 7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Įspėčiau žaidėja, jog tai yra griežtai draudžiama bei tikėčiausi, teisėsaugos ar kokia kita frakcija to neužmatė, nes jau bus šaukštai po pietų.
 2. Transporteriai | Rangų sistema

  1. Vardas_Pavarde: Ruo_Nis2. Įrodymai, kad dirbate transporteriu: https://www.part.lt/perziura/52920b7b7e9f4b3b3b6d7cdc77945eb0473.png
 3. Prisistatau Emyzas_Emilis

  Sveikas, Emili, malonu, kad prisistatei, sėkmės
 4. Registracija, norint dalyvauti „Quizizz“ renginyje Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ruo_Nis Ar tikrai būsite 2018.12.26 19:00 TeamSpeak programoje, „Quizizz“ kanale?: Tikriausiai taip. Koks Jūsų slapyvardis bus „Quizizz“ renginyje (susigalvokite kokį norite) (maksimaliai 15 simbolių): Rončis
 5. Sveikinimai! 

 6. sveiki, numeskit kokių gerų playlistų, dėkui. 

 7. Skrendam

  Ko tu vien ta lauka visur prikisineji? Kas nori žaidžia sampe, kas nori zaidžia lauke , as va pvz prisijungiu pakapoju 2h ir judu lauka, nesam tokie nolifiriai, kad reiktu blokavimo, kad iseit lauka:)
 8. Skrendam

  Su apsauga nusprendėm pasilinksmint
 9. Primenu, jog šiandiena 17:30 vyks atranka žaidime į Mechanikų darbą, laukiami visi, dideli ir maži! Bei šiuo metu vyksta atranka forume y Mechanikų gretas!

 10. Primenu, jog jau vos už ~20 minučių vyks masinė atranka y mechanikų firmą, laukiami visi, bus renkami prižiūrėtojai! Užsukite :) 

 11. Sveiki visi! 

 12. Šiandien 19:00h numatoma atranka į Mediku Firmą! Laukiami Visi! Tik 10 vietų!

 13.  Forume atrakinta nuolatinė atranka į Medikų kolektyvą! Yra tik 5 vietos!

×