Jump to content

Jarek_Otum

Narys
 • Pranešimai

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jarek_Otum

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Paskutiniai lankytojai

1.146 profilio peržiūros
 1. Tiesiog žiūrim nebekomentuosiu ir lauksiu jūsų komentarų
 2. Kaip pasidaryti avatarą? How to make avatar? Padariau video anglišką, kodėl? Todėl, nes seniau buvau ikėlęs lietuvišką video tai nieko gero nesulaukiau tai tikiuosi, kad dabar anglai kurie pamatys duos man palaikymą ar tiesiog patiks mano video ir lauks kitų. Tad ir žiūrim! Srry nieko daug neaprašiau.
 3. Skubiai!

  • Svejki, Galite padėti sugalvoti nick`a su Wreight pavarde? Dekui. Prizas: 400k ir elegy 10k ridos.
 4. Dėkui visiems chebryte už 50 like ;)Malonu labai :) 

 5. Labukas visiems, šį sykį pasistengiau ;)

   

  1. Tobis_Berry

   Tobis_Berry

   Pagal pamoką visai neblogai.

 6. [Grafika] - Trečias parašas

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Otum2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Gerai.3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): Šį syk labiau įdėjau pastangų, tai pat kai dariau praeitą darbą tai tenai nieko nedariau su stock`ų, bet dabar tai tikrai daug padirbėjau, bet gaila. Dar nelabai moku užrašyti tekstą, tokį gražų kaip kiti, tai va tik taip gavosi 4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 7. [Grafika] LMG Parašai

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Otum2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Gerai, geriau nei aną kartą.3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): 4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 8. [!] Avatarų tema

  Vardas_Pavardė žaidime: Jarek_Otum Komentaras apie avatarus: Praeiti nepatiko, bet gal šie patiks Šį syki padariau su gamta, grožėkitės Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 9. Padėk su ps skubiai!!!

  Dėkui didelis Deni labai padėjai seniuk
 10. Pristatau - Koala_Stonkus aka Australas⚠

  Opa Koalita, priviet seniuk , malonu kad prisitatei
 11. Padėk su ps skubiai!!!

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?: Adobe Photoshop CS6 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.): Tiesiog kai noriu pasidaryti kokį nors gfx`a tai ir nespalvotas paveikslelis, bet is googles pasiemu spalvota, kame ce beda? 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina): Na dar niekaip nebandžiau spresti, tai vat prašau jūsų pagalbos,
 12. {GFX} - Paprasti parašai

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jarek_Otum2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Taip, kilo daug emocijų, kai tiek daug kartų susimoviau, nes pirmą kartą dariau darbus tai va. 3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): Sunkiai kažkaip kiek video peržiūrėjau tai lengva pagal mane tada buvo tai pats pabandžiau sunku labai, ilgai dar + užgaišau.4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
×