Jump to content

Adidas_Vaitila

Narys
 • Pranešimai

  555
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Adidas_Vaitila

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

1.233 profilio peržiūros
 1. Peikiu Nedq_Nedq

  Papeikimas atmestas Įrodymuose nėra /timestamp.
 2. Peikiu Extrime_Boy

  Papeikimas atmestas Darbuotojas paaiškino situaciją jei būtų matėsi ,kad jus nušovė papeikimas būtų priimtas.
 3. Peikiu Vakaris_Pepe

  Papeikimas atmestas Neįmatau darbuotojo nusižengimo, nuo kada"pizdink" tampa keikimusi ir įžeidinėjimu, tai tebuvo pykčio išreiškimas kurį tu išprovokavai.
 4. [Pagalbos] Dėl ENB-Bandicam

  Deja ,bet gta_set ištrinimas nepadėjo. Apskritai įsirašius betkokį ENB neveikia bandicam.
 5. [Pagalbos] Dėl ENB-Bandicam

  Tik tada kada įsirašiau, tik su ENB man taip yra ištrynus Jį jaučiu vėl veiktų bandicam ,bet norisi žaist su ENB ,prieštai viskas veikė.
 6. [Pagalbos] Dėl ENB-Bandicam

  1. Kokia iškilo problema?: Adidas_Vaitila2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: Įsirašiau LOW ENB (https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/49109-enbseries-for-low-pc-v30-samp.html) bandau filmuoti su bandicam ir rašo failed to initalize codec. Kai pradedu filmuot FPS pavirsta raudona spalva (tipo filmuoja) po kelių sekundžių užsidega žaliai FPS ir nebefilmuoja nueini pažiūrėt bandicam ir išmeta failed to initalize codec.3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): -
 7. Atsiblokavimai nuo sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Vaitila 2. Užblokavimo priežastis: Speedhack 3. Ką darėte prieš užblokavimą: Mašina buvo įsibuginusi į žemę suboominau ir ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 8. "Apsauga" Neaktyvumas ir palikimas

  Palikimas patvirtintas. Ačiū, jog dirbote mūsų firmoje.
 9. Juodoji pažeidėjų lenta

  Anketa:1. Vardas_Pavardė ir einamos firmos pareigos: Adidas_Vaitila Apsaugos pavaduotojas. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris yra įrašomas į lentą (būtina užtaginti): @Oska_Marozas @Oska__Marozas 3. Už ką yra įrašomas žaidėjas: čytinimas 4. Įrodymai: Anketa:1. Vardas_Pavardė ir einamos firmos pareigos: Adidas_Vaitila Apsaugos pavaduotojas. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris yra įrašomas į lentą (būtina užtaginti): @Master_Ily 3. Už ką yra įrašomas žaidėjas: Neišdirbimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/Cx3V9ge https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Master_Ily
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Vaitila2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oska_Marozas3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga: (https://imgur.com/a/Rjqvec2 :DD)
 11. Peikiu Afro_Infernis

  Papeikimas atmestas Saviems papeikimų rašyti negalima, užpildyk įspėjimų uždėjimo temą.
 12. Peikiu Chrus_Rokas

  Papeikimas priimtas Darbuotojas bus baudžiama 1 įspėjimu.
 13. "Apsauga" Nuolatinė atranka

  Atrankos analizė Patekusių žmonių skaičius - 0 Nepatekusių žmonių skaičius - 1 Likusių laisvų vietų skaičius - 6 Patekę Nėra Nepatekę Rokas_Your - grobimo taisyklėse nepaminėjai jog negalima rakinti ,bei šaudyti su tazeriu, nepaminėjai jog negalima rakinti dalintai nusikalstomų firmų bazėse, apsaugos darbuotojo paskirtis nėra vien tik dalyvauti grobimuose ir padėti nusikalstomom ar teisėsaugai, pažeista anketos taisyklė "rodyti ,kad buvo redaguota per 10 min "
 14. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Vaitila2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrej_Russia3. Užblokavimo priežastis: čytinimas (tik ant darbino transporto numeriai yra LMG.LT)4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Vaitila2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Armandas_Electro3. Užblokavimo priežastis: Serverio daiktų pardavinėjimas už tikrus eur.4. Užblokavimo aplinkybės: Parašiau /bausti Armandas ir netą užbaninau.5. Nusižengusio žaidėjo įrodymai (ką norėjote užblokuoti): https://imgur.com/a/ohkRzDM6. Įrodymai, kaip užblokavote nekaltą žaidėją:
×